Erkekler, özellikle bu soru size.

Erkeklerin geneli ne düşünüyor merak ediyorum; mesela futbol sohbeti yerinde olan, futbolla haşır neşir olan herhangi bi hatun, size göre en iyilerden midir?

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kendim futbolla çok ilgiliyim ama eşim ofsaytın ne demek olduğunu bilsin benim için yeterlidir. O kadar abartılacak bir şekilde futbol muhabbeti yapmasını istemem. Ama en azından bir kerede olsa stada götürüp onu beraber maç izleriz:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• futbol dışındaki sporlar daha ilgi çekici. futbol çok sıktı artık. futbolla ilgilenmeyen bence daha iyi.

0|0
    0|0
  • Her erkek futbolu sevmez ben top konuşan kızlardan nefret ederim.

(not: Milli takım maçlarını izlerim)

0|0
    0|0
  • erkeğe benzemedikçe sorun yok severim ama öyle lan, oğlum, abi gibi... şeyler söylemesi, erkek gibi giyinmesi, küfretmesi, sigara, içki içmesi, erkek gibi yürümesi yani dediğim gibi erkeği çağrıştıracak herhangi hareketi beni anında soğutur kız dediğin dişi olmalı hanım olmalı ama tabi futbol bi zevk, kırmızı çizgiler aşılmadıktan sonra hiç bi sorun yok hatta çok severim de...

0|0
    0|0
  • futbol ve basketbolla uzaktan yakından alakam yok heleki muhabbetini edeyim.kaldıki televizyon bile neredeyse hiç izlemiyorum.benimle bu tür sohbetler etmesinden çok tarih siyaset edebiyat kadın erkek ilişkisi doğa toplum çelişkisi hakkında sohbetler etmesi beni daha çok etkiler hatta hayran bıraktırır..

0|1
    0|0
  • aynı zevkleri paylaşmak güzeldir.futbol olsun başka bişey olsun.daha iyi anlaşmayı ve zaman geçirmeyi sağlar.ama hiç bi kızda futbolu sevsn diye bi özellik aramadm

0|0
    0|0
  • Hayır. Bu özellikle kıyaslayamam.Tüm özelliklerinin olumlu olduğunu kabul edersek yine de hiç bir etki etmez...

0|0
    0|0
  • Hayır alakası yok erkekler sanıldığı gibi öyle çok hastalık dercesinde felan futboll düşkünü değildir biraz erkeksi geldiği için belkide hayat futboll dinlemez varsın aksini söylesin bazıları hodri meydan.

0|0
    0|0
  • Futbol bılen kızla sohbet edılır ama cıkılmaz. Kız dedıgın narin olacak anlamayacak öyle arabadan futboldan falan.

0|0
    0|0
  • Cok hasir nesir olmasina gerek yok ama asagilamasin yeter spor spordur . Her mahallede golf sahasi vardi da biz mi oynamadik.sualti polosu, golf, curling seven erkeklere laf yok futbol sevince abuk subuk yorumlar. Kisaca GÖLGE ETMESIN baska ihsan istemez

0|0
    0|0
  • kadının doğasına ters.. bi hanım dediğin birz oturklı olmalı.. bir tabr vardır hanımhanımcık die.. fubol ile hanımefndilik uuyuşmuyo.. yada birz ters işte her neyse..d

0|0
    0|0
  • erkeğe göre değişir ben bi kızı saatlerce beklesem giyim mağzalarında öf demem.. bana olumlu yönde katkısı olmayacak bi sohbete girmem. ne maç izlerim ne konuşurum..

0|0
    0|0
  • tabikide hayır bize göre en iyler oturmasını kalkmasını bilen ve toplumda yanındaki erkeği temsil etmesini bilen oturaklı bayanlardır

0|0
    0|0
  • ben gslıyım sevgilim fbli şuan futbol muhabbeti pek az yaptık tek başına maç izliyormuş gslı sevgilim olacağını hiç bilmezdim dedi

0|0
    0|0
  • fubolla ilgilenen kız çok ititci geldi ama ben futbolsuz yaşayamam kadının kek tariflleriyle ilgilenmesi daha çekici:)

0|0
    0|0
  • Futbolu sevmesin. Maç izlediğim zamanda ''Şu maçtan ne anlıyor sunuz?'' diye laf sokuştursun. Hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Narin kemikler yeterli.. futbola lüzum yok..

0|0
    0|0
  • itici

0|0
    0|0
  • En iticilerdendir.

0|0
    0|0
  • ilgisi yok. bir erkek bir bayanla futbol sohbetine başlasa bile bir süre sonra konu çok farklılaşır

0|0
    0|0
  • hayır bencede değildir

0|0
    0|0
  • yok ne alaka

0|0
    0|0
  • Benim futbolla pek aram yok kız gelip bana futboldan bahsetse omu kız ben mi yamışırım.

0|0
    0|0
  • futbol'u sevmesi ona karşı olan hislerimi fazlalaştırmaz

0|0
    0|0
  • Neden en iyilerden olsun ki? Degildir.

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Futbol sevıyorum, oturup ızlıyorum, oyuncu pas veremeyınce, aptalca topu kaptırınca guluyorum, eger sık hareketler yaparsa vay canına dıye ımrenıyorum, gs ve mıllı maclarda heyecan yapıyorum, kızınca allah belanızı versın dedıgım oluyor. Ve son olarak hanım hanımcık kız ısteyen erkekler once salyalarını temızlerse sevınırım. Saygılar.

1|0
    0|0
  • pardon, futbol kadar amele bir spor mu var

0|0
    0|0
Yükleniyor...