Tatil dönüşü ilk iş günü için kendinizi nasıl motive edersiniz ?

1 aylık tatil bitti deniz kum ve güneş hepsi sonra erdi :( yarın iş günü hiç çalışasım yok ne yapacağım :( kendimi ilk iş gününe nasıl motive etmeliyim ey dostlar ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• O öyle bir ruh hali ki...

Ağzınla değil kıçınla kuş tutsan bir saniye sonra aa kanatları dışarıda kalmış diye yine moralin bozulur...

O eziyeti çekeceksin! :))

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin. Tatilde çektiğin fotoğraflardan birkaçını alıp çalıştığın masana koy, arasıra bakman rahatlatıcı olur. :)

Bugünün işini yarına bırak. :) (birazını yap, birazını yarına at)

0|0
    0|0
  • Vay vay vaaay benim ablam gerimi dönmüüüüş :)) Abla ben olsam yarında geç giderdim şöyle biraz kaytarırdım derken ertesi günü alışırıdm

0|0
    0|0
  • iş=PARA

PARA=tatil

Deniz kum güneşi bir arada görmek istiyorsan bunları düşünerek motive edebilirsin.

Düz mantık iş yoksa para yok para yoksa tatil yok :))))

0|0
    0|0
  • Seni sevenleri düşünmen yeterli :)

0|0
    0|0
  • Kurban bayramı tatilini düşğünerek kendini motive et. Hesapla bakalım kaç gün var kurban bayramına?

0|0
    0|0
  • bazı durumlar kaçınılmazdır.sevmesen,istemesen bile zevk almaya çalış..

0|0
    0|0
  • cuma günü maç var. ve maça da sadece 5 güncük kaldı

0|0
    0|0
  • Alcagım 1,4 tl'yi düşünürüm...

0|0
    0|0
  • s*çayım böyle işe

0|0
    0|0
  • çok iş başarıp harika şeyler üreteceğim, diyerek git

0|0
    0|0
  • buda bitecek de :)

0|0
    0|0
    • ne bitecek ?

• türkler ve soguklar ilginc :) sahsen bende özellille ist da yasiyaman katil olurum , araba kullananlarmi dersin , bir sey sordugunda havali havali cevap veren bayanlarmi dersin beni su son 1 hafta icinde sinir ettiler daha fazla kalsaydim kesin sac bas birine gierdim :)))

• :))) o konuda hem fikiriz b ende istanbulu sevmiyorum o yüzden maaşı daha düşük ama huzurlu izmirde yaşıyorum :))

• Kovuldun mu sen? 1 ay kim kime izin veriyor ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iç çamaşırı yerine bikini giy "haydi denize" diye evden çık

2|1
    0|0
  • işten ayrılırdım ben

0|0
    0|0
  • hoş geldin öncelikle:) ben de tam bugün p.tesi iş başı yapmak ne kadar zor diyordum ki radyo da aldığım haberler her şeye yetti:(

0|0
    0|0
  • İş yerine gidince motive olursun.

0|0
    0|0
  • ne yapsan boş

0|0
    0|0
Yükleniyor...