Hamit Altıntop hakkında ?

Bir gs'li olarak çok gereksiz ve boşa yaplmiş bir transfer oldgnu dsunuyorm sadce bi maçlk düşüncem değl bu geldğinden beri aynı fikirdeym sizn düşüncelernz nelerdr

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• bende öyle düşünüyorum, hamit şu anda sadece isminin ekmeğini yiyor ve bundan dolayı sahada, bir an önce kendine gelmeli, eski performansını yansıtmalı, çünkü bi taraftar olarak aldığı paranın çokluğu filan beni ilgilendirmez ama o paranın karşılığının verilip verilmemesi beni ilgilendirir... Fatih Terim'i severim, geçen seneki şampiyonlukta bu takımın mimarıdır tamam ama oyuncu tercihlerine katılmıyorum. bir oyuncuda ısrar edilmesini geçtim hep belli oyuncuları oynatıyor. bu da hem kadromuzu kısıtlıymış gibi gösteriyor, hem de diğer oyuncular şans bulamadan heba olup gidiyor. Hamit Altıntop, Emre Çolak ve Aydın Yılmaz ısrarları yüzünden Amrabat yedek oturuyor, onlardan daha yetenekli olup 1 maç bile şans bulamayan Yekta Kurtuluş, özellikle Albert Riera gibi adamlarada yazık oluyor. veya nasıl oyuncu olduklarını göremediğimiz Ceyhun Gülselam, Çağlar Birinci gibi adamlarda var. veya şans vermeden gönderdiğin Culio bunların 3'ündende daha faydalı futbolcuydu. aynı şekilde Necati Ateş'te öyle. benim gibi düşünen birçok insan olduğunu düşünüyorum. eğer avrupa'daysan senede 50 maç yapıcaksın demektir ki bu da kadronda devamlı rotasyon yapmanı gerektirir. kimi zaman selçuk, eboue, umut, elmander, melo, hakan balta bile yedek oturup dinlenmesi gerektiği maçlar olacaktır, 50 maçın Tamamını aynı kadroyla aynı kişilerle götüremezsin, barcelona real madrid bile böyle yapmıyor, umarım fatih terim bunları düşünüyordur.

0|0
    0|1
    • amrabatın yedek oturmasının sebebi daha takıma ısınmamış olmasıydı..ancak bursaspor maçından sonra gördüm ki adam takıma ısınmış bundan sonra yedek oturtmaması gerekiyor...yekta uzun bi sakatlık dönemi geçirdi oda artık real madrid te kaka nasıl sakatlığı yüzünden kadroya giremiyosa onunda şanssızlığı o oldu.. riera bütün kredilerini tüketti..takımda neredeyse en fazla parayı alıpta hiç fayda sağlamayan tek adam...ceyhun melonun yerinde oynuyor o yüzden yedek...bide kimi kesip necatiyi koyacan?

• bak şimdi herşeye bi kulp bulmuşsun ama bu benim düşüncelerim, geçen sene Riera kötüydü tamam ama o adamın kötüsü ölüsü bile Aydın Yılmaz'ın iyisinden daha tecrübeli daha büyük oyuncu anlatabiliyo muyum? yok eğer sen Aydın Yılmaz'a iyi futbolcu diyosan zaten senle futbol tartışmam, çünkü Sabri bile Aydın'dan daha çok hak ediyor oynamayı. Yekta'nın sakatlığı geçti, 1 kere olsun şans verip onu tekrar güçlendirir, kazanabilir. her zaman olmasa bile ceyhun'u arada 11'de oynatabilir bunları diyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• ben ceset hamit diyorum ona kızıyo gs liler :D bugünkü maçtada yenilen gollerde hep onun hatası vardı

0|0
    0|1
  • yumurta gibi oğlan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• avrupadan bittikten sonra döndü

0|0
    0|0
  • Hamit Altıntop mevkisi itibari ile vede transfer edildiği takım açısından bakıldığında yedek bırakılamayarak takımı sıkıntıya sokan bir oyuncu.Kalitesi tartışılmaz şuan için formsuz sadece.İlerleyen maçlarda katkısı olacaktır.Ama dediğim gibi oynatılması gereken ve daha etkili olacağı mevkide Selçuk Melo ikilisi var.Kanatta oynattığımız zaman da İstenilen etkiyi yapamıyor.Artı Kanatlardaki oyuncuyu da kesiyor.Ambrabat gibi etkili bir oyuncu yedek kalabiliyor.Olaya şöyle bakacak olursak 3 kulvarda yarışacağımız için kadro derinliği bakımından elimizde bulunması ileriye yönelik çok fayda sağlayacaktır.Şuanda sadece formsuz ve istenilen mevkide oynatılamıyor...

0|0
    0|0
  • futbolu bilende konuşuyo bilmeyende konuşuyo...bir senedir yedek beklemiş bir futbolcu çıktığı ilk maçlarda düzgün performans veremez sahada...o yüzden biraz sabır lütfen...

0|0
    0|0
    • :)) cok biliyosn kardesim belli soruda fark ettysen ilk geldgndede ayni yormu yaptn dedm yani dha maca ckmadan zatn

• fatih terime bütün gs liler imparator diyo..adama italyada grande diye lapak takmışlar(büyük insan demek) sen ne saçmalıyosun canım kardeşim :)

• Bnde imparatr dyorm zatn Türkiye'nin en iyi teknk drektru ama o farkli transfr yapmk farkli seylr once bnu idrak et sen kardesm :)

• sabırlı olmak lazım

0|0
    0|0
  • biraz daha zaman geçsin .. şu an için ortalama bir futbolcu sadece ..

0|0
    0|0
  • Bugün deli etti beni deli. Bilmiyorum daha takıma mı adapte olamadı ama oynayamıyo be abi. Çok hantal...

0|0
    0|0
  • yok yaa şimdilik böyle adam onlarca sene sonra türkiye ye gelmiş alışması gerek .

0|0
    0|0
  • Minimum 4-5 maç beklemek lazım sabırlı olmak lazım biraz.

0|0
    0|0
  • Hamit topcunun kralıdır real madrid seviyesine gelmis hamite bos sacma sapan transfer denilemez hamit ruhtur hamit adamdır az sabredin stancular cluiolar canalar gordu bu takım

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • hamıt bır devrın sonudur battıgı yerdır gs de randıman tutmaz burak ta ole

0|0
    0|0
  • al bende de o kadar kanka hala bı numarasını göremedık :S

0|0
    0|0
  • Kendine gelecektir.