Göğüslerim 75 beden silikon hariç buyutmek için ne yapabilirim?

moralimi cok bozuyor küçük olması en azından bir 80 olması için neler yapmazdım ki. ama silikon taktırcak param da yok iste

Güncellemeler:
Kızlardan cevap vercek olan yok mu kendiliginden mi büyüdü yoksa birseyler yaptinizmi bir arkadasim şınav çekerek buyutmus ama alakasi yoktur diye denemedim
karbonhidrat tozu varmış sporcuların kullandığı kilo alması icin ondan kullansam kilo alirmiyim?

1|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz bir kompleks yaşıyorsunuz. Bir çok erkek küçük göğüs de sever. Hatta bir kızarkadaşım derdi ki "araba farı gibi küçükler".
    Önemli olan sizin bedeninizle barışık olmanız. Diyelim ki bir mucize oldu ve göğüsleriniz hayalinizdeki gibi büyüdüler. Bu sefer de boyum kısa veya kilo vermem lazım, alnım geniş, gözlerim ayrık, çenem kocaman, kepçe kulaklar vs. vs. vs. bla bla bla... diyeceksiniz.
    Sizi güzel yapan özellikleriniz veya kendinizi beğenmemenize neden olan yanlarınızın hiç bir önemi yok. Doğru kişi geldiğinde sizi her özelliğinizle beğenecek. İki gün önce bir kızla tanıştım. Burnu korkunçtu. Sordum yanımdaki kişiye "kim yapmış bu kızın burnunu" diye. Meğersem trafik kazası sonucu estetikmiş. Ancak bu kadar toplayabilmişler ve kızcağız yeni evlenme teklifi almış.
    Kusurlarınızdan ve zayıf yönlerinizden korkmayın. Onlar sizi siz yapan özellikler. İyisiyle, kötüsüyle sizsiniz. GÜzel ama sahte olacağınıza tamamiyle siz olmanızdır yeğdir.
    Umarım bu şarkı size bir şeyler ifade eder;

http://www.youtube.com/watch?v=eAfyFTzZDMM

3|1
    0|1
    • Teşekkür ederim ama benim erkek arkadaşım vardı buyuk göğüs seviyodu ondan sonra gunlerce cok taktım kafama moralim bozuldu birisinin guzel olduğunu görünce moralim cok bozuluyor

• Çok doğru bir tepit twbrikler çok güzel açıkladınız insan olduğu gibi görülüp sevilşr benimsenir.

• @yardiyar
      Saygılarımla,
      Sizin gibi insanların topluma örnek olmaları dileğiyle...

Erkekler Ne Diyor 27

• Sütaş'a Başvurular Arttı..

0|0
    0|0
  • kendi hallerine bırak bence.

0|0
    0|0
  • masaj yap

0|0
    0|0
  • Spor yaptın küçüldü falan sandım ben -_- sporda açmışsın soruyu :)
    Spor yaparken küçülmesini tıbbi olarak açıklama yapacaktım bir site adresi vercem de link vermek yasak mı özelden yaz bir göndereyim

0|0
    0|0
    • kendini görünür yap bu arada sporda neden küçülsün ki? sporla buyutulebilirmi diye konuyu spor yaptım

• en fazla o kadar büyüdü kuculcegini de sanmıyorum umairm buyur

• dur mesaj atiyimde link gönder

• Elletmek buyutur diye uydurmuslar bence

0|0
    0|0
  • Çörek otu işe yarıyomus diye duymuştum.

0|0
    0|0
  • Oyna oynat :-D

0|1
    0|0
  • gereksiz düşünce moralini bozma benimde penisim 12 cm

0|0
    0|0
  • Yalatınca büyüyor. Ciddiyim. Ispatı bile var

0|0
    0|1
  • Güzel bence 75 ya

0|0
    0|0
    • ben begenmiyorum işte bikini giyince bikinide boşluk kaliyor doldursun istiyorum

• Çocuk olunca ne yapiyim ben büyük göğüsü o zaman bu takintimdan kurtulmus olurum

• O zamanda dersin çok büyük ya onun için şu an acele etme bence bazıları emerek buyur diyor ama

• öyle kalsın gayet ideal ;)

0|0
    0|0
  • Seksi hormonlarini calistir kisacasi partnerinle oynaş denedik cunku

0|0
    0|0
  • pompa satın al internetten hava bas :DDDDD

0|0
    0|0
  • 75 beden tam olarak ne kadar büyük oluyordu. Az çok bir resim olsa fena olmazdı herhalde?

