• Sor
  • Bence

Zengin olsaydın, çoook paran olsa ne yapardın? :)

Eğer ki çok zengin olsan ne yapardın?fakirlere yardım ederdim, dünyayı kurtarırdım, sevdiğim yanımda olsun yeter gibi saçma ve klişe yorumlar yapmadan cevap verirsek sevinirim.Sonra yok ben görmedim yok ben duymadım olmasın ben mesela bir adet bugatti veron alırdım :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• çok param olsa 1. si ölümsüzlüğün ilacını keşfetmesi için bilim adamlarına harcardım . daha sonrada bu dünyadan kaçmak için bir uzay mekiği yaptırırdım. dünya yok olmadan önce .

• hmm evet mantıklı bir cevap teprik ettim. günün cevabı :D

Kızlar Ne Diyor 17

• Off bugattiye bende bayılıyorum sanırım bende önce bunu alırdım daha sonra peuqeot 207 hep içimde kaldı :) şimdide alırım ama 2 yıl daha var :) yinede zengin olsam alırdım o arabayı.Daha sonra güzel bir ülke gezisine giderdim ve iç mimarlık alanında kendimi en iyisi olmaya çalıp ismimi duyururdum en son hayvan barınaklarına çok ciddi bir ölçüde yardım yapardım sonrada ihtiyacı olan insanların hayallerini gerçekleştirmek isterdim.

• paranın yarısına bi çok yerde daire villa falan alırdım yatırım yapmak gerek, hazıra dağ dayanmaz

• çok param olun ca madem hayır sever olamayacağım sigaramı 50 likler le yakardım bir de bana uzay ı karadelikleri gezegenleri yıldızları tam açıklayıp öğretebilecek sorularıma cevap verebilecek bir prof tutardım

• heheh 2.sini beğendim
      bende isterim bitane evcil prof :D

• evcil prof :))))) iyiydi

• param olsada düşüüyorum yoken hayal edilmiyo be abicim :))))))

• paran varken tadı çıkmazki zaten :)) önemli olan yokken harcayabilmek değilmi heheh

• hehe :):)

• Özel üni. de diyetisyenlik okurdum.

• çok paran olsa ? diyetisyen?
      çok param olsa sucuklu tosst yerim gibi bişey oldu bu :D

• Öncekileri Göster
    • paara pul hikaye içinden nasıl geciyosa öyle yasıyosan eğer karun kadar zenginsindemektir ve her an gülümseyebiliyorsan dünyanın en mutlu insanısın demektir ve allaha şükredebiliyosan hergün yaptıkların için zenginliğin dünya durmadıkca devam ediyor demektir
      ve en önemlisi
      hayata bakış acınla hergün yaptıklarını kalbinle onaylayabiliyorsan iyi birisin demektir

hayata bakış acınla ilgili olarak beyninle düşünüp kalbinle onaylıyorsan dünyanın liderisin demektir

• aynısını yapan bi arkadaşım var tanıştırayım istersen rol modelin olur:D

• yatımla tüm okyanuslrı gezmek , dünya turuna çıkardım ilk önce

• tamam biz iki kişi çıkıyoduk zaten sende geldin 3 kişi olduk :))

• Öncekileri Göster
    • valla güzel bir hayal umarım gerçekleştirirsin :)

• piyango tutarsa bır gun bana ilk yapcağım şeyyy

• çok param olsada çok fazla lüks yaşamazdım yardım sever olurdum herhalde geri kalanıda biriktirirdim yaşlılık için ama zaten dünya malına değer vermeyen biri olduğum için dünyayı gezerdim çünkü görülmeye değer o kadar muhteşem yerler varki..

• Herşeyi yapardım valla ömrümün sonuna kadar kıral gibi yaşardım . Şarkılar bile yazılmış lüküs hayat, oh ne rahat:)).. Dert yok tasa yok eğlen dur bir ömür..!

• keşke olsa...

