Sevgilim bana kaba kuvvet uyguladı. Ne yapalıyım?

Bu kaba kuvvet uygulayışının 3uncusu.Her defasında özür dileyip tekrar yaptı.Bu en sertiydi.Sevgilim ben yiğenim sevgilim kardeşi ve bir ortak arkadaşımız festivale gittik. o arkadaşmzla ben birine bakıyorduk onun yanına gitmek için(bir tanıdığımızın) o anda sevgilim bana bişey söylüyordu onu dinlemedim bir dk dedim ve onu kardeşiyle yalnız bırakıp o baktığımız kişinin yanına gittim arkadaşımla ve yiğenimde bizimle geldi.ama 2 dk sonra ben sevgilmii kalabalığın içinde aramaya başladım sonra telden aradım bana dediki biz arabaya gidiyoruz hadi gel.(bu arada gitmek üzereydik)bnde tamam dedim gidiyorduk.tabi arabaya gittiği için sinirlendim 5 dk konseri izledik.sonra gittik yanlarına.yolda aradı beni ve biz eve gidiyork dedi bnde tamam dedm.gitmez sandım otoparka gittik onlar yoktu sonra geldiler.kardeşide öne oturmuştu.bnde sinirlendim binmeyelim dedim geri döndüm konsere.oda sonra beni kolumdan çekti ve boğazımdan duvara itti durup onu dinleyeyim diye.bnde tokat attım.yorum yapın lütfen kendini haklı zannediyor

Güncellemeler:
erkek arkadasım yorum attı okuyun lutfen

0|0
15|19

En İyi Erkek Görüşü

• bu konuda sen tek basina sucsuz degilsin ama bayana kaba kuvvet kullananin hicbir hakli yani yoktur ilerde seni dövecegindende eminim bence haddini bildirmelisin.. suclu olsan bile erkek dedigin en fazla tavir yapmali kaba kuvvet kullanan benim icin serefsizdir kusura bakma... sende buna izin vermeki 3.sayfa haberler okumak zorunda kalmayalim böyle insanlari vereceksin erkeklerin eline oglan yapacak... :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ne olursa olsun kıza el kalkmaz. Ağzınada sıçsa elini kaldırmayacaksın bırakacaksın gitsin aga ne yaparsan yap kız milleti her zaman haklı çıkar bu dayak işlerinden

3|0
    0|0
  • ya sana kaba kuvvet uygulayan biriyle neden birliktesin kendine saygın olsun bu gün döven yarın sokak ortasında bıçaklar

2|0
    0|0
  • Gereksiz tripler. Vuran suçlu. Ben çok çok sinirlendiğimde bile kardeşime fiske vurma hakkını göremiyorum kendimde. Başkasının kızına kardeşine vurmaya da hakkım yok elbet. Tamamen bencil bir davranış ki devamı gelecektir. Karar; Yol ver gitsin.

3|0
    0|0
  • hazır fırsat varken ayrıl adam milletin içinde öyle yapıyor düşün evlendiğinizde duvara itmez yapıştırır yol yakınken dön nerden buluyorsunuz öyle firlamaları anlamam

1|0
    0|0
  • Eline sağlık her kimse.

0|0
    1|0
  • Anan değil, baban değil. Sana şiddet uyguluyorsa niye sevgilin olarak kalıyor ki? Ayrıl gitsin

1|0
    0|0
  • okurken gülmekten altıma kaçırdım yemin ederim malmısın kızım sen gizlisin ama nickin "öküzün sevgilisiyim" mi

1|0
    0|0
  • Saygı ve hoşgörünün kalmadığı yerde işkence başlar. Şimdiden geçmiş olsun ikinizede.

1|0
    0|0
  • ayrıl

2|0
    0|0
  • bir gün bunu kanalın yanında yürüyüşe çıkar yürürken itekle kanala düşür ve arkasından el salla

1|0
    0|0
  • Ayrıl ondan

1|0
    0|0
  • Az bile yapmış

0|0
    1|0
  • iyi etmiş

0|0
    1|0
  • Madde bağımlılığı varsa bu tetikliyor olabilir ama bağları koparmakta fayda var bu işin geleceği çok sancılı geçer haberin olsun.

0|0
    0|0
  • akıl hastanesinde bir akıl hastasıda aynı böyle bir hikaye anlatmıştı sonra Allah benim belamı versin deyip kendini ranzadan aşağı bıraktı

0|0
    0|0
  • adam haklı...

ayrıca seni dövmemiş dövse burada yazacak halde olmazdın...

