Spor spor ve yine spor?

Arkadaşlar aşırı derecede kilo aldım patlicam nerdeyse bana bir fikir verin yaw. Yeme demeyin yemiyorum :D bana bişeyler diyin ne bilim zayıflamam lazım hadi!!! Sporu sabahmı yapsam daha iyi yoksa gecemi? Aç karınla çay içmek işe yarıyomu gerçekten?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• :D bir salona yazzıl haftada 5 gun spor yap fitness ama öyle gıdıp kosmıcaksın agırlıkla calıscaksın , gereksız tatlıyıda kesceksın haftada bir gun istedıgın bı tatlıyı yersın mısal bı porsıyon cheesecake

0|0
    0|0
    • Neden koşmimki?

• yani koş canım sprint yanı max hızda yaptıgın kosular kas yapımını cok desteklıo benım demek ıstedıgım salona gıdıp yarım saat kosanlardan olma gıt agırlık kaldır kosarsan vucudundakı kası ve yagı kaybeder zayıflarsın dogru ama fıtness yaparsan hem yagı kaybedersın hem vucudun daha sıkı bı gorunum alır sıkılarısırısın popn belın vesaıyre

Erkekler Ne Diyor 9

• Önemli olan günlük ihtiyacın olan kalorinin altında kalmak. Bu şekilde spor yapmadan da kilo verirsin

0|0
    0|0
    • Sporsuz olmaz. Biçimsiz vücut istemiyorum

• Kisa zamanda verme kiloyu sarkma yapar çünkü kısa zaman da 10 kilo yağ yakamazsın bu yüzden kas kaybedersin. 4-5 ay için de verirsin 10 kilo

• Bende öyle hesaplamıştım zaten. Hızlı kilo vermek iyi değil diye biliyorum :)

• Düzenli. Bir şekilde hayatının bir parçası haline getirmelisin

0|0
    0|0
    • Öyle yapıcam :)

• Yurt dışında :)

• Spor. saloNuna başla. derim. ben

• Aksam ac karina

0|0
    0|0
  • Bütün oturuyorsan yemiyorum dediğin kadar bile yemen kilo aldırır. Bol haraket düzenli spor

0|0
    0|0
  • aç karnına kahve iç ama krema falan koymadan şekersiz sade kahve bide hiit koşu yap

0|0
    0|0
  • Sabah aksam yap sporu yediklerini azalt

0|0
    0|0
  • oncelıkle cılgınlar gıbı kosu yapman gerek. kolay gelsın

0|0
    0|0
  • hafif tempo kosu ilk gün 10 dk 2. gün 15 dk 1 saate kadar cıkar sonra 1 saat devam

0|0
    0|0
  • Sigara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor sabah yapılır yeni başlayanlar için sabah öğlen.. beslenmeni de düzene sokunca istediğin zaman yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • Aynen artık tekrardan başlamalıyım

• Ne kadar yediysen onun fazlasini yak sporla

0|0
    0|0
Yükleniyor...