Aziz Yıldırım Cemaatin Ak Parti ve Fenerbahçe ye Kumpas Kurduğunu Söyledi Sizce Haklimı?

Aziz Yıldırım "3 temmuz aslında bize değil hükümete yapilan bir operasyondu biz o zamanlar bunu dediğimizde bize inanmadılar sonra 17 Aralıkta cemaat hükemete bu kumpası yapinca herşey ortaya çıktı 3 temmuzda tıpkı 17 aralık gibi bir kumpastir" diyerek Fenerbahçe nin şike Ak partinin ise yolsuzluk yapmadığını söyledi sizce haklimi?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ozaman tff başkanı fenerliydi hatta bir ara başkanlık için adaydı adı aklıma gelmedi şimdi o bile canlı yayında ben olmasam fener çoktan küme düşmüştü dedi daha neyin kumpasından bahsediyoruzki? Kaldıki Sivas maçında Fenerli bir yönetici kaleciye 4 işareti yapıyor herkes gördü o maçtada sivas ne tesadüftürki 4 yedi fenerden gözümlede gördüm daha neyin kumpası? Ama Feneri düşüremediler tabiki üstü örtülecek olayın ama avrupa kesti cezayı affetmez. Bu arada bir numara devlet karşıtı Aziz Yıldırım şimdi devletimi savunuyo? çıkar meselesi tabiki :)

1|0
    0|0
    • Bende bunu anlamadım hükumet bize kumpas dese anlayacagimda cemaat demesi ondan sonra hükümeti savunması biraz bana garip geldi TFF Başkanı derken Mehmet Ali Aydinlari kastediyorsun. Evet hatta istifa ederken Fbyi küme düşüren başkan olarak tarihe geçmeyeceğim demişti

• Ya 3 temmuzdan önce adam ağzına Atatürk ü almıyordu 3 temmuzdan sonra birden Atatürk cu kesildi başımıza:) Şimdide Akpli oldu bakalım bundan sonra ne olacak

• Yakında ülkücüde olur bu Aziz :)

Kızlar Ne Diyor 2

• haklı

0|0
    0|0
  • Şike de yapıldı yolsuzluk da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şike olayında hakli ama yolsuzluk olayında değil

0|0
    0|0
    • Ben ikisindede haksız olduğunu düşünüyorum

• Şike olayını çıkaran hakim ve savcılar balyoz ve Ergenekon olaylarını kurgulayanlarla aynı ama 17 Aralık gerçektir

0|1
    0|0
    • Aynı zamanda o savcilar Ak partinin yolsuzluklarinida çıkardilar

• sonuna kadar haklı. 2010 da şampiyonluğu son maçta kaybetmesek o sezon başlayacaktı bu kumpas. uefa polis fezlekesine göre ceza verdi çünkü avrupada polis fezlekesi en büyük delildir. Türkiye de polis fezlekesi delil değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...