Necati sizce neden GS'den gitti ? gitmesi normal mi ?

Necati sizce neden gitti ? gitmesi normal mi ? Baros kadro dışıyken hele .

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse göndermedi ki Necati'yi... hatta Fatih Terim kalsın bile istedi ama o yedek kalmak yerine oynayabileceği bir kulübe gitmeyi tercih etti... Yani kendi kararı... Ama ben Baros'un hep kadro dışı kalacağını zannetmiyorum , transfer sezonu bittiğinde hala elimizdeyse Baros , Fatih Terim değerlendirir onu da bir şekilde... En olmadı Türkiye Kupası'nda oynar , diğerleri dinlenir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• bu sene 5 maçtan fazla forma şansı bulamayacağını bildiğinden dolayı oynayabileceği bir takım agitti

0|0
    0|0
  • kalsaydı galatasara için iyi bir yedek olarak kabilirdi ama kariyeri açısından gitmesi en iyi karardı..

0|0
    0|0
  • necati aptallık yaptı gs için antalyasporu sattı gs de buragı falan alınca onu şimdi derdine yanıyodur o olan antalyasporuma oldu :(

0|0
    0|0
  • Necati her daim faydalı olmuştur galatasaray için kalmasını bende isterdim ama kendi kararı saygı duyarız başarılı olmasını dilerim bir galatasaray taraftarı olarak.

0|0
    0|0
  • Bu kadar kadro bolluğu içerisinde kendisine yer bulamayacağını anladı bence, oynayabileceği bir takıma gitmek istedi. Biraz yavaş olmasına rağmen Necati takıma faydalı olurdu, gitmese daha iyiydi yani.

0|0
    0|0
  • Bence iyi yaptı hoca onu gerilere attı ES-ESte kendini gösterebilir keşke ön elemeden önce gitseydi belki ES-ES devam edebilirdi

0|0
    0|0
  • Şuan Elmander, sercan, umut, burak var forvetlerimiz olarak.

Baros'un zaten bu sezon oynayabileceğini tahmin etmiyorum.

Necati bu dört forvetin arkasında kalacaktı sonuçta gitmekle bence en iyi kararı verdi.

0|0
    0|0
  • 5 forvetin içinde oynama şansı? sence normal değil mi? oynamak istiyor ayrıca yine gs ye kazandırdı seviyoruz kendisini :)

0|0
    0|0
  • olabilir futbolcunun kendi tercihi...

0|0
    0|0
  • içeriğini bilmiyoruz, ama necatiya haksızlık edildi.

0|0
    0|0
  • fb lıyım ama ayıp ettıler necatıye

0|0
    0|0
Yükleniyor...