Hep bugünü beklerken sonuç yine hiç beklemediğim gibi oldu:(

Beraber olduğumuz günden beri hep ona hayatının unutamayacağı günü yaşatmak isterdim doğum gününde.. Ama olmadı, neden olduğunu bilmiyorum ama üzerine gittim ve tartıştık:(( Sonra o gece benim gönlümü almak için beni almaya geldi ama hiç beklemediğim gibi gelişti herşey:(( karar verdik o geceyi hiç yaşamamış gibi olalım ve o günü başka güne erteledik. Yarın akşam sürpriz yapmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum, hem o geceyi unutturup hem hayatının unutamayacağı doğum gününü yaşatmak için?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Başbaşa kalabileceğiniz manzarası olan bi yere gidin ve tadını çıkartın ortamın :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok zor bir soru sormuşsun sen de be kızım yaa :( neyse bak şimdi

öncelikle tartışma her ne sebepten ötürü çıktıysa tekrar yaşanmaması için o nedenle uzaktan yakından alakalı her ne varsa sizin etrafınızda olmamalı ki tartışmayı hatırlamayın ayrıca tartışmanın neden çıktığı da önemli tartışma eğer ciddi bir şeyse sorunu kökünden halletmelisiniz eğer yapmazsanız eninde sonunda tekrar gün yüzüne çıkacaktır.

ve ilişkinizdeki en mutlu günlere ait anılarınız varsa o anıları hatırlatacak şeyleri etrafa serin mesela bir fotoğraf falan

vee ne kadar birliktesiniz, sevgili misiniz, evli misiniz onu da bilmiyorum ama EĞER EVLİYSENİZ seksi bir iç çamaşırı da gece için güzel bir final olabilir :D

evli değilseniz sakın yapmayın

0|0
    0|0
  • Striptizci kadinlar getir ;)

0|0
    0|0
  • Cünüpsün kardeşim git bi su dök gafana

0|0
    1|0
  • ona asla red edemeyeceği bişey sun alsana asla unutamayacağı bı doğum günü ve hediyesi

0|1
    0|0
  • bence yapma anladık biz onu

hakettiğine emin olsenin hediyeni evlendiğin kişi hak eder

yine de karar senin

0|0
    0|0
  • Planın ne ki ? ne yapmayı düşünüyorsun? gezi mi ? hedi ye mi ? cinsellik mi ?

0|0
    0|0
    • Gezi olmasini istyorum hediyesini aldm zaten

• :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• unutturur iken unutulmamak işte tüm mesele burda, shakespeare pok yemiş valla neymiş öyle olmak yada olmamak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...