Artık gına geldi dedirten sorular nedir?

mesela benim harbiden baydığım artık midemin bulandığı sorular bi hayli fazlasıyla artmış durumda, o insanların nasıl bi zekaya sahip olduklarını düşünmek bile istemiyorum

1.

ıssız bi adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey ne olurdu.?

evet zeka işte, ehh be insan, adaya düşmüşsün, istediğin 3 şey değil 1 şey olsa adaya düşmek istemezsin zaten

2.

1.60 boyum sizce kaç kilo olmam gerekiyor, dubayım diyemiyor işte, bilmem 1.80 boyum kaç olmalıyım,yani o soruya verilen her kiloya sahipmi olacaksın? hayır neyin kafasını yaşıyorsun sen? şişmansan şişmansındır kilo ver, veremiyorsan öyle kabullen hayatına bak, hayır yani kendi hayatına vucuduna başkalarının akılllarına muhtaç olacak kadar bi hayat yaşıyorsan öyle bence yani...

3.

şu resme bakarmısınız ben değilim bi arkadaşım aslında yorumlarınızı merak ediyorum?

( kendi içinde konuşması: yaa lütfen güzel desinler ben çirkin değilim ama) neden insanların sana sen güzelsin sözlerine kalacak kadar durumdasınki.? neden yani neden? güzellik göreceli bişidir, sözle yorumla olacak bişimi arkadaş)

kızlar bu benim size tipim ansıl kızlar benle çıkarmı?

yok çıkmaz kızların hepsi bradd pir coni depi bekliyolar sen git kendine mezar kaz, arkadaşım iş okadar tipte değil, etkileme yollarını bil ağzın laf yapsın, kılık kıyafetin düzgün yerine napcağını bil, azda paran olsun tamamdır

sizlerin buna benzer veya değişik bıktığınız usandığınız sorular varsa paylaşabilirsiniz

NOT:

ELBETTTE ELEŞTİREN ARKADAŞLAR OLACAKTIR

EVET BUYRUN O ZEKİ ENGİN BİLGİLERİNİZİ BEYNİNİZDE FAZLA TUTMAYIN BİZİMLE PAYLAŞIN ÇÜNKÜ BU GECE SİZİ UZAYA YOLLUYACAĞIZ...

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Sizce boyum uzar mı

-Sevgilim sizce beni seviyor mu

-Unutamıyorum ölüyorum ne yapmalıyım

-Penis boyu önemli mi

-Güzel miyim çirkin miyim

-KS nin en güzeli / gereksizi / çirkini / zımbırtısı

-İnternetten aşk olur mu

-Burç soruları (ayarım)

-Para mı aşk mı

-Türk kızı mı rus kızı mı

-Sevgilime ne alsam etkilenir

-Burda tanışıp sevgili olan var mı

-Erkek/kız ilk tanıştığında nereye bakar

-Sigara içen kız itici midir

-Ateist soruları

bla bla blaaa :)

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• daha dün üye oldum ama en çok gördüğüm, güldüğüm saçma bulduğum soru şekli

harikayım müthişim boyum böyle posum böyle of kahretsin napıcam ben kıvamındakiler.

sonra tribal bünyelerin dandik meseleleri sanki dünya yıkılmış altında kalmış gibi ama ortada mesele denecek bişey yok.

birde her yerde görmüşümdür. sözlüklerden forum sitelerine kadar. bir kız/ erkek karşı cinste nereye bakar? nasıl bir özellik arar? vs vs

0|0
    0|0
  • Bu tip soruları çoğu zaman eğlence amaçlı sorduklarını düşünmüşümdür...Ya da senin üçüncü şıkta belirttiğin gibi ego tatmini ya da onay alma amaçlı...

Eğlenmek elbette güzel..fakat keşke daha çok düşünüp öyle sorsalar da sadece kendileri değil biz de eğlensek..

Birinci şıkta verdiğin soru şekli tamamen düşünmeden, soru sormuş olmak için sorulanlardan...Ya da şöyle diyebilirim...Düşünme tembeli bir beynin ürünü...

Zeka seviyesinin yüksek olması elbette avantajdır...İçlerinde çok zeki arkadaşlar da olabilir..Fakat var olan zekayı( benimki gibi çok matah olmasa da) kullanabilme kabiliyeti olan akıl daha önemli sanki...Akıllıca sorular sorulsa birbirimize daha faydalı oluruz gibi geliyor bana...

