Eski sevgilimle barışalı daha 1 ay 20 gün oldu

Arkadaşlar eski sevgilimle barışalı daha 1 ay 20 gün filan oldu. 6 ay ayrı geçirmiştik ondan önce o ayrılmıştı yine.Sonradan geri döndü bana özür diledi ben ilk önce kabul etmicektim 4 5 gün oyaladım sonradan kabul ettim hala sevdiğim için. Şimdiyse tekrar ayrıldık, beni sevdiğine rağmen ayrıldığını söyledi bana. Sebebi benim eskisi gibi olamamam. Ona değerli olduğunu kanıtlamak istiyorum tekrar çünkü şu an ilişkimiz bitmiş sayılmaz pek. Onu bi şekilde ikna etmem lazım beni dinlemesi için. Ya da ona kendini değerli hissetmesi için bişey yapmam lazım. Gerçekten ben onu seviyorum ama bu gerçeğe inanmıyor bir türlü o. Na yapmalıyım sizce yardımcı olun lütfen

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• seni kendine bağlamış yani bağımlı aşık olmuşsun bunda sevgi yok hiç durmadan kurtul ondan sanki kadın nesli tükendi de kendini hint kumaşı mı sanıyor o yokken hayatında o zaman şimdi de yok olsun bir ilişkide böyle git geller yaşandıysa bu işte bir hayır bekleme peki onu inandırmak için illa kılıbık mı olmak mı gerekir, ya da gidip aşkını ıspat etmen için olur ya sevgili der bunu öldür yarala aramızdaki engel kalksın ya da git şu kuyumcudan şu mücevheri çal sen kendini o kadar boş bir enayi mi görüyorsun bırak bu çocuk ayaklarını aklını başına al önce na yaptığının bilincine var ondan sonra sağlıklı bir şekilde o kişiye tekmeyi at o içindeki nefsini yenmem için Allah'a sığın çünkü nefsin sana öyle telkin veriyor ve onunesiri olursun sonra gidersin boğaz köprüsüne atarsın kendini sonra görürsün anyayı konyayı

0|0
    0|0
    • çok doğru söyledin de onu yapacak cesareti kendimde bulamıyorum ben nasıl bişeyse bu. o göze alabiliyosa bunu yapılması gereken tek şey söylediğin çok doğru.

Kızlar Ne Diyor 4

• eskiden napıodun da eski halini bu kdr özlemş önce bunları belrle sonra bunları birer brer gözüne sokmadan hoş bi şeklde göster ona bu onu biraz yumuşatıcaktr

0|0
    0|0
    • Onu yapmam için fırsat vermiyor ki bana gönlünü almam da lazım ilk önce bunları yapabilmem için

• Tamam çok sağol cevap için, bişey daha var belli bi süre beklemeli miyim bana kızgınlığı geçmesi için ?

• rica ederm kızlar bekledkçe dha da kafasnda kurar bnce biran önce gönlünü alsan ii edersn.

• Boşver arap saçına dönmüş ilişki.

0|0
    0|0
    • boşvermek o kadar kolay olsa sorun edip yardım istemezdim zaten. zor yanı vazgeçmek.

• bir erkek benim evimin önüne kocaman SENİ SEVİYORUM yazısı yazsa ondan vazgeçmem :D

0|0
    0|0
  • bırakk karı mı yok

0|0
    0|0
    • kötü bi düşünce tarzı bu bence

• Doğru kendimi köpek etmeme gerek yok.

• sen çek kendini hiç umursama ve bitirdiğini ona ispatla gelmezse bende en adyim

Erkekler Ne Diyor 1

• [ +18 ] Kaba olacak ama bir laf var : Kıça giren şemsiye açılmaz açılsa da o kıçtan iflah olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...