Size de gün aydın mı bugün?

Sabah her zamanki gibi radyo da ki dj dinliyorum.Her zaman ki gibi "gün-aydın" diye bir giriş yapıyor ama sesi bir tuhaf.Anlıyorum ki benim az önce haberlerde dinlediğim olayla bağlantılı bu davranışı.Ve ekliyor devamında"... biz günaydın derken bu kentte, birileri Şırnak' ta acaba gece kaç şehit verdik diye günü aymasını bekliyor." bu söz içime oturdu resmen..Sabah nasıl işe gideceğim,daha dinlenmedim ben ama derken ..Yine mi lanet olası herifler yine mi giden canlar...Bu kadar yazılıp çizildiğine bakmayın, kimsenin umrunda değil bence..Ağlanıp sızlandığına da bakmayın zerre milletin umrumda değil..Hala umrunda olsa birileri o mecliste benim paramla,sizin paranızla oturup kalkıp sonra dağa çıkıp o adamlarla kucaklaşmazdı..O kadar farkındayız ki her şeyin ve bir o kadar umursamaz...Size de gün aydın mı bugün?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• o kadar haklısın ki çoğu zaman ben bile suçluyum sanki ben bile katilim..

birileri birilerinin kuyruğuna basıyor ve nice canlar gidiyor.. Pkk nın asla ve asla bir özgürlük direnişi ya da etnik bir grup olduüunu düşünmüyorum.. Tamamen siyasi güçlerin işine göre kullandığı bir grup cani, pislik ve katil.. Hemde hepsi orada o pisliklere yemek pişireninden gidip onlarla sarılan pisliklere kadar hepsi katil.. hatta iyi gördüğümüz bir çok insan bile onlardan bence..

tamamen siyasi rant ve destek dış mihrapların beslediği bir oluşum.. kendi bindikleri dalı da kesmiyorlar böyle işte.. İnsan hayatı nasılsa onlara ucuz..

Allah bunun hesabını soracaktır onlara kimse sahip değil, kimse de köle değil.. Öğrencekler bunu elbet..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olay sadece bir terör eylemi değil.

Resmen savaşta olduğumuz görünüyor

ben görüyorum sen görüyorsun

İdareciler yöneticiler görüyor mu ?

daha dün 7 tane iranlı ajan yakalanmış

yabancı servis ajanları ülkemizde cirit atıyor

Hükümet uyuyor.

Kınalı kuzular daha 20 yaşında.

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin.

Allah ailelerine sabır versin.

Ayrıca,

''bir kaç Mehmet şehit oldu diye meclis toplanır mı'' diyen şahıs

özür diledi mi ?

İnsaf yok mu ?

İnsani duygular yok mu ?

Teröristle sarmaş dolaş poz verenlere

Be hey kan tüccarı

Be hey utanmaz diyen yok mu

1|0
    0|0
  • gün asırlardır milyoınlarca yıl aydınlaşıp kararmışdır bu astrolojık döngüdür kuramlar statif fizik kurallarıdır.biz o kuralların içinde yaşayan canlılarız.aydın günü karartan yada kararmış günü aydınlatan mecazı anlamda olarak tabiki bizim elimizde hani demişlerya karanlığa sende bir mum yak bu olaylara kayıtsiz kalma ana fikridir.dediğin cok doru halkın vergisiyle maaş alıp halkın sorunlarına eğilmeyen vekillerin de suçu yok bence suz biz toplumda kaç senedir tulum çıkaran şu hükümetde herzaman toplum istediğigibi yöneltilir mevlana vecizesıyle son verim yazıma bilinçli insan topluluk kitlelelirden olsaydık avrupai yaşam standartlarında yaşardık sosyal hakalrımız elimzde olurdu siyaset yapmak istemem ama bilinçli toplum bilinçli gençlikden oluşur şimdıkı genclik ne peşinde olduğu belli olan ülkede gün sadece günü yaşayanlar için aydındır diyorum

1|0
    0|0
  • valla o kadar doğru kelimeler yazmışsınki,sözlerinin üstüne diyecek birşey bulamıyorum.sözün bittiği yerdeyiz :((

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet gunaydin cokta umrumda onu turkiyenin yuzde ellisi erdogana oy vermeden dusunucekti bu daha hic birsey adam totomuzu bile alicak zenginler yesin bizim kiler sehit olsun

4|0
    1|0
    • bence partiyle ilgisi yok bunun hepsi ama, hepsi PKK ya yardım ve yataklık yaptı.. Hiç biri temiz değil..

• Gün acı Gün karanlık kimin umrunda ?

3|1
    0|0
  • hmm gercekten tesiredici

1|0
    0|0
Yükleniyor...