Kapat

Bir kız yüzünden bütün kızlara küstüğünüz oldu mu?

bi kız yüzünden bütün kızlara küstüğünüz oldu mu..? yada tam tersi onun acısını başka kızlardan mı çıkardınız..?

Erkekler size soruyorum..?

0|0
3|43

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır , kimseden de acısını tatlısını çıkartmadık , biz sadece sevdik 1 kişiyi diğerleri de hiç bir zaman umrumuzda olmadı.. Olamadı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 42

• Bir kızın acısını başka kızlardan çıkarmamak için tüm kızlara küstüğüm, onları yanıma yaklaştırmadığım oldu... O oda bizim insanlığımız... Da sonradan eski erkek arkadaşının acısını bizden çıkartmaya çalışan şıllıklar çıktı... Yazık... Onca şerefsiz var ortalıkta. Git, onlardan çıkart acını. Destek olalım sana, hatta yardım da edelim de bizden ne istedin be o*pu demek istiyorum o arkadaşlara...

2|0
    0|0
    • harbi olun işte böyle yaa... :DD t. ederimm cevap için.

• laflarımı geri alıyorumm.. sen odunun tekisin oldu mu..? iyiliğede gelmiyo yaa ********

• Aferim geri al. İyilikmişmiş. Oduncular götürsün seni emi...

Hadi bakalım.

• hayat acimasiz, bir erkek yuzunden tum guvenini kaybetmis bir kizin bir sonraki adimi nasil sekilleniyosa erkekte de bu boyledir.bir kiz yuzunden sevgiye aska ve kizlara olan guveni sarsilir acimasiz olmayi ogrenir.ama bu asla masum bir kiza karsi boyle davranilmasi gerektigini gostermez.kiza gore degisir yani :)

2|0
    0|0
  • Olmadı,bir insanın yaptığı hatayı masum başka birine yüklemek adaletsizlik olurdu.

1|0
    0|0
  • olmadı beni sevmeyen bırakıp giden biri için beni seven birini kırmam incitmem

2|1
    0|0
  • buna gerek yoktur bence insan ne kadar birine sinirlense bile diğer kızların hiçbir günahı yoktur ve hak etmediği davranışları ona sergilemem

2|0
    0|0
  • 6.5 yıllık bir ilişkiden çıkalı 9 ay oldu.

İlk iki ayımı "bari 6.5 yıldır yapmadıklarımı yapayım, kızlar açılın ben geliyoruuuum" şeklinde geçirdikten sonra aslında özlediğimin o yaşadığım güzel ilişki olduğunu hatırlayıp ne yapıyorum ben diyerek oturdum oturduğum yere.

Şimdi ise aradan geçen bunca süreye rağmen yeniden bir insanla tanışmak, yeniden aynı cümleleri kurmak, aynı zorlukları aşmak çok zor geliyor. Direk mutlu ve uyumlu günlere atlayış yapmak istiyorum.

Dolayısıyla çoğu fırsatı bunu düşünerek tepiyor ya da göya çok mutlu ilgili gözükmem gereken bir buluşmanın ortasında uzaklara dalıyorum.

Küstüm ben kızlara, ama onlar da barışmak için çaba göstermiyorlar ki. =)

1|0
    0|0
    • çünkü ortamda o kadar çok fırsatçı var ki senin beklediklerini o küstüğün kızlara ceviriyor... elini çabuk tut

• Çok oluyor bu durum bana :)) sinir stres düzeyi yüksek bir kavganın ardından bütün kızlara soğuk davrandığım oluyor istemsiz. Ama bunu çok garipsememek lazım :) Çünkü siz kızlar fabrikasyon üretim gibisiniz :)) giyim tarzlarınız, konuşmalarınız, hayata bakışınız farklı gibi gözüksede, temelde aynı düşünüyor, aynı davranıyor, beni hiç şaşırtmıyorsunuz :))

Kötü manada söylemiyorum, yanlış anlamayın sakın ;)

0|0
    0|0
  • Bence bir kıza kizipta bütün kızlara küsmek biraz askeri sistem oldu 1 kısının hatasını bütün bölük cekerdi e askerde olmadıgımız için bence gereksiz bir küsme olurdu bütün kızlara küsmek hem kızlara küsmek olurmu hiç ne etcen sonra ;-)

1|0
    0|0
  • Soruya için bir cevabım yok maşallah Allah nazarlardan saklasın yüzünü.

1|1
    0|0
    • amin... .DD saol yaa he bide sivilce uçuk isilik içinde dua et :DD

• Allahım bu kızı en güzel kızlardan kıl beğeneni,isteyeni çok olsun

• yok öyle bi şii :))) olmasın bi tane olsun tam olsun yaaa.. ne eetin hocam :DD şaka saol ii dileklerin için ...

• Lisede bakmadığım ve yapmadığım halde bir kız iftira atmıştı ve adım " sapığa " çıkmıştı...

O günden sonra kızlara karşı sert davranıyorum.Yaşım daha küçük sayılır 18 yaşındayım.

Hangi kızın benden hoşlandığını duysam acayip sert bir şekilde terslerim.

Yani sonuçta bir kevaşe yüzünden bütün kızlara küstüğüm oldu, ve hala devam ediyor.

