5 Ayda İyi Bir Vücut ve Kas Yapilabilirmi?

Boyum 1.84 kilom 65 biraz zayifim kilo alip kas yapmak istiyorum 5 ay bunun için yeterli olurmu

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Gayet yeterli baya toparlarsin en azından ama düzenli spor yapman gerekiyor ve kesinlikle kilo almalisin yoksa o kas cok kotu durur vücudunda

0|1
    0|0
    • Zaten ilk hedefim kilo almak boyuma göre kilom çok az ama çokta kilo almak istemiyorum şu anda kaç kilo almam gerek peki?

• 75 olmalısın. Zaten sen spor yaptıkça kaslarının kütlesi cogalicak sisicek ve kilo alicaksin bir taraftanda protein ağırlıklı beslenirsen istediğin vücuda kavusursun arkadasim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• hemde çok rahat yaparsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kas kütlesi inşa edip kilo almak, kilo vermekten daha zor. 5 ay da güzel bir gelişme kaydedersiniz ama istediğiniz vücuda kavuşmanız bir seneyi biraz geçer...

0|0
    0|0
    • Şimdi biraz zayif olduğum iyi durmuyorum yaza kadar azda olsa toparlanabilirmiyim

• Tabiki toparlarsınız. Ben tam olarak ideal kilonuza, yağsız kas olarak hacim kazanacağınız zamanı söyledim. Yaza kadar farkedilir bir gelişim olur.

• ben de spora başladım, başımda hoca falan yok, programımı kendim yaptım, boy 1,80 kilo 56,5dan 63,5 çıktı, daha 4 ay olmadı, tavuğu çok tüket, tek önerim bu sana, yaza kadar toparlarız umarım :D

0|0
    0|0
    • İnşallah:) Benimde derdim o zaten normalde vücut yapmak için en az 1-2 yıl gerekli ama en azından yaza kadar biraz toparlanalim peki protein tozu kullanıyormusun

• hap falan unut bence, onlara vereceğin parayla tavuk çiftliği kurarsın, tavuğa devam :D

• Vücudun spora ısınma süresi 6 ay zaten gözlr görülür bir gelişme için minimum 12 ay gerekli

0|0
    0|0
  • İyi vücuttan me anladığına bağlı olarak olmaz helede kilo az hiç olmaz daha çok zaman ayır pes etme

0|0
    0|0
    • 5 ayda biraz toparlanabilirmiyim peki?

• Peki yaşam koçu ne kadar spor salonlarında varmı?

• Onu zenginler tutar birader kalkamazsın altından en iyi performans artıcı ve koç moraldir ilk zorlama kendini sonra kaslarına bir karakter edin gebert onları ancak böyle bir istikrar

• 5 ayda anca kendini toplarsin kilo olarak.1 senede az cok belli olur adelelerin

0|0
    0|0
    • Peki 5 ayda biraz toparlanabilirim ama dimi

• Evet spor sart aldiginizin kilonun vucuda esit dagilmasini istiyorsaniz

• Umarim kilo alirken gòbek yapmayiz:)

• kilo alıp yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...