Baylar, yardim eder misiniz bana?

Ne mekik, ne şınav hic bir sey yapamiyorum. Yani, mekik cekerken sirtimi yerden kaldiramiyorum resmen. Karin kaslarimi gelistirmem lazim, genetik olarak zayiflar ilerki yaslarda boyle devam ederse sorun cikarabilier. Karin kaslarimi guclendirmem lazim ama cok gucsuzum 10 kiloyu zar zor tasiyorum. Yardim edin lutfen.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• karın kaslarını mı güçlendirmen lazım göbeğimi eritmen lazım. :) ne kadar yapabiliyorsun ilk denemede mekik çekerken

0|0
    0|0
    • Gobek yok bende. :) Neredeyse hiç, belki birkac santim, o kadar.

• Ben 10 en fazla 15 olsam yeter, o zaman. Peki, her sey icin cok tesekkur ederim.

• ben teşekkür ederim en iyi görüş için.

Erkekler Ne Diyor 6

• Spor saloluna git daha önce hiç sporla ugraşmadıysan yapamassın orda düzenli çalışacağın için çok faydasını görürsün alt yapısı olan biri dışarıda veya evde rahatca çalışabilir haraketin nasıl yapıldığını ve ne kadar yapılacağını bilir diğer türlü burada yazılanlarla aptalca yok (karnına yumruk attır), her gün mekik çek gibi sözlere kanma spor yapmadan önce vucudu acma, germe, ısındırma haraketleri vardır çaşılışmadan önce vucudu hazırlaman lazım buda ısınmayla olur doğabilecek herhangi bir sakatlığa karşı önlem, bilinçsiz spor yapma, hareketin nasıl doğru yapılması gerektiğini slondaki antrenörlerin yardımıyla neyin doğru neyin yanlış olduğunu görerek yap diğer türlü istikrarsız, bilinçsiz sağlığı tehlikeye sokar profösyonel yardım alman şart

0|0
    0|0
  • hamlaşmışsın yavaş yavaş fazla yüklenmeden spora başla koşuda yap.

0|0
    0|0
  • owww kesinlikle bir uzaman tanış cok zayıfsın tahmınımce :D sana ozel bir beslenme hazırlıcaklar ve spor onercekler dıyeısyene falan deıl bak gıtceksın fıtnes hocasıyla konuscaksın

0|0
    0|0
  • Spor salonları bu tür sorunlar için var.

0|0
    0|0
    • Spor salonuna gidecek zamanim olsa..

• Sen bir koca bul o seni taşısın. Ne diye kendini zorluyorsun?

0|0
    0|0
    • Kaslarim ileriki yaslarda sorun cikarabilir cunku, dedigim gibi. Zayiflar.

• Revoflex extreme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...