Karin kaslari calisarak bel kalinlasirmi?

Kac zamandir karin kaslari calisiorum en cokta yan karin kaslari ve mekik, yan karin kaslarim olustu, mekik cektimde ustekki karin kaslari hemen oluyor gorunuyor ama bu seferde belim kalinlasiyor sanki. Belim 62 ve kalinlasmasini istemiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı , mekik veya yan karin kaslari beli kalinlastirirmi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mekiğin bel ile ilgisi yoktur fakat yan karın kaslarını ağırlıkla çalışırsan belinde kalınlaşma olabilir o yüzden yan karını vücut ağırlığıyla yapmanı tavsiye ederim fakat belinin ölçüsünü de düzenli olarak al kalınlaşma varsa yan karın çalışmasına bir süre ara verirsin zamanla incelir zaten beslenmene de dikkat etmek şartıyla

0|0
    0|0
    • Iste bende duzenli calistimda aynaya bakinca sanki kalinlasmis gibi goruyorum sonra ara verince inceliyor gibi

• Cok tesekkur ederim:)

• Rica ederim, ne demek

Erkekler Ne Diyor 5

• mekik çekmeyi tavsiye etmiyorum bel fıtığına neden oluyor , yapılabilecek sürüyle güvenli egzersiz varken gereksiz yere mekik çekmek çok aptalca

0|0
    0|0
  • Aksine inceltir.

0|0
    0|0
  • Sürekli calısıyorsan ve yeterince besleniyosan karın kası oluşumu hacim genişliği yapar. Tabi daha detaylı bilgiyi uzman yorumlarına bakarak alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Nete yarım mekik yaz onu yap tam mekik omurgaya da zarar verebilir

0|0
    0|0
  • belde kalınlaşma olmaz kesın ve net

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim son derece inceldi.. senin nasıl kalınlaştı?

0|0
    0|0
    • Kalinlasmis gibi duruyor iki gunde bir calistimda, squat yaptigim icin belim ince kaliyor. Ama yinede bir kac gun mekik frlan cekmedimde daha ince gorunuyor sanki katin calistimda daha kalin gorunuyor

• Ben hem squat hem mekik çalışıyorum oldukça ince ve kıvrımlı bir bela sahibim belki yanlış yapıyorsundur.

• Sen nasil yapiyorsun gerci nasil gosterceksin ki

Yükleniyor...