0|0
    0|0
  • Ya bu kadarcık şeyler için kendini üzmeye değer mi, ayrıca erkekler doğallıktan hoşlanır

0|0
    0|0
    • dogal çözüm istiyorum zaten

• Destekli dene

0|0
    0|0
  • gel sen onları getir benim ellerime. ben sular büyültürüm onları :))

0|0
    0|0
  • Buyutmek kolayy

0|0
    0|0
  • Bisiler dicem ama burada olmicak ozelden desem

0|0
    0|0
  • Şu özelden söylerim diyenler ne diyor

0|0
    0|0
    • nasil buyuyecegini anlatıyor cilek yagi vs

• Elle oksayarak masaj

0|0
    0|0
  • slikon taktırma zaten. küçük olsun yeter ki doğal olsun :) arada mıncıkla sev onları ilgi görünce büyürler :D

0|0
    0|0
  • Küçük olması iyidir, Uçları daha çok hissediliyor bayılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Gel bana gün aşırı sevişelim büyütürüm ben :*

0|0
    0|0
  • Benim bile 106 :)

0|0
    0|0
  • Emdir büyüyormuş

0|0
    0|1
    • Arkadaşlar onunla bir alakası yok emince buyuseydi fahiselerinki füze gibi olurdu

• attim mesaj

• Emdir

0|0
    0|0
    • Arkadaşlar onunla bir alakası yok emince buyuseydi fahiselerinki füze gibi olurdu

• hayir

• Inanmiyorm

Kızlar Ne Diyor 8

• Silikon taktırırsan pişman olursun. Sağlığın bozulur onun yerine bol bol yemen lazım onlar yemeyle büyülür. Birde masaj yapacaksın iki eline dambıl al sonra kollarını aç kapa aç kapa hem büyür hemde kaslaşır güzel şekil alır.

0|0
    0|0
    • Ya ben sporcularin kullandığı karbonhidrat tozu diye bisey duydum kilo aldirmaya yariyormus onu kullansam acaba kilodan dolayi buyurlermi?

• Demek ki düzgün yiyemiyorsun. Protein almalısın ve aynı zamanda karbonhidratlı beslen. Tozlardan uzak dur yağ yapıyor.

• yapması iyi olmazmi? cunku gerçekten boyuma göre zayıfım arkadaslarim bazen nasil bir fizigin var kilo al biraz kötü görünüyosun diyolar moralim cok bozuluyor

• Yaaa bitkisel şeyler işe yaramıyor. En net çözüm estetik ameliyat oda 5000 civar tutuyor. Bence böyle güzel. estetikten sonra pişman olabilirsinn büyük sözü dinle

0|0
    0|0
  • Çilek yağı kullan ya da mersin yağı

0|1
    0|0
    • Nasıl bir büyüme sağlıyor

• 75 yine iyi sağlıklı ya şükret

0|0
    0|0
    • arkadaslarim bu nasıl bir fizik deyince kizligimdan utanıyorum resmen

• Valla benimki 75 e sığmıyo gittim rus pazarından bayağı bir dolgulu sütyen aldım 75-80 arası bir şey gösteriyo :D

• 85 benimki :))

0|0
    0|0
    • kendiligindenmi buyuduler?

• Özel masaj yağlarıyla masaj yapıyorum

• Teşekkürlerr

• afrodizyak yiyecekleri dene

0|0
    0|0
  • Benimkiside 75 beden sutyeni bile doldurmuyor

0|0
    0|1
    • aynen ya

• ne alaka

• Benimki sizden büyük yahu seksen var

• Benimde 75 beden bende sikayetciyim valla...

0|0
    0|0
Yükleniyor...