Kendimden geçiyorum öneriniz var mı?

arkadaşlar ne kadar tuttuğum takım maçı kazansa da ben izlerken takımımın yediği gollere verdiği pozisyonlara dayanamıyorum maçı izlerken ne dediğimi ne yaptığımı bilmiyorum hatta derbi maçlarında bayıldığım bile olmuştur bu yüzden sevgilimden ayrıldım maç da küfür etmişim farkında bile değilim sizce bu duruma bir çare bulabilir miyim kime danışmalıyım

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben en son Trabzon beraberliği ile şampiyonluğu Bursaya bıraktığımızda mahkemelik olmuştum, Normalde sakin maç seyrerim, hatta Fenerbahçe Kayseriye geldiğinde maçı Kayseri trübünlerinde seyrederim ama bazen bulunduğun ortam itiyor seniii, maç seyrettiğin ortamı değiştir..ben öyle yaptım

0|0
    0|0
    • çok denedim stad da evde arkadaş da yalnız başıma

• sorun da orada takma bağır yan komşunla papaz ol sonra

• :) bizim komşular alışık , yunus maç seyrediyor deyip geliyorlar yanıma :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunun sadece bir oyun olduğunu düşün. Aslında yense de yenilse de senin bir kazancın olmuyor. Herkes bir miktar sevinip üzülebilir ama bazı şeyleri abartmamak gerekiyor diye düşünüyorum. Ayrıca bayanlara küfür belirli yerlerde kullandıklarında yakışıyor..

0|0
    0|0
  • uefaya bir danış:D

0|0
    0|0
  • Tuttuğunuz takımla doğru orantılı bence bu:) adamı rezilde eder vezirde eder o takım:) Daha gençsin yolun başındasın gel seni Galatasaray'lı yapalım:)

0|0
    0|0
  • Bende fenerbahçeli bi sevgilim olsun isterdim ki ... vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • Benle 12 yaşındaki kız kardeşim FENERBAHÇEMin maçlarını birlikde izliyoruz kızın kalbi duruyor nerdeyse geçen maçda ağlıyordu aykut kocamana küfür ediyosan haklısın arkandayım

0|0
    0|0
  • la yemişim futbolunu... ben de zamanında senin gibiydim... adamlar parayı kırıyo bize stresi kalıyor... zevkine izleyeceksin...

0|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun da kombine kartı bile ucuza arkadaşa sattım maça bile gidemiyorum kontrolden çıkıyorum zevkine izlesem gerçekten güzel olurdu

• çok fanatiksin...

0|0
    0|0
  • ben GS liyim eşim fb li bizim evdede yastık kalmadı valla ama çok eğlenceli bi durum yaa

0|0
    0|0
    • yastıkla kalsa iyi malesef ne dediğimi bilmiyorum küfür ediyormuşum :(

• tek başıma izlerken de normal olduğum söylenemez ama...

• sen holigan değilsin sanırım :-)

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...