Zengin olsaydın, çoook paran olsa ne yapardın? :)

Eğer ki çok zengin olsan ne yapardın?fakirlere yardım ederdim, dünyayı kurtarırdım, sevdiğim yanımda olsun yeter gibi saçma ve klişe yorumlar yapmadan cevap verirsek sevinirim.Sonra yok ben görmedim yok ben duymadım olmasın ben mesela bir adet bugatti veron alırdım :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok param olsa 1. si ölümsüzlüğün ilacını keşfetmesi için bilim adamlarına harcardım . daha sonrada bu dünyadan kaçmak için bir uzay mekiği yaptırırdım. dünya yok olmadan önce .

• hmm evet mantıklı bir cevap teprik ettim. günün cevabı :D

Kızlar Ne Diyor 17

• Off bugattiye bende bayılıyorum sanırım bende önce bunu alırdım daha sonra peuqeot 207 hep içimde kaldı :) şimdide alırım ama 2 yıl daha var :) yinede zengin olsam alırdım o arabayı.Daha sonra güzel bir ülke gezisine giderdim ve iç mimarlık alanında kendimi en iyisi olmaya çalıp ismimi duyururdum en son hayvan barınaklarına çok ciddi bir ölçüde yardım yapardım sonrada ihtiyacı olan insanların hayallerini gerçekleştirmek isterdim.

• Herşeyi yapardım valla ömrümün sonuna kadar kıral gibi yaşardım . Şarkılar bile yazılmış lüküs hayat, oh ne rahat:)).. Dert yok tasa yok eğlen dur bir ömür..!

• keşke olsa...

• paranın yarısına bi çok yerde daire villa falan alırdım yatırım yapmak gerek, hazıra dağ dayanmaz

• param olsada düşüüyorum yoken hayal edilmiyo be abicim :))))))

• hehe :):)

• paran varken tadı çıkmazki zaten :)) önemli olan yokken harcayabilmek değilmi heheh

• Çok param olsa kimsesiz çocuklar için çok geniş alanda bir Bakım evı yaptırmak isterım .Yani şimdi bana bırak bu işlerı demeyın ,o kadar cok kimsesiz çocuk varken,onlar bir ebeveyn şevkate muhtacken onlar için bir şeyler yapmak bana paranın varlığından daha mutlu edecektır

• Bu da eğlenceli

• evet haklısınız ama ben bu soruda biraz işin eğlence tarafını düşündüm. inan burdaki bütün yorum yapan arkadaşların yapacağı ilk iş ihtiyacı olanlara yardım etmektir.

• Vurcam kırbaçı..bkn. boş hayaller peşinde koşmak.bkn. dedeye sahip çıkalım link

• bana el kaldırma namussuz şerefsiz ben bunu görmemiştim ya koptum :))) yazık ama komikler gerçekten

• hahhaha

• hahahahahahadşkljsadşla

bi kamyon para verir gene alır babam çok zengin benim

• Öncekileri Göster
  • yatımla tüm okyanuslrı gezmek , dünya turuna çıkardım ilk önce

• piyango tutarsa bır gun bana ilk yapcağım şeyyy

• valla güzel bir hayal umarım gerçekleştirirsin :)

• :):):):):) benım en buyuk hayalım dır zatennn

• Öncekileri Göster
  • İlk olarak kendi evim (hatta bir iki tane) olurdu, arabam olurdu çok harika bir şey olmasına gerek yok. İş bulmak için zenginliğimden kaynaklanan insanların hep benimle iletişim kurmaya çalışması olayını iyi değerlendirip kendime çok rahat para kazanabileceğim bir meslek edinirdim (her zaman işi sağlama almak gerek)Sonradan zenginlikle gelen çevreyle bol bol vakit geçirirdim ama beni büyülememeleri için hep kendime " onlar sahteler " diye hatırlatırdım.Gerçek arkadaşlarımla beraber yaşardım.İstediğimi alırdım.Kendi bencilce isteklerimin çoğunu tamamladıktan sonra evliliğe gözümü dikerdim. Bu olduğu zaman da bir çocuk evlat edinirdim.

