İlk buluşmada samimi davranan ve evlilikten bahseden erkek

Yeni tanıştığım bir erkek ilk buluşmamızda daha buluşalı yarım saat bile olmamışken elimi tutmaya kalktı çok tepki verdim, hemen yanından uzaklaştım ama arabasıyla önümü kesti yanlış anladın seni böyle bırakmam dedi. Benden çok etkilendiği için böyle davrandığını hatta benim tepkime şaşırdığını söyledi. sonra biraz dolaştık hep sarılmaya falan çalıştı sevgilim olmanı istiyorum vs şeyler söyledi. bir yandanda anlaşabilirsek evlilik düşünüyorum falan diyor. acaba bunu beni etkilemek için mi yapıyor. ben ondan etkilendim ama bu davranışları şüphelendirdi beni...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ah siz kızlar ne kadar körsünüz.:D Çok çabuk kanıyorsunuz,kandırılıyorsunuz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sende çocuğu beğenmişsin ki buluşmuşsun. O da ilk buluşmada elinden tutmaya çalışmış.Yani 4. buluşmada yapmasını beklediğin şeyi ilk buluşmada yapmış. Ne var bunda? Bu işin kullanım kılavuzu ya da anayasada sabitlenmiş bir kanunu mu var? Neye, neden kısıtlama ve zaman biçiyorsunuz? Sonuçta varacağı noktalardan biri de elini tutmak. Gelelim diğer konuya. Anlaşabilirseniz evliliği düşündüğünü söylemiş. Bundan güzel ve doğal ne var ki? Bu devirde bu kelimeyi ağzına alacak erkek sayısı emin ol çok az. Konuyu toparlayacak olursak; senin yanında olabildiğince rahat davranmasına izin ver. Böylece tüm + ve - lerini tüm şeffaflığı ile görmüş olursun. Tabi bu rahatlık bir rehabete dönüşmemeli ya da saygısızlığa. Bence denemeye değer. Umarım senin için hayırlısı olur.

0|0
    0|0
    • teşekkürler, sanırım evlilikten bahseden bir erkek olduğu için şaşırdım :) ama mesele samimiyeti bunu da anlamak şimdilik zor

• Kesinlikle ilk seferde anlamak senin için zor olacaktır. Bunun için zamana ihtiyacın var. Ama dediğim gibi işin püf noktası onun kendisi gibi davranabileceği rahatlığı ona yaşatman. Böylece iyi ya da kötü tüm yönleri ortaya çıkacaktır. Sende totale bakıp ona göre bir karar versin. ;)

• İlk buluşmada öyle şeyler konuşulmaz. Normalde iki tarafta ilk yemeğe ne için çıkıldığını bilir ama konuşmaz

0|0
    0|0
  • Bir insanı tanımadan kendini tanımaya fırsat vermeden böyle alel acele bir garip erkek tiplerine karşı biraz dikkatli dur gerekirse tersle bi şey kaybetmezsin zaten yapışkan olur böyleleri.

0|0
    0|0
    • evet çok ısrarcı davrandı ayrılırken görüşeceğimizi sanmıyorum dedim çok üzgün görünüyordu kafam çok karıştı

• evlilikle kandırıp kullanmaya çalışabilir çünkü hiç bir erkek yeni tanıdığı bi kıza seninle evlenmek isityorum demez ciddi anlamda düşünüyosa önce huyuna suyuna bakar

0|0
    0|0
  • kadınlara nasıl yaklaşıldığını bilmiyor buyuk ihtimalle.bakalım ilerde ne gibi potlar kıracak.

0|0
    0|0
    • 30 yaşında işi gücü olan bir insan, ben çok tepki verince ne var bunda çok sıcak ve etkileyici geldin dayanamadım dedi, öncesinde konuşurken de evlilikten bahsediyordu anlaşabileceğim biri olursa evlenmek istiyorum falan diyordu,

• 24 yaşındayım hani yaşlı bulduğumdan değil 30 yaşında birinin daha ağır olması gerektiğini düşündüğümden

• bu iş yaşla olmuyor malesef.tecrübeyle alakalı.

• Arkana bakmadan kaç ! Hadi ne duuryorsun ?

0|0
    0|0
  • hmmm bence abaza seni götürmek için ewlenecem diyor ciddiyim şaka değil...

0|0
    0|0
  • zaman her şeyin ilacı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi hemen evlenelim diyen erkekten bir de ben evlenmeye hazır değilim diyen erkekten korkacaksın.ikisi de samimi değil.evlenmek çok kolay bir şey sanki.manevi boyutunu geç bi evlilik 20 30 milyara çıkıyor.evlenemyen de samimi değil çünkü onun da amacı gönül eğlendirmek.sen bilirsin tabi ben sadece fikrimi söyledim.

0|0
    0|0
    • hani 2. buluşmada bahsetse bile bu kadar yadırgamazdım sanırım ama hem sırnaşık davranıp hem de ciddi bir konuda konuşması büyük çelişki, etkilenerek gittim buluşmaya ama görüşmüycem daha

• evet aynen öyle olay davranışlarda belli ediyor kendini ama işte olumlu olmak istiyo insan ama olumlu olmak da durumu olumlu yapmıyor

• işte öyle olmamalısın yoksa olumsuz bi şeyle karşılaşınca sen üzülürsün

• Seni etkilemek için yapıyor tabiiki.

0|0
    0|0
  • başlığı okudum direk cevaplıyorum.. o tür erkekler günaha girmeden direk hemen ilişkiye girme peşindeler.. veya hergün hazırda olan bir kadın istiyorlar neden para yatıracaklar genelevlere? kusura bakmayın durum böyle... tanı yahu bir tanıııı..

0|0
    0|0
    • gerçekten ciddi düşünse tanımaya çalışırdı di mi, ne yazık ki hoşlanmıştım

• keşke böyle ama sadık bir erkek olsa bu hayatta... ya sadık vardır ama hiç eğlenceli değildir sıkıcıdır sinir bozucudur.. ya çapkın vardır herşeyi yalan dolandır ama gönlü hoş eder.. yokmu bunun ortası yahu! senin iyiliğin için söylüyorum bulaşma bile...

• doğru diyorsun

Yükleniyor...