Bir zamanlar aşkından öldüğünüz birine...

Bir zamnlar çok sevdiniz çıktınız bayağı bi süre ama ilşkinizi yürütemediniz onu çok sevmenize rağmen olmadı. sürekli ayrılıp barışmalranız oldu ama gitmedi diyelim. çok zor bir şekilde bitti bi türlü ve zamanla başkasıyla çıkmaya başladın onuda seviyorsun ama onu sevdiğin kadar değil diyelim. Yıllar geçti ve o sevdiğin aradı konuşmak istedi ama sen onu sevmiyörün artık sadece içinde bişeyler var ama eskisi gibi değil. o mesaj attı ve bunu şu anki sevgiliniz gördü sinirlendi durum kötüye gitti. ne yaparsınız böyle bi durumda ? Kimi seçersiniz ?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Eski ile olsaydı eskimezdi ve adı eski olmazdı. Hem kafa karışıksa hala hangisi diye düşünülüyorsa bence ikisiylede olmaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Arada kalan bi kızdan hayır gelmez önce onu sölelm . Sonra şimdiki sevgilkine üzüldm senin gibi bi kız arkadaşa sahip olduğu için . Sevmiosunuz neden çıkmak için çıkıosun madem duygularından emn diilsen sevgili olmata neyin nesi . Benm için eskiyse bitmişse bitti demişsem bitmiştir. Senin durumunda olmam söz konusu değil böyle bi ortam hazırlamam ilişkimi bitirince numaramı değiştirirm. benm kız arkadaşımın numarasının bi eski dallamasında ne işi var bu nası bi kızdır die düşünürm anladın ..

0|1
    0|0
    • bu durumu yasadığımı nerden cıkardın, ilk cevap veren erkekteki yoruma bak.

• Bende aksini sölemedm ztn. bende eski sevgilinin böle bişy yapıcağını düşünmenin kötü bişy olduğunu yazdm hep. Sorduğun sorunun cevabınıda verdm yukarda iyice okursan anlarsn ..

• peki tamam sagol

• şu anki sevgilimi seçerdim yani tamam o eski sevgilimle iyi bir ilişkim olmuş onu çok sevmişlim ama bıunlar geçmişte kalmış ayrılmışız, aradan yıllar geçmiş bir mesajla herşey baştan mı başlayacak. bence öyle olmamalı. bence çiftler birbiri içinde uyum içinde olmalı madem ki biz sürekli kavga edip ayrılıyoruz demekki birbirimiz için uygun değiliz bu durmda en uygunu geçmişe sünger çekip hayata devam etmek olacaktır.

0|0
    0|0
  • Şu anki sevgilim o mesajı görünce neden kızsın ki ?

ben eskiden sevdiğim kişinin mesajına

ümit veren bir cevap verdiysem

ancak ona kızabilir.

Kaldı ki ona ümit vereceksem

şimdiki neden sevgilim olsun.

0|0
    0|0
  • Kimi seçersiniz sorusu yanlış bir soru olmuş. O an önemli olan ilişkinin sürdüğü kişiye durumu anlatmak. İçinde bir şüphe yaşıyorsan zaten o anki ilişki sağlam temellerde değil demektir.

0|0
    0|0
  • Giden bitmistir.elimdekinin kiymetini bilmeye bakarim.

1|0
    0|0
  • kırılan bardak yeniden eskisi gibi olmaz izleri kalır...

0|1
    0|0
  • kimsenin aşkından ölmem ben... saçmalık.

1|0
    0|0
  • yanımdakini

0|0
    0|0
  • Salla gitin Denizde o kadar balık varken bir balığın peşinden koşmam

0|0
    0|0
  • bıttıgı zaman bıtmıstır zaten oyle buyuk bır askdan sonra bana ulasabılecek bır sey kalmaz onda

0|0
    0|0
  • Şu anki sevgilinle devam et sen.

0|0
    0|0
    • yok benm yasadığım bi durum degil bu sadece severek ayrıldık ve hayal ettim yıllar sonra böyle bişey olursa ne yapar acaba diye :) hayal dünyam geniş biraz abarttım belkide ama merak ettim işte :)

• eger onu cok sevse idin bi baskası olmazdı.

0|0
    0|0
    • Bitmişse mutlaka olur bi süre sonra bence, ne olacaktı ömrü boyu onun yasınımı tutacak.

• bu durumda olan ben degilim sadece düşündüm böyle bişeyi ve sordum, herkeste ben zannetti yaa.

• yıllar gecmiş aradan ya neden olmasın ki

Kızlar Ne Diyor 4

• Eski eskide kalır benim şu an iliskimi kurtarmaya bakarım o insan kıymetimi bilen insan olsaydı ayrılma olmazdı zaten.

0|0
    0|0
  • Gerçekten kımı sevıyorsan onu seç

0|0
    0|0
  • hangisini seviyosam onu

0|0
    0|0
  • eskıyı ıstemedıgımı acıklarım eger sevıyorsam kaybetmemek ıcın elımden gelenı yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...