0|0
    0|0
  • iyi şmdi herkes beni dinlesin sözü geçen kızın sevgilisi benim herkes burda okuduğna tek yönlü cevap verir sizi suçlamıyorum ancak ve ancak konuyu bide benim ağzmdan dinleyn o onun düşüncesiydi. biz bulundugmuz bölgeye yeni taşndık kız arkadaşm yakın bi arkadaşyla yeğenide başka bi arkadaşyla konşmaya başladı bn ve kardeşm ordan kimseyi tanımadıgmız için birbirimze baktık durduk daha snra benim kız arkadaşm aniden koşarak biyerlere gitti bizde orda eşşek başı gibi duruyoruz kardeşime hadi gidiyorz dedm çnkü çok sinirlendm benm sevgilim bile benimle ilgilenmiyor -.- arabaya gittim 15 dk bekledm gelmedler sinirim geçti daha snra onları buldm arabaya binin dedm hepsi bindi birtek sevgilim binmedi arkasna bakmadan uzaklaştı bekleyn dedm ben alıp geleym kolundan tutup nereye gidiyorsn herkes bizi bekler dedm tutma kolumu deyip tokat attı arabadada benm küçük kardeşm bunları gördü bende sinirlendm ama yemin ederm bogaznı tutmadm göğsünden ittim başka bi arabanın arkasına geçtik görünmeylm kardeşm ve arklar tarafından diye o ordada tokat attı ve kaçtı gitti herzaman haklıymış gbi davranıyor ben ona vurmadm ama zorla köşeye ittim sadece budur

1|1
    1|1
    • iyide bize ne bundan demekki yürütemiyorsunuz bitirin gitsin sende oda rahat etsin

• iyi yapmissin

• daha üç olmuş, hele bi sayılmayacak kadar olsun, o zaman bakarız bir çaresine.

link

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sevgilini de dinledim ve tarafsız kararım , çocuk haklı ...

0|0
    1|0
  • ona üç şans vererk yaptığının normal bişey olduğunu benimsetmişşin.bidahaki buluşmaya tedarikli git.boş gitme.ayrılmıcam diosan yapacak bişey yok birinizden biri gidecek

1|0
    0|0
  • o ne öyle ya ne olursa olsun o davranışı sergilemesi çok yanlış bence bırak gitsin. bugüne özür diler yarın yine uygular bu böyle gider..

1|0
    0|0
  • ikinci plana atılmak zoruna gitmiş.artı sen haklıyken haksız duruma düşmüşsün tavır yapıp arabaya binmeyerek arkada otur canm ne olacak.cok sinirliymiş oda ya.yaptıgı davranış yanlış senin adına üzüldüm ama tokatıda yemiş yani.

1|0
    0|0
  • seviyorsan eğer konus adam gibi zorla söz verdir birdaha yaparsa ayrılmakla tehdit et bu huyundan vazgecmeli..sinir cok fena birşey aldırmak lazım:)

1|0
    0|0
    • zaten son yaptıgında ayrılırım senden demıstım bunda ay

• ayrılmam gerek

• Bu kadar basit birseyden bunu yapıyorsa psikopattır o bence ayrıl.

1|0
    0|0
  • ilişkiniz amerikan güreşi gibi o.O

2|1
    0|0
  • zaaaxdksfkjdsjkfds hala sevgilim diyor ya malmisin nesin.

2|1
    0|0
  • haberlerde olum haberini duyaris yakinda.. neden boyle erkeklerle hala sevgilim diye hitap edebilionuz. sonra bisey olunca bazilari hak edior..

1|0
    0|0
  • şimdiden böyle yapıyorsa evlenince hey yavrum hey ayrıl hemen.

1|0
    0|0
  • Kaba kuvvet kullanan erkek degildir çok net!

1|0
    0|0
  • hard core ?

0|1
    1|0
  • hak etmissin. Sansina küs ne diyim.. Burda böyle sorular sorma, baksana demene gere 3ncü defa oldu, hala berabersin. Kendi düsen aglamaz, ye dayaklari otur götünün üzerine hic birseycik de olmaz sana.

0|0
    0|0
  • kucucuk bır olayı cok buyutmussunuz boyle seylere takılmayın derım ılıskınız ıcın.

0|0
    0|0
  • Kız ve erkegi dinledik. Sıra kız kardeşte :D

2|0
    0|0
Yükleniyor...