Yüzü güzel olmayan erkekler mi vücut geliştirirler?

Sanırım böyle gözlemlerime göre. Yüzüm güzel değil bari vücut geliştireyim şeklinde düşünenler olsa gerek.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bazı erkekler yüzleri güzel olmadığı halde vücutlarını geliştirip dikkat çekebiliyorlar gerçekten. Etkileyici olabilenleri var.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi, Vücut geliştirenler "biz tipsizmiyiz" dicek. Geliştirmeyenler, acaba "biz yakışıklımıyız" dicek :) Insanların arasını kattın bak gece gece :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• vücut geliştirme bi yaşam tarzıdır bi seçimdir mutasyona ugramıs olanlar vucut çalışır diğer insanlar gibi yiyip içib scmazlar keyiflerine duskun değildirler hergun 7 8 kez ıgrenç yemekler yerler gozlerı kan toplayana kadar antrenman yaparlar çünki bu bi tutkudur

0|0
    0|0
  • wtf? link

0|1
    0|0
  • Evet çok çirkinim o yüzden vicut gelşsn die okdr spor yapıp, kız tavlamaya çalışıyorum ..

0|0
    0|0
  • benimki kendi kendine gelişiyor..

0|0
    0|0
  • Yüzüme bak. Sence güzel mi, değil mi? Ben vücut geliştirme ile uğraşıyorum. Ve benim bunu böyle yapmamın sebebi; sporu seviyor olmam, sağlık ve kendime olan saygımdan kaynaklı. Estetik benim için her şeyde önemlidir.

0|0
    0|0
  • yüzümü beğen miyormusun :)

0|0
    0|0
  • sen hayatında bi vücutcuyla beraber oldunmu hiç onu söyle ama gerçek bi vucutcuyla anlarsın niye çalıştıklarını

0|0
    0|0
  • Hmmm bugun ben de saglik amacli olarak basladim bunu dusunmemistim ama gittigim yerdekiler gayet yuzune bakilir tiplerdi

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey.Her kızda fizik karın kası falan da f meraklısı değil.Hatta bi kız bana dedi ki ben göbekli seviyorum dedi hatta yemin etti.

0|0
    0|0
    • o kızın psikolojisi bozulmuş.

• fitness modellerden haberin yok anlaşılan

0|1
    0|0
  • Yoo bende geliştirmek için çalışıyorum :D :D

0|0
    0|0
  • Yok ya.

0|0
    0|0
  • ben vücut geliştiriyorm.yüzüm de güzel.

0|0
    0|0
  • Diri popo için geliştiriyolar mk..

0|0
    0|0
  • açığı kas ile kapatıyor lar mesela bende hiç kas yok :) :)

0|0
    0|0
  • bence pek gerek yok yaa biraz olsa fena olmaz ama kendini canavara çevirenler var

0|0
    0|0
    • o canavar dedıgın adamların tırnagı olamazsın sen canavarmıs gercı sıkıntı yok o mr olympıaların yattıkları hatunları rüyanda göremezsin .

• lan olum kafan kadar kol hacmim var sen neden bahsedion çekemiyonuz kuduruonuz*gelip burda zırlıonuz

• o kolu falçatayla koparırım ben gardaş hıdırlıktepe çocuguyuz atar yapma bana burda sakın o kolu çeker müsait biyerine geçiririm senin

• Yüzüm güzel mi bilmiyorum ama biraz kilo alsam iyi olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...