Iki kızın da tüm resimlerini en azından çoğunu, tüm paylaşımlarını beğenmiş abaza mı?

demin hoşlandığım çocuğun samimi olduğu kızların sayfasını inceledim ya iki kızında tüm resimlerini en azından çoğunu,tüm paylaşımlarını beğenmiiş abaza mı la bu:=) aşağıdaki şıklar hakkında fikriniz var mı?

• Kızların yanında da sana bakıyorsa seni seviyor çocuk,kızlar arkdaşıdır
    9% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Belki kızlar ona beğen demiştir
    18% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
  • Elinde tutmak kızları amacı bu,onlardan biryle ilerde olur diyordur adam
    45% (5)50% (2)47% (7)Oy Ver
  • Kızlar arkdaşı sadece oyle olsa birine yazardı sadece,
    28% (3)50% (2)33% (5)Oy Ver
  • Adam seni kızı kıskandırmaya çalışıyr
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğa sahip çık. Biraz dominant olmalısın. Bir erkeğin bir ilişkisi varsa diğer arkadaşları ile olan münasebetlerine dikkat etmesi lazım. Bu kız içinde geçerli. Yerinde olsam öttürürdüm. Ha o kadar muhabbetim yok diyorsan o zaman sana bir gerilla taktiği söyleyeyim. Sende git çocuğun bütün resimlerini beğen, hatta yorumlar yap. Hem dosta hem düşmana gerekli mesajı vermiş olursun. ;)

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler,ya doğru ama çocuk uzun zamandır bakıyor sadece konuşmadı, bende bu nedenlerden dolayı uzak duruyorum belkide ondan konuşmadı bilemiycem.. bnde sadece bakıyorum ama o beni eklemeden çocuğu face.de resmini nasıl beğenicem ki ,üstelik konuşmadı ya onlardan birinde gönlü varsa diye sordum buraya işte,ama o kızlar yanında olsada bakyor doğrusu ama konuşmuyor özetle bu,nedir amacı acaba?

• Bence bir hamlede bulunmadan bunu anlayamazsın. Sonuç olumlu ya da olumsuz olacaktır. %50 %50 yani. Mesele buna değer mi;? Değer diyorsan hiç durma ekle ve dediğimi yap. ;)

Erkekler Ne Diyor 10

• onu bunu bırak da soruyu düzelt şekerim. ne dedişğin anlaşılmıyor. zihnimizde tamamlıyoruz soruyu. bağlaçları bi ayır yüklemini bi ekle de mana ortaya çıksın

0|0
    0|0
  • abaza abaza :)

0|0
    0|0
  • Dörde kadar yolu var :) bırak begensın

0|1
    0|0
    • ya gerçkten cvap lütfen..onların yanında banada bakıyor ama nedir sence amaç?

• Belli değil mi herkese sulaniyor. O iki kız da birbirini tanıyor ve durumdan memnunsalar demek ki o adam erkek değil cinsel fonksiyonlarını kaybetmiş

• iki kız çok yakın arkdaşlar sınıf arkdaşıyız hepimiz çocukta oyle, gerçekten arkdaşı mı kızlar anlamaya çlışıyorum işte==)

• Şıklarda "O çocuk abaza" şıkkını bulamadım?

0|0
    0|0
  • F, biz kahin değiliz .

0|0
    0|0
  • arkadaşıdır belki

0|1
    0|0
  • Beğenemez mi ? Fotograf beğenmeyle abazalağın ne alakası var ?

0|0
    0|0
    • elbette yok ama 2 kız düşün ikisininde çoğu resmini ve tüm paylaşımlarını beğenmesi..bu normal mi ..?

• f:) ne biçim bir dünyanız var la kadın milleti işte neleri dert ediyor...

0|0
    0|0
    • ama her resmibeğenmek normal mi

• peki son bir soru ...o kızların yanında da bakıyorsa ,uzun zamandır bakış varsa böyle bir adamda seviyor denebilir mi snce?

• tabiki denilemez hoşlanmıştır, etkilenmiştir, yada bu kız acaba neden bana bakıyor diye bakıyorda olabilir

• g cocuk sapık

0|0
    0|0
  • YETERsizsin gizlicim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Samimi de nasıl samimi? :) Benimde kardesim dediğim erkek arkadas oluyor beğeniyorum ama erkek kız arkadaslarına o gözlemi bakar bilemem.

0|0
    0|0
  • samimi olduğu kızlarsa beğenir. Abazalıkla alakası yok.

0|0
    0|0
    • peki boyle bir insan hoşlandığı kızın yanında biraz o kızlardan uzak durması gerekmez mi sence?

• doğrudur. postayı koy sen en iyisi.

• C...

0|0
    0|0
  • D diyorum.

0|0
    0|0
    • ikisini elinde tutuyor neden demedin peki?

• Kızların yanında da sana bakıyorsa seni seviyor çocuk,kızlar arkdaşıdır

0|0
    0|0
  • F. İkisine birden yazıyor. Üçüncüye hayır demez.

0|0
    0|0
  • Elinde tutmak kızları amacı bu,onlardan biryle ilerde olur diyordur adam

0|0
    0|0
Yükleniyor...