• haha çok sık akklıma gelir bu soru hep plan yaparım :D

• kussursuz bir plannn :))) tbrk ederim. ben bile bukadar ayrıntılısını düşünemezdim

• ılk once taxas stadını satın alırdım cıddıyım bunu yapardım sonra butun texas storelerı alırdım.cunku texası annem kadar cok sevıyorum.onun dısında denıze sıfır bır yalı alırdım ve araba tabıkı

• :))))

• benim koyunum bile avrupanın koyunundan bir başka bakıyor:)) koyunlara oy kullanma hakkı verilsin kardeşim hehehe

• :)benım oyumla dagdakı koyunun oyu bırmı:)

• Öncekileri Göster
  • Şu anda ne kadar param olsaydı da hepsini ama hepsini hiç olmamış gibi yok sayarak somaliye gönderirdim ben iftar sofrasında çeşitlerden gözümü alamazken onların içecek çorbaları olurdu, baska bir zaman diliminde olsa idi eğer bulunduğum memlekete kütüphane tarzı küçük şahsi çalışma odaları olan bir yapı kurar bu çalışma odalarını kiralardım isteyene böylece çalışırken kitap okurken araştırma yaparken sakız çiğneyebilir birşeyler yiyebilir veya mırıldanabilirdi herkes bunu yaşamak istediğim için yapardım diye düşünüyorum. Ayrıca bir ton okuma kitabı alıp okullarda bilgi yarışmaları düzenler katılan herkese kitap hediye edilmesini sağlamak isterdim, yada annelerimizin ev gezmelerinden sonra bulaşıkları bize kalmasın diye sadece annelerin gidebileceği onların seveceği tarzda ve üzerinde kişisel oynamalar yapabilecekleri bir sürü kafe tarzı yer açardım. Ve ve ve gönlüme göre bir ev döşer güle güle otururdum içinde bide yardımcı tutardım şöyle en yabancısından prezentabl :)Şu anda ne kadar param olsaydı da hepsini ama hepsini hiç olmamış gibi yok sayarak somaliye gönderirdim ben iftar sofrasında çeşitlerden gözümü alamazken onların içecek çorbaları olurdu, baska bir zaman diliminde olsa idi eğer bulunduğum memlekete kütüphane tarzı küçük şahsi çalışma odaları olan bir yapı kurar bu çalışma odalarını kiralardım isteyene böylece çalışırken kitap okurken araştırma yaparken sakız çiğneyebilir birşeyler yiyebilir veya mırıldanabilirdi herkes bunu yaşamak istediğim için yapardım diye düşünüyorum. Ayrıca bir ton okuma kitabı alıp okullarda bilgi yarışmaları düzenler katılan herkese kitap hediye edilmesini sağlamak isterdim, yada annelerimizin ev gezmelerinden sonra bulaşıkları bize kalmasın diye sadece annelerin gidebileceği onların seveceği tarzda ve üzerinde kişisel oynamalar yapabilecekleri bir sürü kafe tarzı yer açardım. Ve ve ve gönlüme göre bir ev döşer güle güle otururdum içinde bide yardımcı tutardım şöyle en yabancısından prezentabl :)

• hadi ya :))) biz bütün parayı verdik bi yemekle olayı çözdün yani
      tbrk ediyorum hehehe

• :) ancak yeter zaten sağol bi kahve ısmarlardım o zaman sana paranın hepsini versen yemeğe bile götürürdüm :)

• bende çok param olsa sana verirdim ;)

• çok param olun ca madem hayır sever olamayacağım sigaramı 50 likler le yakardım bir de bana uzay ı karadelikleri gezegenleri yıldızları tam açıklayıp öğretebilecek sorularıma cevap verebilecek bir prof tutardım

• evcil prof :))))) iyiydi

• heheh 2.sini beğendim
      bende isterim bitane evcil prof :D

• cehennemi satın alırdım

• tama öyle olsun . hadi hayırlısı :)

