Beni tanıyın bakalım..ben kimim...?

Türk müyüm Alman mıyım İtalyan mıyım..iyi birimiyim kötü birimi..tipim size nasıl geliyor..Beni arkadaş olarak kardeş olarak aranıza alır mıydınız.neler düşünüyorsunuz..birde bazı arkadaşlarım sesimin Ceza'ya tipimin ve hareketlerimin Maraz Ali'ye bakışlarımın ise Atatürk'e benzediğini söylüyorlar...kızlarada sunu sormak istiyorum..ben şimdi size teklif etsem hiç olmasa düşünücem diyip şans verirmiydiniz..sebeplerle birlikte herşeyi söyleyin...Teşekkürler..

Güncellemeler:
herkes cevabını vermiş..teşekkürler..siz birde benim dostlarımla aramı görün...!Arkamdan güzel konuşan onlarca kızı görün..!beni yakından tanımanızı ve sizide tanımayı çok isterdim :)
yeni bir resim yükledim..tekrar bakın ve dediklerimi tekrar düşünün...hani o yazdığınız sözler..?şunu hiç unutmayın insanın içi dışı bir değildir..güleryüzlü olup kötü olan milyonlarca kişiler var...benim gibi tipde ama iyi olan çok az kişiler vardır..bunu unutmayın..

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• inşaatlarda fazla takılma derim ben

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Apaçisin bence.

2|5
    0|3
  • pohh pohh pohhh

pohhpohladım lan seni

2|1
    1|3
  • malsin gibi sanki az bisey de eziklik var gibi. tip desen zaten hic yok.gerisini de okumadim zaten.

3|3
    0|3
  • şu burunla türk olmamanın imkanı yok .

ve bide o gözlük...

ve arama alıcağımıda sanmıyorum . her anlamda .

0|2
    0|3
  • Bahıyım vallahi boş..bahıyım vallahi boş la bu.

0|3
    0|3
  • maraz aliden sonra ipler koptu bende

1|2
    0|3
  • portakalda bakteri

1|2
    0|4
    • bu kadar ince görülür mü ya ayıp ya bu nedir ya +milyon var mı ?

• Açıklıyım mı ben ? senin emek boşa gidiyor böyle :D

• Hakkını yediler ama bunun altında kalmazdım da sen istedin neyse kendine cici bak.

• Kendini beğenmiş bir apaçi izlenimi bıraktın bende

0|2
    0|3
  • :D höh be kenedene güvensz övülmeyi seven ve bunu desfre etmeye calsn bri gibisn.hic sevmedgm tarz..

0|1
    0|3
  • akıllı olmayı bylelkle ögrenmssndr herseye ragmen güleblmek hakeretlere bozulmamak karektrszm tarzı davranıstr bil biri sana kötü dysa avanak gbi gülme.ve sen sen ol bda böyle işlere karısma.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• ne atatürke ne cezaya ne de maraz aliye benziyosun.kız olsaydım teklif etseydin kabul etmezdim.

1|1
    0|2
    • :D Arkandan güzel konuştuklarını nerden biliyosun :)) tamam anladık tanısak severdik.(burdaki en klasik laflardan biridir bu)

• he sende inandın arkadaşlarına :))) açıkça söyleyim bi kız bi erkeğe beni mi daha çok seviyorsun yoksa onu mu diye sormaz sorsa da arkadaşlık anlamındadır bu.bu son yazdığımla ilgili tartışmayalım çünkü ben bu konuların uzmanıyım.

• ya tamam anladık çok iyisin işin dışın bir.

• Bazı arkadaşlarım kalçalarımın ve burnumun kulağıma benzediğini söylüyor. Kızlara şunu sormak istiyorum; ben şimdi size teklif etsem, hiç olmadı terfi etsem, kalçalarımı eller miydiniz? Sebepleriyle birlikte kalçalarımın kusurlarını, fıstık gibi burunları ve tatlı memelerimi öpüyorum.

0|1
    0|2
  • yogurtlu corbasın sen

0|2
    0|2
  • evlerden ırak

1|1
    0|3
  • sevgiye muhtaç bir eniğe benziyon...

en azından sözlerinden bunu anladım..

1|1
    0|3
  • Kolda azcık triceps çenede azcık kıl birikintisi olsa adam olcakmışsın da tuhh ya.

1|1
    0|3
  • sen yazdıklarının zerresi etmezsin.

0|1
    0|2
  • Voltron gibi adammisin her tarafin birine benziyormus

0|1
    0|2
  • Sakalsız erkeklerle kızlar fazla ilgilenmez , karakterin iyiyse bilemicem diyecem ama düşünüyorum

0|1
    0|3
  • alman ve italyan tipi ile uzak yakın ilgin yok...ama insan olman asıl önemli olan değilmi...

0|0
    0|0
  • Fotolara bakarak ve iki kelimesine bakarak insanlara etiket yapıştırmanın ve önyargılı davranmanın en açık göstergesidir bu soru hepinizi kınıyorum siz çok iyisiniz siz on numara insansınız tebrik ederim hepinizi...

0|0
    1|1
    • Dışarı da sidikli fadime olanların burada Prenses havalarına bürünmesine gerek yok..

• Onu bunu bilmemde Atatürk ile alakan yok buna tamamen emin olabilirsin.

Teklif etsen şans verirler mi bilmiyorum ama bunu gönülden isterim.

2|3
    0|3
Yükleniyor...