Kapat

Ayrılığa bir gün kala

ayrılığı kafaya koymuş bir sevgili ve onu çok seven kaybetmek istemeyen ben nasıl dayanacam yarın helalleşip ayrılacaz artık hayat bitecek anlamını yitirecek,ekmeğin suyun tadı kalmıycak,kalabalıkta yanlızlığı oynuycam,herkese mutlu rolü oynuycam o yokken diğer herşey anlamını yitirecek bende, ben nasıl dayanacam :((

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi dışardan konuşmak akıl vermek çok kolay.ne kadar desek ki üzülme yarın unutursun hayat ta daha önüne neler çıkar vs bunlar ayrılık yaşayan için çok çözüm getiren bir şey olmaz.tabi ki acı çekeceksin.ama her zaman daha kötüsünü bakıp bunların aslında çok hafif şeyler olduğunu düşünmen lazım.anne baba veya daha kötüsü evlat acısı çeken insanları düşün.onlar nasıl alışsın.sevgilinden kocandan ayrılmışsın bunlar elbette üzer ama sevdiğin herşeyin olan bir evladını kaybeden için senin bu dertlerin çok hafif kalır.ayrıca sağlığını düşün.hastane köşelerinde sağlığı için küçükçük umut besleyen insanalrı düşün.

hayatta o kadar çaresiz dertler var ki.senin başında olmadığı için mutlu ol.herşey yaşanır unutulur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• sana tutunacak bir dal uzatıyorum yer yüzündeki tek insan sen değilsin...

hiç helallik bile istemeden ben evleniyorum hayatımdan sildir git deyip gidenler de oluyor...

0|0
    0|0
  • her insanın yaptığı gibi bir yontem bulup dayanacaksın ..

0|0
    0|0
  • reis biz neden böyle bi duygu yasamıyoruz ekmegin suyun tadı olmayacakmıs nasıl bişey bu ya nasıl bi duygudur kardesim 10 sn de olsa tatmak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Sen kafayı ymıssın . Annenmı öldü babanmı öldü ? birisinden ayrılıorum die bu kadar üzlüosun ? Sen gercek acı görmemıssın

0|0
    0|0
    • allah korusun onlara birşey olmasın

• Anne-baba öldüğünde bile ne kadar üzülürse üzülsün insan kaldığı yerden devam edebiliyor, gerçekten gülüyor eğleniyor, insanın en büyük marifeti unutmaktır

• Anne baba ölümsüzdür ;) unutanlar en büyük kahpeliği yapmıs olurlar

• sanırım bu ilk değil, son da olmayacak.

0|0
    0|0
  • böyle böyle büyüyeceksin işte.

0|0
    0|0
  • dayanmaya çalışma imkanın varsa vur alkolün dibine...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Onunla ne zaman tanıştınız? Onu tanımadan önce nefes almıyor muydun, gülmüyor muydun, hayatın yok muydu, onunla mı var oldun? Lütfen yapmayın anlamıyorum sizi gerçekten, herkeste aynı olay gitti, öldüm. Aşk acısından kimse ölmez. Zaman her şeyi hallediyor. Bunalım geçirirsin biraz, biraz ağlarsın akar gider içinden olur biter. Yeni hobiler bul kendine gez dolaş, bilerek ve isteyerek düşünme zaman alıp götürüyor onu senden zaten.

0|0
    0|0
  • :((((( zor bir sürec ALLAH kolaylık versin.

0|0
    0|0
  • ayrılık dediğin bitti denince biter sizinki ayrılık gibi gelmedi bana.. sadece biraz burnunu sürtüp değerini arttırmak istiyor.

0|0
    0|0
    • bu kaçıncı son buluşup ayrılışımız en fazla 2 ay ayrı kaldık ama bunda dahada uzuycak gibi geliyor

• Dayanması gercekten zor bırsey ama karsı taraf ıstemıyorsa senın cabalaman nıye ıstenmeme duygusunu cekmektense adını koyp ayrılmak en guzelı. zamanla mutlu rolu yapmalarında gecıcek

0|0
    0|0
  • bu kadar umutsuz olma 3 ay sonra biter herşey alışırsın yokluğuna kendini harap etme.o senin için hayırlı olsa devam ederdi bu ilişki.

0|0
    0|0
  • unutursun boşver... gelip geçici hevesler bunlar...

0|0
    0|0
  • dayancaksın öyle ya da böyle çünkü hayat devam ediyo onu unutunca da neden üzülmüşüm ki diceksin

0|0
    0|0
  • zaman diyorum baska bişe diyemiyorum...ama geçicek sonuçta

0|0
    0|0
  • herkesin basına gelen klasik şey zamanla alışırsın üzgünüm

0|0
    0|0
  • Biz yaptık, sen niye yapmayasın?

0|0
    0|0
  • sdnflkjadkljgna

randevulaşıp ayrılmak ne lan?

0|0
    0|0
  • 6,5 ay oldu geçmedi. yeri geliyo aklına geliyo kalbin acıyo, yeri geliyo saçma sapan bi filmin içinde onun adı geçiyo aklına geliyo, yeri geliyo aklna hiç gelmediğini hatırlıyosun yine acıyo. ama biz süre sonra o acıya alışıyosun. geçmiyo ama alışıyosun.. geçmiş olsun şimdiden

0|0
    0|0
Yükleniyor...