Kız sevgiliniz sürekli spor giyiniyorsa ne düşünürdünüz ya da tutumunuz nasıl olurdu?

sürekli spor giyiniyor rahatına düşkün oldugu için tabi arada klasik kombinleri de oluyor ama aynı zaman da şık oldugunu da düşünürseniz ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğini gerçekten seven bir erkek yada bir kadın.

Kişiyi sevmeden önce , spor giyinmesini , klasik giyinmesini vs.İsteyebilir , spor giyinenlere yada klasik giyinenlere yorum yapabilir ama inanki.Birini sevdikten sonra , ne giydiği umrunda bile olmuyor , zaten kişi sevdiğinin yanında kötü giyinmez.Ama giyindiğide gözüne batmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sportif sıklığıda ayrı birşey ama arada klasik giyindiğide oluyormuş o zaman bir orta yolda buluşursunuz ;))

0|0
    0|0
  • çıkarması kolay.

0|0
    0|0
  • Uzerinde dusunulecek bir konu olmadigindan dusunmezdim sonucta ciplak gezmiyor ya

1|0
    0|0
  • Hep spor hep spor da olmaz ki ya.

0|0
    0|0
  • swpor yapmak istiyordur :D benim yapmam gereken ona yardım etmek beraber spor yapmak :D:D

0|0
    0|0
  • o nikeda pumada flan esofman spor giyen kızlar muhtesem sokakta olsa bile

0|0
    0|0
  • çok sempatik :)

0|0
    0|0
  • Bence güzel varsın spor giyinsin nolcak bea

0|0
    0|0
  • başka elbisesi yok heralde derdim ama pek hoş gelmedi kullaga..

0|0
    0|0
  • sevgilim klasik takiliyordu beni tanıyana kadar. Şimdi ikimizde bir dolapla geçiniyoruz :) herşey yerine ve içindeki enerjiye göre olmalııı :d

0|0
    0|0
  • Tayt giymezse sorun yok dışarda tayt giymesin.Bana burun kanattırabilir.

0|0
    0|0
  • yakışıyorsa sorun yok, iş harici klasik giyinen bayanlar itici oluyor.

0|0
    0|0
    • klasik giyim bi kültürdür zaten o hatunlarında gözünde bi hiç olduguna eminim

• katılmıyorum klasik itici degil eger cok sıksa üzerine yakısıyo ve tasıyabiliyosa bence cocuk görünümünden kurtuluyo

• klasik, kişiyi olgun ve dsiplinli gösterir, sevgilinle buluştuğunda klasik giyinmek abartıdır. gece yemeği veya davetlere katılmadığın sürece, onun haricinde rahat olmak gerekir.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...