Kızlar arasındaki futbol tutkunluğu

insanı korkutuyor açıkçası.Acaba neden bu kadar sevmeye başladılar?Yoksa bugüne kadar onlarda seviyorlardı da saklıyorlar mıydı?Neyi keşfettiler sonradan da bu kadar sevdiler?Fikirlerinizi alabilir miyim?

Güncellemeler:
Kızlar ne olursunuz vazgeçin şu futbol aşkından.Biz eski futboldan nefret eden kızları istiyoruz :(
Sanırım yanlış anlaşıldım.Ben aslında futbolun erkekler arasında da yayılmasına karşıyım.Ancak hiç olmazsa bayanlar arasında yayılmasın bari diyorum.Yoksa sadece erkekler tutabilir bayanlar tutamaz demiyorum.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım futboldan anlayan erkektir diyorsunuz ama futbolun ne olduğunu bile bilmiyorsunuz futbola cinsiyet ayrımı yapanlar futbol bilmiyorlar futbolu taraftar takip eder izler futbolu sevenelre taraftar ismi gelmiştir taraftar nedir erkek topluluğumudur hayır taraftar insandır taraftar isnandan olusur insanda kız ve erkektir demekki her insan futbol izleyebilir hatta oynayabilir ki oynayan bayanlarda var futbolu ne erkek işidir nede kız işidir futbolu takip edene taraftar ismi takılmıstır taraftarda insan doğluğudur bende insan olarak futbola aşığım

0|0
    0|0
    • İşin açıkçası futbolun ne olduğunu bilmek dahi istemiyorum.Derdim aslında kadın sever erkek sevmez değil.Anlatabiliyor muyum?Evet saklamıyorum.Alternatif sporları öldürdüğü için artık nefrette ediyorum.Bence tek amaç milyarlarca dolar kara paranın aklanması orada.İşin oyun kısmı hikaye.Bu iş artık bir pazar olmuş.Ne zaman uyanacak bu millet?Yeter artık.Şunların değirmenine para dökmekten ne zaman vazgeçilecek?

• Tamam eyvallah.

• orası öyle ama futbolla ilgilenen kız itici gelir. Olayı şöyle düşün erkekte etek giyer ama etek giyen erkek bir çok bayana göre iticidir.

Kızlar Ne Diyor 7

• futbol sadece erkeklere özgü bırsey degıl. her ayagı olan kısı futbola ılgı duyabılır. ılkokulda cok oyanrdık kız erkek karısık. Asıl sacma olan oynamadıgı halde takım tutma aşkı olanlar, adamlar feerbahceden galatasaraya gecıyor sıze garıp gelmıyor adam kazanacagı paranın derdınde cunkı. takım tutanlar sayesınde o kadar forma anahtarlık türlü aksesuar da onların döner sermayesıne katkıda bulunuyor. futbol fanatıklıgı bı sacmalık. hıcbır duygusal yanı yok aslında. oynarsan guzel ama, spor yani.

0|0
    0|0
  • Vallahi seven kızları bilemiycem ama ben bir türlü sevemedim şu futbolu.

0|0
    0|0
  • bazı ülkelerin bayan milli takımları bile var Türkiye de futbolu çok sevmişiz çok mu?

0|0
    0|0
  • karışmayın ya

0|0
    0|0
  • kızların futbolu

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimoviç ERET

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimoviç HG

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bayanların Futbol ile ilgili olması sevmesi güzel birşey amaaaa işin içine yorumculuk girmesi futbol konusunda bir erkek gibi yorumlar getirmesi gerçekten itici duruyor.Yanlış anlaşılmasın bayanlar bu işten anlamaz felan demiyorum.Tanıdığım bir kaç kız arkadaşım var.Futbol üzerine master yapmışlar sanki onlara da söylüyorum bunu çok iticisiniz. :))

0|0
    0|0
  • kızların futbol sevgisi fenerbahçe galatasaray beşiktaştan ibaret

0|1
    0|0
  • İlk önce ofsayt nedir onu öğrensinler sonra onlarla futbol konuşuruz:)

0|1
    0|0
  • spor sonuçta herkesin ilgisini çkeiyor

0|1
    0|0
  • Dahada gelişir umarım

0|0
    0|0
  • fazla bilgileri yok merak etme :) konuşan konuşsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...