Tuttuğunuz takımın size göre artı ve eksi yönleri nelerdir?

Tuttuğunuz takımın artı ve eksi yönleri nelerdir?

Herkesin kendi takımıyla ilgili analiz yapmasını rica ediyorum.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şuan savunma zafiyetimiz var ve Felipe Melo biran önce form tutmalı.Burak ta takıma ısındığı zaman çok kaliteli bir kadromuz var.Yani eksik olarak bunları söyleyebiliriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Babam aşıladı

0|0
    0|0
  • galatasaraylıym. Eğer genel olarak soruyorsan şunu söyleyebilirim, biriyle tartışırken Galatasaray'i savunuyorsan her zaman üste çıkabilirsin çünkü istatislik olarak gayet iyi bi takım :) eksiye gelince de, kimseyi fenerbahçe'yle bi derdinizin olmadığına inandıramazsınız :)

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim kesinlikle orta sahaya adam alınması gerek Selçuk la olmuyor bu işler birazda ağır davranıyorlar transver sezonu bugün yarın kapanıyor adam falan da almadılar artı yönleri yok denecek kadar az sayılır bu sene bence sonuna kadar destek versemde bu seneki kadro maçlara çıkmaları Selçuk la Bekir le olmuyor bu işler

0|0
    0|0
  • bazen cıvıtıyorlar fenerbahçeliyim bu arada

0|0
    0|0
  • Teknik direktör değişsin.

0|0
    0|0
  • Armasındaki asalet yeter . Tek eksiği bence üretimde ki sunum ve yetersizlik

0|0
    0|0
  • toz kondurmam

0|0
    0|0
  • eksisi yok

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimoviçZXCD

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimoviçASAD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• BeşiktAŞKımın iyi yanı mücadeleci olması...kötüyanı ise çok fazla ŞEREFli olması

0|0
    0|0
  • fenerbahceliyim eksilerimiz aykutun hocamiz olmasi gibi geliyor artik malesef severiz sayariz ama bukadar sacma birsey olmaz sanirim is bencillige gidiyor yada emir geliyor sacmalamasi icin...

eksilerin devami emrenin yeri henüz bos defansta alternatif yok selcuk sahinin takimda olmasi geri kalan takim acik yüreklilikle fenerli olarak söylicem fatih terimin elinde olsa dagitir yukardik ortaligi...

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama takım da ruh yok doymuş topcular oldugu sürece basarı olmaz bu takımda dolayısıyla hep eksiler var :(

0|0
    0|0
  • ben besıktaslıym ve her zman gurur duymusumdur besıktasta + gormuyorum - dısında hıc bısy yokkk hepte teknık dırektor maduru olmus bı takımdır.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli olarak, içerde yenilmemek artı yönü, dışarda yenememek eksi yönü. başka söylencek bişey yok.

0|0
    0|0
  • gsliyim. eksilerimiz istikrarsızız ve forvetlerimizin gününde olmasına bakıyoruz. artılarımız kadromuz ve antrenörümüz çok iyi.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın eksi yöne altı pasa atlan topların gol olması. Şampiyonlar ligi öncesi tedirgin ediyor.

0|0
    0|0
  • Ben sadece kendi takımımı tutarım. Herkezin tuttuğu kendine.

0|0
    0|0
  • Kaybetmekten korksak BEŞİKTAŞ'ı tutmazdık

0|0
    0|0
  • aykut kocamanın yerine başka bir teknik direktörün gelmesi lazım

0|0
    0|0
  • AYKUT KOCAMAN Başlı başına bi sorun bir hata

0|0
    0|0

• fenerliyim kardeş izlerken girdiğim strese değmez ya..

beş para etmez bir takımm

0|0
    0|0
Yükleniyor...