Spor bayan hocalığı?

Deneyimsizim ve bu konu hakkında hiç bilgim yok. Tanıdığım vasıtasıyla bir spor salonu deneyimsiz yetiştirilmek üzere bayan hoca arıyormuş. Gittim görüştüm bugün olumlu geçti gibi fakat bilgim olmadığı için biraz heycanlıyım ben nasıl davranmalıyım ne yapmalıyım önemli ve dikkat edilmesi gereken kurallar nelerdir? Bu işlerle ilgilenen biri varsa yazarsa sevinirim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• heyecanını bastırdıktan sonra gerisi kolay. her zamanki gibi davran

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ne bu yaa? yetiştirilmek üzere marangoz aranıyor der gibi !
    7 yıl vücut geliştirme ile ilgilendim halada devam ediyorum
    supplementler stroid'ler doğal besin gıdalar. vücut anabolic sistemi
    kür ve alınan enzimlere göre doğal ve kimyasal olan şeylerin %75
    bilgisine sahip oldum 2. kademe antranör bilgisine sahibim. onca yıl
    anca öğrenebilinen şey iken sen nasıl bir kaç hafta bir kaç ayda öğrenip
    insanlara faydan olucak? ben söyliyim bilgin yok belgen yok insanaların
    sağlıklarını risk'e atıcaksın mekik hareketi bile yanlış yapıldığında
    ileriki yaşlarda bel fıtığına neden olurken sen sporculara
    antereman yaptırıcaksın öylemi? yazıkk işte bu ülke bu yüzden ileri gitmez
    avrupa ülkelerinde sınava alınıyorlar belgesiz yer açmak mümkün değil
    yüklü miktarlarda para cezası uygulanıyor salonu satsalar ödüyemezler.
    maalesef türkiyede adalet yok... Arkadaşlar bu paylaşımdan görmüş olduğunuz gibi
    gittiğiniz spor salonlarında size antereman yaptırıcak hocanıza belgesi olup
    olmadığını kaç yıldır çalıştığını hangi bilgilere sahip olduğunu sorun !

3|0
    1|0
    • Evet söylediklerinde haklısınız ama ben küt diye insanlara hareket yaptıracak değilim zaten -ki zaten 3 tane belgeli hoca var o salonda ben yardımcı görevinde olacağım program yazmayacağım veya kendi başıma hareket yaptırmayacağım ayrıca marangozlarla özleştirmişsinde onlarda aynı şeyi söyleyebilir dediğinin ikisininde temelinden başlanıyor. Sana bu bilgiler langırt diye girmedi beynine, hassasiyetini anlarım eleştirini anlarım ama saygısızca yorum yapmanı hoş karşılayamam. Düşünceleriniz için teşekkür ederim.

• bak güzelim antranörlük bir tekim doktorluktur bunu kavrıyabilmen imkansız
      zaten anlamanıda beklemiyorum sen hiç yetiştirilmek üzere doktor aranıyor
      ilanı gördünmü? daha fazla bende uzatmıyacağım her cümlende antranörlüğe olan
      empatini göstermek istiyorsun fakat cehalet salgılıyorsun. ben çok yer şikayet edip
      cezaya tutturdum... insanlarda aptallık kenar mahalle köşelerindeki amatör yerlere
      giderlerse karşılarına çıkan senin gibiler olucak

• Rastgelee

• Oncelikle spor salonunda insanlarla surekli iletisim icinde olacagin icin sosyal ve konuskan davranmaya bak ve bu isi gercekten istiyorsan internet uzerinden birkac basit ( giris seviyesi) hareket ismi ve nasil yapilacagini izle :)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bunu dikkate alacağım :)

• kiloya boya göre program yazıcaksın takıl bir hafta hocanın yanında çözersin gayet basit bişey

1|0
    0|0
  • :D asdasfas senin gibi bir kız ile tanıştım bugün oda spor salonunda çalışmaya başlamış kıza, kas fizyolojisi dersi verdim ayak üstü beyni yandı benim gibilere dikkat et uzak dur tavsiyemdir :D

0|0
    0|0
    • Ayıp be :) Dalga geçilmez ki böyle

• Çok teşekkür ederimm :)

• yine sorun olursa yaz burdan gördükçe cevap atarım

• fitseniz sorun olcagını sanmam hic mi bilginiz yok spor hakkında hareketler mesela?

0|0
    0|0
    • Pilatese gitmiştim önceden onun hakkında bilgim var az çok fakat fitness hakkında yok isimleri falan bilmiyorum o yüzden tedirginim birazda :/

• Programlarını diğer hocalar yazıyor inşallah güzel şekilde başlarım teşekkür ederim yorum için.

• rica ederim umarım hersey istediginiz gibi olur iyi geceler

• Zamanla kavrarsin basit ;) kasma arti capkinlara dikkat ;))

0|0
    0|0
  • Videolar izle dikkatli ol bir çok abaza bela olacak durumu anladım ben :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne kadar saçma yaaa nedemek yetiştirilmek üzere
    sanki 3-4 yıl eğitim alıp öylemi ders vericeksin ne biçim yer orası
    bir iki ayda seni salonun başına bırakıcaklar. eğitmen oldum diyede
    böbürlenip bilmediğin şeyi anlatıcaksın.
    gullttkk ve neskit olayı tamimiyle kavrayarak anlatmış sende diyosun ki
    duyarlı oluşunuz gözlerimi yaşartttı sen biraaz duyarlı olda insanlara saygı göster
    kaç yıllık bilgin varda eğitmen olucaksın adresi bilsem sizi şikayet ederim

0|0
    1|0
    • Sizin yıllarca yapamadığınızı demek ki çabuk kavrayacağım desenize :) açıklama yapmayacağım anlamak istediğin gibi anlamakta özgürsün

• Bir işin ehli değilsiniz ama işe atılıyorsunuz. İnsan sağlığıyla oynayabilirsiniz, bunun sorumluluğu size ait.

1|0
    1|0
    • Ya acaba yazdığımı anlamamak için özel çaba sarfediliyor mu merak ediyorum. Oraya hemen hoca olacağım yazmadım farkındaysanız salonda 3 tane hoca var, çok duyarlı oluşunuz gözlerimi yaşarttı

Yükleniyor...