Kendi sorularımın da ahım şahım, muhteşem olduğunu iddia etmiyorum...Fakat en azından kendi kapasiteme göre düşünerek sorduğum sorular...Hatta en ebleh olanlar dahi belki de sormak isteyip de yanlış ifade ettiğim ama merak ettiğim konulara ilişkindir...

Benim bıktığım soru tipine gelince...Google amcaya sorup bir öğrenebileceği bilgileri soranlar...

Örneğin:

John Travolta ne iş yapar arkadaşlar? (aklıma bu geldi...:P )

Bir de burç soruları :)

Sizce keçi ve öküz uyumlu mudur? gibi...

0|0
    0|0
  • Erkekte kıl itici midir?

Biri gözlerini dikip bana bakıyor sizce benden hoşlanıyor mu?

Şu burç erkeği ile bu burç kadınının uyumu?

Hediye alacağım yardımmm

1|1
    0|0
  • benm boyum 1.63 sence benim kilom kaç olsun?

bu resimdeki kuzenimin arkadasının yegeninin sevgiliisi güzel mi sence?

not:beni uzaya yollayın.

0|0
    0|0
  • Owwww gecenin en iyi yazısı sanki içimi okudun teşekkür ederimm .)))

0|0
    0|0
  • korktum, sakin ol.

0|0
    1|0
    • xperinide aldın hadi hayırlı olsun

• - basmakla xper gitmiyor engin bilgilerin zekan ilerdi çok işine yarar bu gidişle aç kalmazsın sen.

• valla gercekten önemsemiyorum, kalmıs, gitmiş; artmıs, eksilmiş umrumda degil. yazıp geciyorum. zeka gösterisi gibi bir amacım yok. sen zeki desen ne olacak demesen ne olacak. tanımam, etmem.

amin, sagolasın. tesekkür ederim güzel dilegin için.

Erkekler Ne Diyor 8

• 1. soru klişedir 1000 senede geçse sorulacaktır.

2. soru saçmadır bunun açıklaması zaten reklamlarda bile yapılmaktadır herkes farkında olması gerekir artık.. (BKZ: boy kilo endeksi)

3. sorunun burada sorulması normaldir.çünkü burda düzgün cevaplar alınabilir..gidip annene babana kardeşine arkadaşına sorsan ben yakışıklımıyım tipsizmiyim diye hepsi tipsiz olsan bile yakışıklısın der...

0|0
    0|0
    • üstat 3. soruya çirkinsin cevabı alınca soran ne yapar?

• Küfür eder mesela sen kendine bak der falan :)

• acı gerçekle yüz yüze gelir heralde :)

• Bende en çok kendi özel meselelerinin çözümünü burada arayanlara gıcık oluyorum.Yok "sevgilim bana böyle dedi neden öyle ded"i yok "ona ne almalıyım" ondan sonra "annemle tartıştım neden bana böyle yapıyor" bizene bunlardan bunlar bizim müdahale edemeyeceğimiz şeyler öyle bir hale gelmişlerki mutfağa gireceği zaman acaba ne içsem diye bize soracaklar.

0|0
    0|0
  • Bir 5 yıldız da benden.Benim en çok bıktığım sorular:

1. Ayrıldık ama özlüyorum ne yapmalıyım? Mesaj attı arasam mı? Facebook'ta yazdığı şu cümlede beni mi kastetmiş? vb.

2. Sigara,alkol,nargile kullanan kız çekici midir? Kız arkadaşınız nasıl olmalı? vb.

3. En çok bıktığım soru bu: BEKARET SORUSU

:)

0|0
    0|0
    • hay ağzına sağlık evet yaa bunlarda var, siz yazdıkça aklıma geliyor valla :)

• burada çok fazla gına getiren soru var ama en çok gına getiren soru, haydar dümenin cevaplamak zorunda kaldığı , sevgilimle sadece sürtündük, hamile kalırmıyım, sorusu

0|0
    0|0
  • özellikle 2. ve 3. maddeye 5 yıldız, burda aldığı cevaplardan sonra gören de ameliyat olacak sanar, birde şu ne işe yaradığı bilinmeyen cevaplar

0|1
    0|0
  • sevgili kelimesi ve türevleri sorular gına getirdi :) rezzan kiraza döndük :Z

0|0
    0|0
  • Bi kız / erkek digerinde ne arar

0|0
    0|0
  • sevgilisi ile özel meselelerini buraya yazanlara gıcık oluyorum biz nerden bilelim ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...