• akıllım cehennem benim olduguna göre hepiniz cennete gideceksiniz ;)
      unutma bu iyiliğimi

• offfffff abla naptın sen ya şimdi akıllının biride cenneti alacak ..hepten açıkta kalacaz .. ufak bi parsel versek? :D

• güzel pahalı bi tekneyle dünya turu

• onca paramız var madem düşünürüz bişeyler kendi canımdan önce :)

• önce sen çık bi tur at . sağ salim gelirsen bende çıkarım :D
      fedakar ve cesur arkadaşım benim :))) bak gazıda verdim hehe

• bana yetiş

• Öncekileri Göster
  • Özel üni. de diyetisyenlik okurdum.

• aynısını yapan bi arkadaşım var tanıştırayım istersen rol modelin olur:D

• paara pul hikaye içinden nasıl geciyosa öyle yasıyosan eğer karun kadar zenginsindemektir ve her an gülümseyebiliyorsan dünyanın en mutlu insanısın demektir ve allaha şükredebiliyosan hergün yaptıkların için zenginliğin dünya durmadıkca devam ediyor demektir
      ve en önemlisi
      hayata bakış acınla hergün yaptıklarını kalbinle onaylayabiliyorsan iyi birisin demektir

hayata bakış acınla ilgili olarak beyninle düşünüp kalbinle onaylıyorsan dünyanın liderisin demektir

• İnşallah reefg Allah razı olsun :)) Sende istediğin hayatı yaşarsın.

• Öncekileri Göster
  • çok param olsada çok fazla lüks yaşamazdım yardım sever olurdum herhalde geri kalanıda biriktirirdim yaşlılık için ama zaten dünya malına değer vermeyen biri olduğum için dünyayı gezerdim çünkü görülmeye değer o kadar muhteşem yerler varki..

• Deniz kenarında bir köşk ve alışverişşşş:D

• köşk iimiş bitane de ben alıyım :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Zengin Olsam ;Önce Kendime Yardım Ederdim. hehhe .d

• şu anda yaptığımın aynısını yapardım.

• hesap numaranı gönder yaparız bi güzellik.

• ozaman kazandığın parayı bana ver boşa gitmesin :)))))))

• sayardim ne demisler yolda bulsan bile sayacaksin

• hehehe klasik türk matığı :))
      güzeldi gerçekten.
      1adet para sayma makinası :D

• bir fon olusturup ordan okumak isteyipte okuyamıyan herkese burs verirdim ve aynı fondan her yıl dışarda yatan insanlara yuva yapmak isterdim

• o sizin güzelliğiniz

• eee evet çok güzel değerli bir yorum. çok teşekürederim.

• napardım onu olunca düşüneyim :D

• altın alırdım daha da çok olurdu.

• evet sistemi çökürtmemek lazım :) altına hücum ozaman

• kapitalist sistemdeyiz, gözüm doyarsa sistem çöker.

• gözün doysun gözün :)))

• kendime bir ülke alırdım heralde..:)

• buda iimiş. ülke al birazda halk al içine :)))
      halkına krallık yap . bak hayalini geliştirdim. demekki benimde niyetim varmış bilinç altımdan kendiliğinden çıktı :)))

• bugatti falan degilde bir tane helikopter alırdım bir tanede yelkenlı birkaç tanede hizmekçi olsun tabi

• olmassa olmaz tabi. hizmetçisiz yelkenli mi olur :D

• yelkenliye gerekiyor :) aşcı temizlikçi falan filan

• hizmetçi derken harem hesabı yani :) seni gidi seni hehehe

• para vermeyin bana çok değişirim istemiyrm :D

• beni çeker para çok delice şeyler yaparım işte tuvalet kagıdı olarak bile kullanırım o derece görgüsüz olabilirim.
      ben bu halimle memnunum ya para beni bozabilir suan ki kişiliğim yeter bana

• 100 doları külah yapıp kulak kaşıma zevkidemi seni çekmiyor paraya :)?

• para delikanlıyı bozuyo haklısın :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...