• Çok param olsa kimsesiz çocuklar için çok geniş alanda bir Bakım evı yaptırmak isterım .Yani şimdi bana bırak bu işlerı demeyın ,o kadar cok kimsesiz çocuk varken,onlar bir ebeveyn şevkate muhtacken onlar için bir şeyler yapmak bana paranın varlığından daha mutlu edecektır

• evet haklısınız ama ben bu soruda biraz işin eğlence tarafını düşündüm. inan burdaki bütün yorum yapan arkadaşların yapacağı ilk iş ihtiyacı olanlara yardım etmektir.

• Bu da eğlenceli

• Vurcam kırbaçı..bkn. boş hayaller peşinde koşmak.bkn. dedeye sahip çıkalım link

• ama olmazki tülaya da sahip çıkmak lazımozaman :)))
      link

• Öncekileri Göster
    • hahhaha

• bana el kaldırma namussuz şerefsiz ben bunu görmemiştim ya koptum :))) yazık ama komikler gerçekten

• İlk olarak kendi evim (hatta bir iki tane) olurdu, arabam olurdu çok harika bir şey olmasına gerek yok. İş bulmak için zenginliğimden kaynaklanan insanların hep benimle iletişim kurmaya çalışması olayını iyi değerlendirip kendime çok rahat para kazanabileceğim bir meslek edinirdim (her zaman işi sağlama almak gerek)Sonradan zenginlikle gelen çevreyle bol bol vakit geçirirdim ama beni büyülememeleri için hep kendime " onlar sahteler " diye hatırlatırdım.Gerçek arkadaşlarımla beraber yaşardım.İstediğimi alırdım.Kendi bencilce isteklerimin çoğunu tamamladıktan sonra evliliğe gözümü dikerdim. Bu olduğu zaman da bir çocuk evlat edinirdim.

• kussursuz bir plannn :))) tbrk ederim. ben bile bukadar ayrıntılısını düşünemezdim

• haha çok sık akklıma gelir bu soru hep plan yaparım :D

• ılk once taxas stadını satın alırdım cıddıyım bunu yapardım sonra butun texas storelerı alırdım.cunku texası annem kadar cok sevıyorum.onun dısında denıze sıfır bır yalı alırdım ve araba tabıkı

• iyi fikir paranın kaynanı aldıktan sonra para gelir diyosun yani :))

• Öncekileri Göster
    • benim koyunum bile avrupanın koyunundan bir başka bakıyor:)) koyunlara oy kullanma hakkı verilsin kardeşim hehehe

• :))))

• Şu anda ne kadar param olsaydı da hepsini ama hepsini hiç olmamış gibi yok sayarak somaliye gönderirdim ben iftar sofrasında çeşitlerden gözümü alamazken onların içecek çorbaları olurdu, baska bir zaman diliminde olsa idi eğer bulunduğum memlekete kütüphane tarzı küçük şahsi çalışma odaları olan bir yapı kurar bu çalışma odalarını kiralardım isteyene böylece çalışırken kitap okurken araştırma yaparken sakız çiğneyebilir birşeyler yiyebilir veya mırıldanabilirdi herkes bunu yaşamak istediğim için yapardım diye düşünüyorum. Ayrıca bir ton okuma kitabı alıp okullarda bilgi yarışmaları düzenler katılan herkese kitap hediye edilmesini sağlamak isterdim, yada annelerimizin ev gezmelerinden sonra bulaşıkları bize kalmasın diye sadece annelerin gidebileceği onların seveceği tarzda ve üzerinde kişisel oynamalar yapabilecekleri bir sürü kafe tarzı yer açardım. Ve ve ve gönlüme göre bir ev döşer güle güle otururdum içinde bide yardımcı tutardım şöyle en yabancısından prezentabl :)Şu anda ne kadar param olsaydı da hepsini ama hepsini hiç olmamış gibi yok sayarak somaliye gönderirdim ben iftar sofrasında çeşitlerden gözümü alamazken onların içecek çorbaları olurdu, baska bir zaman diliminde olsa idi eğer bulunduğum memlekete kütüphane tarzı küçük şahsi çalışma odaları olan bir yapı kurar bu çalışma odalarını kiralardım isteyene böylece çalışırken kitap okurken araştırma yaparken sakız çiğneyebilir birşeyler yiyebilir veya mırıldanabilirdi herkes bunu yaşamak istediğim için yapardım diye düşünüyorum. Ayrıca bir ton okuma kitabı alıp okullarda bilgi yarışmaları düzenler katılan herkese kitap hediye edilmesini sağlamak isterdim, yada annelerimizin ev gezmelerinden sonra bulaşıkları bize kalmasın diye sadece annelerin gidebileceği onların seveceği tarzda ve üzerinde kişisel oynamalar yapabilecekleri bir sürü kafe tarzı yer açardım. Ve ve ve gönlüme göre bir ev döşer güle güle otururdum içinde bide yardımcı tutardım şöyle en yabancısından prezentabl :)

