Buz patenimi yapsam?

Buz patenimi yapsam acaba ama bana ne yarari olur bilemedim.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğlenceli bide baya yorucu kilo verirsin ;D

0|0
    0|0
  • Buza karşı gelebilirsin

0|0
    0|0
  • Buz pateni eğlencelidir ama bilmiyorsan öğrenene kadar düşüp kalkması hiç eğlenceli gelmeyecektir. Özellikle bacaklar ve kalça güzel çalışır.

0|0
    0|0
  • zevkli

0|0
    0|0
  • bol bol g. üstüne düşersin egzersiz olur

0|0
    0|0
  • Kadına cok yakışıyor

0|0
    0|0
  • Kilo vermek için dimi çirkin şeyy :)

0|0
    0|0
    • bir spor daliyla ilgilenmek istiyorum o yuzden. Senin mesajlarina cevap atmadigim icinmi cirkin oluyorum

• Demek ki mesajlarım ile alakası yokmuş, üstelik bana cevap atıyorsun zaten :)

• ekran görüntüsü çekip atmam lazım galiba yalan söylediğini kanıtlamak için

• kayarsın valla :D :D :D

0|0
    0|0
  • Kaseyı gelıstırebıldıgın gibi kırabilir sin de.

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim fakat eğlencelidir sana ne yararı olur bilemem :D

0|0
    0|0
    • Yararida olsun istiyorum

• Pek eglenceli degiller sanki

• Haklısın, buz pateninin yararlarıda şöyleymiş;

- Kardiyovasküler sistemi geliştirir. Düzenli olarak yapılan buz pateni antrenmanları ile kalp - damar dolaşım sistemi güçlenir.

- Mental gelişim sağlar. Vücudumuz çocukluğundan beri yürüyüş, koşu ve bisiklet gibi fiziksel aktivitelere alışkın olduğundan ötürü, buz pateni seansları vücudun ve zihnin farklı şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır.

- Stresi azaltır. Günlük hayatta, iş, çevre ve aile ile birlikte gelen stresi düzenli buz pateni seansları ile üzerinizden atabilirsiniz.

- Yüksek kalori harcatma özelliğinden dolayı kilo vermek isteyen bireyler için çok faydalı sayılacak bir fiziksel aktivitedir.

- Dayanıklılığı artırır. Düzenli olarak yapılacak buz pateni antrenmnaları ile fiziksel dayanıklılığınız artar. Bu sayede günlük hayatta, daha zinde, daha hareketli, enerjisi yüksek ve yorgunluğa karşı dirençli olursunuz.

Buyur.

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğlenceli olur gibi duruyor :)

0|0
    0|0
  • Buz pateninyapabilecegin en iyi sporlardan biridir faydalarini ac bir oku istersen ayrica cok zevkli bir is tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel eylenirsin ben cok severim

0|0
    1|0
  • ben yapıyorum çok zekli bence sendee yap

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım ama eğlenceli olur gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Eğlenceli olur yaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...