Atatürk ün Galatasaray Taraftarı Olduğu Kanıtlandı Ne Düşünüyorsunuz?

Atatürk Galatasaray lisesini ziyaret ettikten sonra Galatasaray a imzali fotoğrafını gönderip "Galatasaray Lisesi’ne ziyaretime göstermiş olduğunuz ilgi, alakaya teşekkür ederim. Yaverimle iki adet fotoğrafımı imzalayıp size gönderiyorum. Büyük fotoğrafı müzede, küçük fotoğrafı lisede değerlendiriniz. Benimde gönül verdiğim bu kulübün Türk sporuna katkı sunacağından hiç şüphe duymuyorum. Demiştir. Tabikide Atatürk ü illaki bir takım taraftarı yapmak doğru değil fakat herkesin gerçeği bilmesi lazım Atatürk hayatta olsaydı Türkiyeyi Avrupada gururlandıran takımı tutmayi devam ederdi diye düşünüyorum siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar ne kadar uğraşırsanız uğraşın Tarihe baya ilgili biri olarak sölüyorum Atatürk hakkında şu aşamada her konuda gerçeklere ulaşamazsınız bırakın takımı her konuda her tarihçi kendine göre yorum yapar Fenerli fbli der Galatasaraylı gsli der solcu yobaz farklı yorumlar sağcı yobaz çok farklı bırak takımı hiçbir bilgiye net ulaşamazsın bütün kaynaklar deliller zamanında yok edildi karısı gerçekleri açıklasam tarih değişir dedi oda yok edildi biz hala GS limi FB limi tartışıyoruz ben bir Galatasaraylı olarak diyorumki Fenerbahçelidir ya da herhangi bir x takımlı benim için çokda önemli değil açıkcası komik konular.

0|0
    0|0
    • Atatürk un ıslak imzali fotoğrafı ve mektubu bütün gerçekleri ortaya koyuyor.

• Tm sen öyle diyosan GS li olsun bende Galatasaraylıyım farketmez benim için ama tekrar ediyorum net bilgi çok çok zor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Atatürk hiçbir zaman baskı oluşmasın diye hangi takımlı olduğunu dile getirmedi. Ama lisenize lanet ettiğinin kanıtı nutukta var. Neyse nickinizdeki gibi objektif olup kaynak atarsanız seviniriz.

1|1
    0|3
    • m.fanatik.com.tr/.../ataturk-galatasaray-taraftari-408945 kaynak burada var islak imzali fotoğraf ve mektup bütün gerçekleri ortaya koyuyor. Atatürk lanet ettiği liseye neden 3 kez ziyaret etsin bunuda açıklanmasınız

• Güncel haberlerinizi takip edin beyefendi. Takımınız batıyor. Atatürk'ün takımı neydi diye düşünmek yerine bu borçların nasıl biteceği konusunda oturup renktaşlarınızla bunun kritiğini yapın.

• Takimiz batıyormu? Iyi guldurdun beni:) Batacak olsa Riva arazisini satar borcunu oder lütfen gaza gelipte yorum yapmayin

• Bir şey düşünmüyorum yani saçma banane. Yanlış anlama yani hangi takımı tuttuğu benim için önemli değil. Düşüncem bu.

0|3
    0|1
  • Galatasaray dan soğudum

0|0
    0|0
  • Te allam ya :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...