• bende çok param olsa sana verirdim ;)

• :) ancak yeter zaten sağol bi kahve ısmarlardım o zaman sana paranın hepsini versen yemeğe bile götürürdüm :)

• hadi ya :))) biz bütün parayı verdik bi yemekle olayı çözdün yani
      tbrk ediyorum hehehe

• cehennemi satın alırdım

• offfffff abla naptın sen ya şimdi akıllının biride cenneti alacak ..hepten açıkta kalacaz .. ufak bi parsel versek? :D

• akıllım cehennem benim olduguna göre hepiniz cennete gideceksiniz ;)
      unutma bu iyiliğimi

• tama öyle olsun . hadi hayırlısı :)

• güzel pahalı bi tekneyle dünya turu

• kesinlikle :)) bende köşkümü ve bugatti veronumu aldıktan sonra çıkıyorum

• Öncekileri Göster
    • önce sen çık bi tur at . sağ salim gelirsen bende çıkarım :D
      fedakar ve cesur arkadaşım benim :))) bak gazıda verdim hehe

• onca paramız var madem düşünürüz bişeyler kendi canımdan önce :)

• Deniz kenarında bir köşk ve alışverişşşş:D

• köşk iimiş bitane de ben alıyım :)

Erkekler Ne Diyor 9

• şu anda yaptığımın aynısını yapardım.

• ozaman kazandığın parayı bana ver boşa gitmesin :)))))))

• hesap numaranı gönder yaparız bi güzellik.

• bir fon olusturup ordan okumak isteyipte okuyamıyan herkese burs verirdim ve aynı fondan her yıl dışarda yatan insanlara yuva yapmak isterdim

• eee evet çok güzel değerli bir yorum. çok teşekürederim.

• o sizin güzelliğiniz

• napardım onu olunca düşüneyim :D

• bugatti falan degilde bir tane helikopter alırdım bir tanede yelkenlı birkaç tanede hizmekçi olsun tabi

• hizmetçi derken harem hesabı yani :) seni gidi seni hehehe

• yelkenliye gerekiyor :) aşcı temizlikçi falan filan

• olmassa olmaz tabi. hizmetçisiz yelkenli mi olur :D

• Zengin Olsam ;Önce Kendime Yardım Ederdim. hehhe .d

• sayardim ne demisler yolda bulsan bile sayacaksin

• hehehe klasik türk matığı :))
      güzeldi gerçekten.
      1adet para sayma makinası :D

• altın alırdım daha da çok olurdu.

• gözün doysun gözün :)))

• kapitalist sistemdeyiz, gözüm doyarsa sistem çöker.

• evet sistemi çökürtmemek lazım :) altına hücum ozaman

• kendime bir ülke alırdım heralde..:)

• buda iimiş. ülke al birazda halk al içine :)))
      halkına krallık yap . bak hayalini geliştirdim. demekki benimde niyetim varmış bilinç altımdan kendiliğinden çıktı :)))

• para vermeyin bana çok değişirim istemiyrm :D

• istemem yan cebime koy ;)

• Öncekileri Göster
    • 100 doları külah yapıp kulak kaşıma zevkidemi seni çekmiyor paraya :)?

• beni çeker para çok delice şeyler yaparım işte tuvalet kagıdı olarak bile kullanırım o derece görgüsüz olabilirim.
      ben bu halimle memnunum ya para beni bozabilir suan ki kişiliğim yeter bana

Yükleniyor...