0|0
    0|0
  • her insan farklıdır.herkesi aynı kefeye koyup hata yapmam..

1|0
    0|0
  • Farkında olmadan acısını çıkardım.. Bunu 4 acı çıkardıktan sonra fark ettim uzun zamanımı aldı yani. Sonra kendi içim acıdı kendime ve kendime geldim. :)

0|0
    0|0
  • aaa kadınlara küsülür mü hiç? :)))

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarımdan çok duydum bunu

sevgilisi bir kız yüzünden bütün kızlara küsmüş

ondan böyleymiş işte :)

bu ne demek biliyor musun ?

yani böyle söyleyen erkek ne demek istiyor :

'' Bir kız beni aldattı

kandırılmanın acısını hala içimde taşıyorum

acaba sen de beni aldatır mısın

ne olur ne olmaz

ben mazlum tribi yapayım da

senin de vicdanın varsa bana acırsın beni seversin ''

olay budur

bilgin olsun.

0|0
    0|1
    • :) sen cözmüssün isi

• kimse ile tartışmak için burada değilim.

dostça ve seni ciddiye alarak bir cevap verdim.

Fikrimin gerçekliğini test etmek sana kalmış.

Teşekkür ederim.

iyi günler.

• tartışmak değil yaa kendi düşüncemi söyedim.. özgürüz yaa bu platformda... :DD dediğin yalnış demedim dikkat edersen. sen böle düşünürsün ama başkası bunu mantıklı bulmaya bilir... neysee ii günler

• insan bazen büyük yara alınca bn de artk her önüme gelenle ilişki yasıyacam kirleenecem diyo.birisinden aldııgın yarayı digerlerini kullanarak geçirmek gibi .ama tabi bu anlık sınirle söyledigim için sonra diyorum hiçbişey temiz olmamdan önemli degil. yapma ahmet diyorm :D öyle :$

0|0
    0|0
  • 2. şık hala aynı gibiym ..

0|0
    0|0
  • hayır bütün kızlara küsmek hayata küsmek gibidir

0|0
    0|0
  • hayır olmadı

0|0
    0|0
  • kizlardan küslügüm falan olmadi ama bir kiz yüzünden

"ulan hepinizin saci uzun degilmi? topunuzun cani cehenneme"

dedigim kizlar olmustur gecmiste

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı ama kızlara karşı bakış açım günden güne kötüleşiyor. Lakin buna karşı yine de genellemeci yaklaşmak istemiyorum..

0|0
    0|0
  • oldu önce kızdım küstüm yıllarca sonra acı çıkarttım şimdi duruldum sakinim

0|0
    0|0
  • hayıt tabi ki

0|0
    0|0
  • Oldu tabii. Lise yıllarımda bir iddia sonucu okulun en tatlı kızı gelip bana: "Sevgilim olur musun?" dedi. Sonra olayın aslını öğrendim. Sonuçta o anlık sinirle tüm kızlardan nefret etmek gibi bir duygu yaşadım. Şimdi düşünüyorum da ne komediymiş. :)

0|0
    0|0
    • ah o lise yılları değilmiydi bizi bizden eden :))) bende oturupp gülüyoorumm bazen.. DD

• bende oldu dıger kızların sucu neyse o kızgınlıkla o zamanlar 16 yasındaydım acımı da 21 yasın dan sonra aldım

0|0
    0|0
  • evet bir kız yüzünden bütün kızlara küstüm hayata küstüm kendime küstüm...

0|0
    0|0
    • kardeş bir kız için değmez hayata küsmeye piskolok yardımı almanı tavsiye ediyorm

• zeyno sanada teklif yolladığımı sanıyorum gelmedimi benmi beceremedim

0|0
    0|0
    • becerdin.. ama içine ettin metinn yaa :DD bu ne abiiii bütün millet senin teklifini bilmek zorunda mı..? :DD ben kabul etmedimm sitede sorun yok

• pardon ama gizli nasıl teklif edilir sen istersen kabul et özelden yazarım kimse görmez :)))

bu arada soruna vermeiş olduğum gecici rahatsızlık için özür dilerim

• Hayır, bir kız yüzünden bütün kızlara küsmem. Kimsenin acısını, bir başkasının acısına çevirmem.

0|0
    0|0
  • olmadı

0|1
    0|0
  • neden bir kızın günahını bütün kızlardan çıkartayım ki ben

0|0
    0|0
  • hiçbiri olmadı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkeklere sormussun ama bende cevap vereyim :)

Erkekler küsmez güzel cekici bir kiz gördümün kendilerini unutular ne aci kalir nede keder :)

0|1
    0|0
    • :)) kahretsin ki öyle galibaa...

• metin raklam... :)) her türlü tanıtım cilalama yağlama işleri itina ilee yapılır.. :DD

• güzelim doğru söylerim ama bilirsin doru söyleyeni dokuz köyden kovarlar bizde 10.köye gideriz

• bu sadece erkeklere mahsus bu hal değil sanırım.erkeklere küsüp diğer erkeklerden acısını çıkaran hemcinslerimi çok görmüşlüğüm var ;)

0|0
    0|0
  • benim yaşadığım yerde geçen hafta çocuklar birbirini öldürdü şaka gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...