Çorap kaçması ne berbat bişey...

bir erkek beni bir baloya davet etti ve bu ilkti erkekten çok hoslanıyordum. benim için büyük bir fırsattı. çok güzel bir diz üstü elbise giymiştim onu etkilemem gerekiyordu bilirsiniz kızlar bu duyguyu. balonun ortasında dans ederken birde ne göreyimçorabımın ayak ucundan diz üstüne kadar pörtlemiş ve ben bunu farkettim o an bütün dünyam yıkıldı sanki nasıl keyfim bozuldu ve acaba erkek arkadasım farkettimi dye düşündüm etmemsi mümkün değildi. bütün karızmam bir çorap yüzünden gitti. ve izin istedim pörtleyen çorabı tuvalette çıkardım ve sinirimden çöpe attım... böylesine önemli bi gecede bu olay sinirim bozdu. ve geceyi çorapsız gecirdim. sinirimden yazmak istedim. kızların bas belası bu çorabın olmadık yerde pörtlemesi... değil mi kızlar)

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler olarak bizler, kot pantolon tişörtten ziyade, bir bayanın kadınsı elbiseler tercih etmesini, kadın gibi görünmesini çok çekici buluruz. Etek, topuklu ayakkabı, ince çorap takıntısı buradan gelir sanırım. Farkında değilsiniz belki bunun ama, inan çaktırmamak yerine söylesen, "aaa çorabım kaçmış" gibi bir tepki versen, bunun sohbeti bile çok seksi ve çekici gelebilirdi o erkeğe :)) Bunu okuken ki yüz şeklini ve tepkilerini bile biliyorum, çok şaşırıyorsun, çok kız arkadaşımla yüz yüze de konuştum bu ve buna benzer konuları, hepsi aynı tepkiyi verdi. Ama durum bu inan :) Burada yazan erkeklerin çok seksi demeleride saçma bir cevap yazma isteklerinden falan kaynaklanmıyor, hepsi çok ciddi inan bana :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • çok seksi bişey olmuş farkında değilsin:D

1|1
    0|0
    • kaçık çorabın nesi seksi

• ya tatlım bak seksiliği tarif edebilirmisin ıslak saçların neresi seksi? yada sigara içen vamp bi kadının. bunlar zaten tariflenemez ama bize seksi geliyoki emin ol sayımız fazladır yani...

• farkında değiller çorabın bizler üzerindeki etkisinin :)

• ev hanımı gibi hareketlerin yoksa kaçık çorap çok sexy gelir erkeklere. en azından bana:)

1|0
    0|0
  • Ten rengiyse ben bayılırım önemli bi eksiklik olmus :)

0|0
    0|0
  • Ne gözel kokar o şimdiii yahuu.

0|0
    1|0
  • senin ayakta ayak değil toynakmış bre kızım..

0|0
    1|0
  • Kaçmış veya kaçmamış...

Külotluçoraplar süper seksidir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• kötü bir durum ama olsun başa gelebilecek bişey sorun yapma :)

0|0
    0|0
    • kadınsan ve benim gb çorabı seviyosan kadder tatlım :(

• ben etek ve çorap olayını lisede kullanıyordum oda kıyafet greği lise bitelide oldu braz oyüzden artık bana hava hoşş :D çünkü ben etek tercih etmiyorum haliyle çorap sıkıntım yok kot delisiyim ben pant türleri terciğimdir

0|0
    0|0
    • boyun uzunsa 170 üzeri isen fiziğin çok düzgünse özel zamanlardada klasik pantolonlar giyebilirsin bence ama onun dışında itici olur

• off çok kötüü :( ben çözüm olarak çok eskitmeden hatta bazan kaçmadan bile değiştiryom yeni alıp giyom. sanki giyip yıkandıkça çabuk kaçıcakmış gibi geliyo. zaten alırken artık ikişer tane alyom hep ince külotluçoraplarımı

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum. Geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • aynen canim anliyorum :(

0|0
    0|0
    • ama gecem berbet oldu canım ya çok önemliydi anlıyorsun değil mi :(

• evet hep olurdu hatta bende iki tane olurdu bi gecede 3 tane kaçtığı için bi kere tedbirliyimdir ama o gece aklım bi karıs havadaydıanlıyorsun ya o sebebten onada sinir oldum ya zaen

• seninki ten rengi ise yine iyi benim siyah ince corabim da olmusdu yanimda yedeyim olmadigini saniyorum neyse is isden gecmisdi artik zaten eve de gidicektim gicik bir durum evet hak veriyorum sana

0|0
    0|0
    • ah siyah olsa ölürdüm heralde siyahın pörtlemesi tam bi felaket kursun kulağına :))

• çok kötü ya yedek almaman daha da kötü olmuş :)

0|0
    0|0
  • bencede hoş olmamış hayatım, yedek bulundur mutlaka böyle zamanlarda

0|0
    0|0
    • ilk buluşma heyecanı tatlım aklıma gelmedi bilirsin işte :)

• gerçekten kötü bir durum ..

0|0
    0|0
  • kacmayan coraplar var. onlardan edinmelisin. tamam deni azicik yuksek lakin. kacmiyor cidden.

0|0
    0|0
    • yüksek dende hoş görünmüyor tatlım ama bi denicem sağol

• hic umrumda olmazki hava soguksa cikarmam bile. rahatsiz olan bakmasin.

0|0
    0|0
    • aaa a gerçekten mi tatlım. ne rahatsın ama güzel bişey keşke bende olsam imrendim. pörtlemiş çorapla nasıl duruyorsun?

• anlaman lazım ama bana mı soruyosun bundan sinir olmayan kız var mı etrafında tatlım sen teksin galiba? ama gercekten imrendim sana harikasın. ben biraz süslüyümdür çok takarım canım ya

• gereksiz seyler.

• o değil de, ne balosu ki bu? beni niye kimse baloya davet etmedi olm bu güne kadar? noluyo laannn?

0|0
    0|1
    • iş arkadasları balosu tatlım erkek arkadaşımın iş yerinde tabi patnerler vs. :) seni unutmuşuz canım tel numaranı verirsen bi dahakine haber veririm, :))))) tabi sana bide patner bulmak lazım :))

Yükleniyor...