O kadar yoruldum ki...N'olur bakın

sevgilim ve ben...biz birbirimize asıktık adeta ölürdük biribrimiz için ama cok sey değişti o değişti yani..herşeyimizi kndi elleriyle aldı hayallerimizden bizden..değişti derken diceksiniz herşeyi değişti hareketi davranısları bana karsı olan hersey okdr yapaylastı çirkinleştiki snra ayrıldık barıstık cunku bana asla yapmam dediği şeyi yaptı yalan söyledi...benim en yakın arkadaşım vardı onla görüşmelerini istmeiodum söz vermişti mesaj yazmıcm diye yazmıstı ve ben bunu öğrendim ayrıldım snra o cok isteyince barıstık ama ben yoruldum artık onu deliler gibide sviyprum ama değerimi bilmiyor napsam nolur söyleyin onsuz ypamam ? :'(

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olgun biçimde otur önce kendinle sonra onunla konuş.

Kendine sor, neden bu kısıtlamayı getiriyorum? Aslında ben ne yapmaya çalışıyorum diye. Açık ol kendine karşı dürüst ol. Orada ne biz olacağız ne sevgilin. Sen kendinle başbalasın korkma ve dürüst ol, kazanan veya kaybeden olmayacak sadece fayda olacak. Kendinle yaptığın derin muhabbet ardırdan hala bu kısıtlamayı önemsiyorsan git onunla konuş.

Bu isteğimi yerine getirmemenin açıklamasını merak ediyorum, beni ciddiye almadığını ve fikirlerimi önemsemediğini düşünüyorum, gerçekten böyle mi? Bu sorunun cevabını hemen vermesini isteme. Sana verdiği değer kadar ciddiye alıp bu sorunun üstüne zaman ayrısın bir iki gün sonra sana cevabını söylesin. Bu cevap üstüne de olgun biçimde değerlendirmeye al. Belki de miyadı dolmuştur belki de gereksiz sorundur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Erkek arkadaşın görüştüğünü söylediğin arkadaşına ulaşmak için senle birlikte olmuş olabilir.. Çünkü ilk kural güzel bir kıza ulaşmak istiyorsan çevresindeki en çirkin kızla çık dır.. Ki şayet güzel bir kız isen bir şeylere doymuştur ve heyecan arıyordur ulaşabileceği en kolay hatunlarda çevrendekilerdir.. Görüşmesini istemediğin kız arkadaşın hafiften yollu bir kızsa ve onunla görüşmekte ısrrlıysa erkek arkadaşına yol vermeni tavsiye ederim.. Çünkü hiç bir zaman bu huyundan vazgeçmeyecektir. Senide elinde tutmasının sebebi çevrenle irtibtı kesmemek.. Tavsiyemdir .. ç

0|0
    0|0
  • Deliler gibi sevsende onun için canını versende onun umrunda değilse ancak ateş olup kendini yakarsın gizli kardeş

0|0
    0|0
  • Deger bilmeyen insana deger vermek aptalliktan baska birsey degil. Sen hep ozverili olur ustune titrersin o hep seni uzer, canini yakar. Hayatta en cok sevecegin insan kendin olmalisin ki kimse canini yakacak tavizi bulamasin.

0|0
    0|0
  • zaten ayrılıp barışmakla en iyisni yapmışsınız yani demek istedigim birbirinizden biraz bıkmışsınız biraz ayrılık iyi gelir insana birbirinizi özlemeye başlarsınız falan . birde bi ilişkide değer de önemlidir senin değerini bilmiyorsa bırak kendi değeri ile kalsın uzatmanın bi anlamı yok bence olmayınca olmuyor :)

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimde istemedi ama ben konuştum arkadaşına onun sevgilisi olduğunu söyledim küstü ayrılacaktık ayrılmadık ama pişman değiliz birbirimizi çok seviyoruz ve evlenmeyi düşünüyoruz bence seni gerçekten seviyor olabilir

0|1
    0|0
  • erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsada . adam olmak her erkeğe nasip olmuyor.

unut onu derim

0|0
    0|0
  • kızım o kısı senı sevmıyor artık senın sayfan kapanmıs hayatında bırıde olabılır salla onu sen yenı bırını koy hayatına

0|0
    0|0
  • Demekki senden sıkıldı artık

0|0
    0|0
  • seni takmıyanı sen niye takıyorsun ki?

0|0
    0|0
  • yaparsın.

salla gitsin ne uğraşıcaksın.

kendi kendine yetmeyi öğren sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • :(:(:( salla gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• insanların bazen değiştiği zamanlar olur. bu anlık birşey olabilir. konuşmanı istemediği birine mesaj atması sana değer verdiğini gösterir zaten. yalan söylemiş ama seni aldatmak için değil yine senin için yalana başvurmuş... bence sana olan sevgisi hala değişmemiş sadece değişik bi dönem yaşıyor. senin yapman gereken ona bu dönemde destek olmak biraz da alttan almak.. insanlar kolay kolay değişmez kendine geldiğini hissedeceksin ve mutluluğunuza devam edeceksiniz :)

0|1
    0|0
  • sevmek yetse keşke

0|0
    0|0
  • vazgeççç canıım vazgeçç benden sana tek kelime benim başımdada vardı artık yok emin en fazla 1 2 hafta çok zorlnrsn arkadşların çoksa o kadar bilşe sürmez kend hayatını kendi ellerinle karartma vazgeç zor oldgnu biliorum ama kendi iyiligin için şart.

0|0
    0|0
  • Ne kadar sevsende onunla olmuyorsa zor da olsa vazgeçmesini bileceksin ki ilerde daha çok canın yanmasın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...