2 haftada 4 kgnasil verebilirim?

Sporda var tabi ama yaptigim zamn gitmiyor nasil verebilirim?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir protein diyetiyle verebilrisin, tabii yağlı tuzlu unlu şekerli mamüller yok, sıkıştırılmış gıdalar salam sucuk sosis kaşar yok, gazlı içecekler yok, günde 2 defa yeşil çay iç tok karna, fazla içme kimi bünyede çarpıntı yapıyor. Ara öğünlerde findık, ceviz veya badem yiyebilirsin 100 gram ya da meyva. Salonda da 25 dakika treadmill 15 dakika cycling 10 dakika elyptical yap, üstüne fitness yap bak nasıl veriyorsun ben 4 haftada 5 kilo attım böyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yediklerinden aldığın kalori, harcadığın kaloriden az olmalı. Az yiyip çok hareket et, spor yap.

0|0
    0|0
  • veremezsin

0|0
    0|0
  • Şekersiz çay.. Sabah hafif kahvaltı 3-4 gibi saglam bir yemek ye günü böyle bitir akşam yeme meyve tüket çok açikirsan fazla değil tabi

0|0
    0|0
  • P90x yap programa uy rahat verirsin vermezsen şikayet et hesabımı silsinler

0|0
    0|0
  • düzenli...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sağlıklı beslen ve spor yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Diyet yap. Sporu bırakma. Ağırlık falan çalış. Ayrıca, kiloya okdaklanmak yanlış. Yani illa kilo diyosan bişey yeme, ama vücudun şekilsizse şekle girmez. Sporla diyat yaparsan istediğin sonuca ulaşırsın.

0|0
    0|0
    • Bildigin iyi bir diyet varmi?

• Diyetten kastım az yemek değildi bu arada. Sağlıklı yemekti. Yani diyet olarak değilde, kendi vücudunu en iyi sen tanıyorsun, neyi ne kadar yemen gerektiğini de biliyorsundur. Şekeri, ekmeği kes ve porsiyonlarını küçült. Ayrıca bol uyu, süt iç, bitki çayını aksatma. Kolay gelsin 😌

Yükleniyor...