Kızlar evde kalma korkunuz var mı? yoksa karşınıza seveceğiniz bir kişi çıkacağına mı inanırsınız?

erkeklerde cevaplayabilir.kızlar diyelim evlenme yaşınız gelmiş ve sizden hoşlanan bir adam var ama siz hoşlanmıyosunuz.ama bu adam sizin için çaba sarfediyor bazı şeylerinden vazgeçiyor.bazı kızların evde kalma korkusu vardır bu bir gerçek.siz bu adamla evlenir misiniz?adamın da maddi durumu orta diyelim.lütfen düzgün cevaplar verelim...

0|0
22|9

En İyi Kız Görüşü

• Evde kalma korkum var acıkcası cünkü erkek olsam benle evlenmezdim :D Korkuyorum ama sundan korkuyorum anne duygusunu tadmıcam o telasları ondan yoksa takmam yani evlenmek bana sacma geliyor cünkü sanki insanların rahatca birseyler yasaması icin kurulmus bir evcilik oyunu yani .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Her korun bir alicisi vardir diye bir laf vardir... nasip kismet. yada her topalin bir alicisi var...bugun haberlerde gordum iki boyu kisa vatandasimiz boylari 1 metre ikisininde, bugun evlendiler... o yuzden korkmuyorum evlenmezsem evde kalirsam cocuk da dusunmuyorum. kafam rahat olsun.

0|0
    0|0
  • Evlenemiceğimi düşünüyorum evet.Çok seçiciyim çünkü..

0|0
    0|0
  • çatlamadm ya hoşlanmıosam nie evleniim.

0|0
    0|0
  • Korkmak değil de evlenemem diye düşünüyorum. Aşk meşk bana göre değil mantık evliliği de istemiyorum. Hayatımı bilime adayacağım:p

0|0
    0|0
  • O evde kalma korkusu degimiz şey aslında sevecegi ve sevilecegi kişiyi bulamama korkusudur.Yoksa evde kalma deyimi tam olarak gerçeği yansıtmıyor beyefendi.Kimse de evde kalicam bu son şansım diye sevmedigi biriyle evlenmez,benim gibi baskasina inat için evlenen olabilir ama evde kaldım diye evleneceklerini sanmam..

0|0
    0|1
    • wayyy inat içinmi evlendin ?

• Evet aynen öyle yaptım.GOZUMU DE KARARTTIM DUNYAYI DA KARARTTIM PIRE ICIN YORGANI DA YAKTIM( burda pire inadima maruz kalan eski sevgilim oluyor yorgan da kocam). HERKESIN ISIKLARINI SÖNDÜRDÜM GITTI. Simdi hersey trajkomik geliyor :( :))

• şu an 19 yasındaym 2 senedir kendimi bildim bileli olumsuz düşüncelerden kaçıyorum hep olumlu düşünüyorum ve hersey olumlu gelişiyor ama hiç olumsuz düşünmüyorum kendıme sıkıntı yapıp uzulmuyorum aglamıyorum sizede tavsye ederm benım korkum yok..hoşlanmadıgımadamla birrlkte olmam kesınlıkle

0|0
    0|0
    • bazı şeylerinden vazgeçse bile mi ya da sizin için kendine zarar verse bile mi olmazsınız.sonuçta kimse 4-4lük değil.o da insan.

• iyide önemli olan benım dusuncem hoslanmıyosam evlenmem yada cıkmam kesnlkle

• Ben gerçekten düşüncelerime ayak uydurabilecek birini bulursam evleneceğim. Onun dışında böyle boş konular yüzünden biriyle evlenmem.

0|0
    0|0
  • seveceğim biri mutlaka çıkarda o beni sever mi bilmiyorum.hep sevilmemek oldu benim kaderim ne berbat şansım varsa bilmiyorum sanırım bu yüzden evde kalıcam :) yani evet evde kalma korkum var :)

0|0
    0|0
  • kafa yapısı uyarsa bekleemem bende vazgeçilmezbiri değilim sonuçta

0|1
    0|0
  • Yasıım geldi geciyosa o kisidende elektrik alıyorsam evleniriim..Evde kalma korkumda yok cok süküür.

0|0
    0|0
  • Isınmadığım bir insanla evleneceğimi sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Evlenmem. Sevmediğin bi insanla ömür geçirmek korkunç bence. Hayatımı mahvedemem. Sonradan sevebilme gibi ihtimali var diyeceksiniz belki ama ya sevemezsem ? Çocuklarımin babasını sevemeyeceksem evde kalırım daha iyi. Ben böyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ben bi gün aşık olacağıma ve o kişiyle evleneceğime inananlardanım mantık evliliği asla düşünmüyorum . bu yüzdende evde kalabilrm :D ama umudumu da yitirmem tabi .

0|0
    0|0
  • ısınmadığım bir insanla evlenmem daha önce öyle taliplerim oldu olmadı yapamadım evde kalayım daha iyi ya öyle evlenemem ben

0|0
    0|0
  • evde kalma korkusu çalışmayan kadınların yaşadığı bi korkudur.çalışan bi bayana sen evde kaldın demek dünyanın en saçma düşüncelerinden biridir.

0|0
    0|0
  • yaşımm bayaaa bi ilerlediyse artık beyaz atlı prensi beklemek sacma olurdu.evlenirdim

0|0
    0|0
  • Ever dersek mutlu olcan mı :D Yok kardeş, ben evde kalmayı yeğlerim!

0|0
    0|0
  • mantıklı düşünerek ondan hoslanmaya calısabilrm

0|0
    0|0
  • içimin alması gerek elektrık sart:)

0|0
    0|0
  • Evde kaldım :(

0|0
    0|0
    • kalmazsın ya çıkar karşına bi tane beyaz atlı prens :))) üzülmene gerek yok.

• evliligi bu kadar onemsemiyorum.

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 9

• hiç korkum yo..

herksin bir nasibi vardır... nasibi de yoksa yapacak bişey yok... Allah büyük.. hayırlısını veriri inşAllah..

0|0
    0|0
  • Kızlara yönelik bir soru olsa da ben de fikrimi söyleyeyim.

Eskiden seçicilik erkeklerdeydi. Ancak artık seçicilik her iki tarafta.

Kızlar istemediği kişiyle evlenmez.

0|0
    0|0
  • zina çoğalıcak yani..gençler şehveti bi yerde atmak zorunda kalıcak...etaf pc dolucak...soysuzluk meydana gelicek vs...toplum düzeni ahlak çökücek...gibi...

0|0
    0|0
  • allahı sevmeyen ve korkmayan bir insan evlilikten korkar. çünkü karşındaki insanı sevemez. sevsede cesedini etini kemiğini seviyordur.

0|0
    0|0
  • Evde kalan kız ve erkekleri kurulma aşamasında olan sitem

www.elimizdepatladi.com'a davet ediyorum:D

0|0
    0|0
  • O korku bende de var maalesef.

0|0
    0|0
  • hic bi kiz evde kalmaz bence her turlu gideri vardir :D

0|0
    0|0
  • ben çok korkuyorum evde kalmaktan :(

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmediğim için evde kalmak gibi bir korkum da yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...