Neden öyle dedi? Yoksa ben mi abarttım?

Askerimin kart sorunu yaşadığını düşünüyorum çünkü hep kartla arayan kişi başka yollarla ulaşıyor.Normalde de pek durumları iyi değil zaten. Ben aradığımda benim sesimi duyduğu için mutlu olduğunu hissedebiliyorum fakat bugün neden aramıyorsun dediğimde ''çok nöbetim oluyor açıkçası arayasım gelmiyor siz arayın' dedi bende bilerek hergün bizmi arıcaz canım dediğimde haftada 1kere arayın yeter dedi. Çok tuaf oldum arayasım yok dediğinde :S Aramızda bir sorun yok ama insan özlemez mi yada ne biliyim neden arayası gelmez.Dün konuşamadık mesela annesinle konuşmuş annesi aramış onu ama nedense pek inanasım gelmedi. İlk defa bu sorun başıma geliyor normalde ondan bunları duymaya alışkın bile değilim. Neden böyle oldu neden öyle demiş olabilir? Yoksa ben mi abarttım? Yoksa soğuyamı başladı? Nasıl anlayabilirim.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• asker psikolojisini çok iyi yaşayan birisi olarak cevap veriyorum. Askerlik, kadınlarımızın lohusa hali gibidir. ilgiye çok muhtaçtır. tıpkı bayanlarımızın zaman zaman yaşadığı gibi, sevdiklerinden bir mektup, bir mesaj, bir ses.genelde telefonu kapalıdır. bunu bile bile sevdiklerinin onu arayıp cevapsız cagrı bırakmasına bile cok ihtiyacı vardır.askerin özlem duyguları en üst düzeydedir. borcum bitsin, ilk işim kollarına atılmak sevdiğim der kendi halince.ama sevdiği onun psikolojisini anlayamadığı için terk etmiştir onu. kendisi arayamayabilir. çok zorlu şartları vardır ve bunu askere gitmeyen hiç bir kimse anlayamaz. ve askere gitmeyen hiç boşuna konuşmasın!

1|0
    0|0
    • Ben zaten hergün arasın demiyorum ama hic arayasım yok dedi ona takıldım.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ya aklında şöyle bir plan vardır; Önce ilk manitayla bir hafta görüşeyim sonra ikincisiyle bir hafta görüşürüm, baş ağrıtıyorlar..

Yada şöyle;

Çok yoğundum birde bunlarla mı konuşacağım, başım şişti of be!

0|0
    0|0
  • askerlik piskolojisi farklıdır insanların düşünceleri değişiklik gösterebilir sen yanlız bırakma onu yeter kız yüzünden kafayı yiyen çok oluyor çünkü

0|0
    0|0
    • Usta birliğine gideli 2-3 hafta oluyor aslında alt devreler gelmeden bütün işlerin bunlara kaldığınıda biliyorum ama dediğin gibi konusmaları,düşünceleri değişiklik gösteriyormu gercekten onu bilmiyorum.

• Öyleymis galiba sesi neseli gelse rahat deriz hergün arayabilse gne rahat deriz ama sanırım göründüğü gibi değil.

• evet neler dönüyor öyle yerler bi bilsen dışarıda da dilencilik yapan insan senden 1 ay önce geldi diye içerde azrail kasiliyo

• Çocukcağızın parası yoktur. Böyle düşünmemen lazım. Oralarda yalnız tek başına garibim. Şuan yapılacak tüm fedakarlıklar senin boynuna borçtur. Askerlik yapan iyi bilir bunu.

0|0
    0|0
    • Ben bunu göze aldım zaten biliyorum basıma gelecekleri beklemekte zor. Parası olmayabilir büyük ihtimal yok ama ben arasın hergün demiyorum sadece o sözüne takıldım.

• Takılma bence. Sonuçta hiç bilmediği ve muhtemel ezileceği bir ortamda. Azıcık saçmalaması gayet normal bir şey.

• Umarım öyledir.

• askerlik psikolojisi normaldir..

0|0
    0|0
  • sizli bizli mi konuşuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bir asker adam da para olmaz

İki asker de insan kendi derdinden ister istemez sevdiklerini unutuyor.

0|0
    0|0
    • Dısardan kolay gibi gözüküyor sesi neseli gldiğinde bir derdi yokmus gibi ama hep aksimi olur?

• Annesine etmez belki ama bana sorunlarını söylüyordur tabi hepsini bilemem tabi.

• Eğer parası yoksa ne diyecek sana param mı yok diyecek? Bence bu tür olaylara takılma üzerine de bu yüzden fazla gitme normal davran. Zaten bi tuhaflık olursa ileride belli eder o zaman gerekeni yaparsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...