Arkadaşınızla ateşli bir öpüşme geçirirseniz sonrasında nasıl davranırsınız

Arkadaşınızla ateşli bir öpüşme geçirirseniz sonrasında nasıl davranırsınız. Yakın bir arkadaşınız ve yıllardır berabersiniz ayrıca o kişinin de muhabbetine doyum olmuyor. Günün birinde birbirinize hakim olamadınız ve yakınlaşmanız oldu. Sonrasında ne olur? Arkadaşlığınızdan şüphe mi edersiniz ya da aynen devam mı edersiniz ya da duygusala mı bağlarsınız? Fikirlerinizi istiyorum

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bir kankam var kız bu onunla öpüşmeye başladık sonrada normale donduk :P daha ilerisi olmadı tabiki başkası olsa benm gibi yapmaz erkekleri duya biliyorum çünkü :D

ayrıca suçlu olan kızdır eyer buna izin verdiyse o an sonrasında pimanlık duyuyorsa ozaman kötü işte kızda sorun var çelişkide kalmıştır demek normal olmaya çalışın eskisi gibi bir hata yaptıgını belirt kız tarafı nu iş sana duser...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bir öpüşme hiçbir zaman sadece bir öpüşme değildir. birkaç gün sonra gidip x 'e 'konuşmamız lazım x' demelisin :)

0|0
    0|0
  • arkadaş mı?arkadaşlar birbirlerini ateşli bir şekilde öpmez.belli ki bir şeyler var ortada.ama illa duygusala bağlamaya lüzum yok.baskı olmadan eskisi gibi ama daha sevgili modunda devam edilebilir.tabi 3. şahıslar yoksa.

0|0
    0|0
    • 2 tarafında yıllardır 3. şahsı yok :D

• bence bir üst seviyeye geçmelisiniz.ama birbirinize duygusal baskı yapmayın.önceki gibi davranın ama adı arkadaşlık olmasın artık.

• Ateşli bir şekilde memelerine dokunurum. Aynen devam edip duyguları bir kenara bıraktıktan sonra, geri döner bir daha memelerine dokunurum.

0|0
    0|0
  • Aynen devam edilmez bence, o ateş hala canlıysa ilişki de yaşanır.Yatak arkadaşlığından geri dönüş yok ama malesef.

0|0
    0|0
  • öncelikle siz birbirinizi seviyormusunuz? sevmiyorsanız bu sadece cinsel istek olarak algılanır

0|0
    0|0
  • türkiyede oluyomuydu böle arkadaşınla öpüşmek flan ilginç :D

0|0
    0|0
    • Çocukluk arkadaşları evleniyor bile öpüşen neden olmasın

• o ayrı bırsey canım o varda ben olmasınmı dedim sımdı olabılır tabı gayet dogal normal

• İkinci öpüşmeye hazırlık yaparım:)

0|0
    0|0
  • hmmm iş arkadaşlık tan çıkar sevgili oluruz galiba :)

0|0
    0|0
  • Aynen devam kanka.

0|0
    0|0
  • Cok atesliyse cikarir masaya koyarim

1|1
    0|0
  • Aynen arkadaşlığa devam ederim/ettim. FuckBuddy'e bağlarız zaten.

Hemen "Biz şimdi neyiz" moduna girmemek gerek (kızlar, lütfenn) .

0|0
    0|0
    • bende o moda girmemeye çalışıyorum da zor ya

• Yazının hepsini okumadım ama yapma. Arada hormonlarınız hareketlendiğinde öpüşürsünüz -yeri gelir sevişirsiniz- sonra arkadaşlığınıza devam edersiniz.

Şu tensel temas olayına ihtiyaç gibi bakmayı öğrenmelisiniz. Sen onunla öpüşünce bir şey kaybetmiyorsun ya da amiyane tabirle kaşar olmuyorsun. Duygularını açığa vurmuş oluyorsun. Hepsi bu.

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşımla ateşli bir öpüşme geçirmem nefsine hakim olaydın iyiydi..

0|1
    0|0
  • Günün birinde ve diğer tüm günlerde kendime hakim olurum ...

0|0
    0|0
  • azicik kafasi calisiyorsa fuckbuddye baglar. utangac ezik bir seyse uzaklasir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...