Gözünüzün içine dakikalarca bakıp sonra konuşmayan kıza ne denir ?

Dakikalarca karşı masada gözünüzün içine bakıp bakıp sonrada yanında kimse kalmadığında müsait anında gidip yanına konuşmak istediğinizde yüz vermeyen kıza ne yapılır başka ?

Güncellemeler:
Hakkımızda hayırlısı diyelim o zaman :)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Türk kızı denir. Biz daha oralara gelemedik,bakışsak bile tanışamayız. Olmaz yani :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gözünün içine bakan ve konuşmayan kız denir..

1|0
    1|0
  • utangaç denir

0|0
    0|0
  • Manyak denir :D

0|0
    0|0
  • ne? denir :)

0|0
    0|0
  • baktığın için dakikalarca bakarken tek yaptığım ne zamn bu bakışı kesecek kafasını çevrecek testidir...

1|0
    0|0
  • Ben etkiledim şimdi kaçıyorum sen kovala denir.

0|0
    0|0
    • Yanına gidip öyle konuşmak istemediğini farkettiğimde arka tarafından bir masaya geçtik. Bu seferde dönüp dönüp bakmaya başladı :) Bende gitmedim tabi tekrar yanına. Burda öküz kim acaba merak ediyorum :D

• öküz denir

0|0
    0|0
  • konuşmak ister tabii ama işte bildiğin türk kızı hemen atlamamalıyım düşüncesindedir mutlaka.

0|0
    0|0
    • 2 gün önce izmirde oldu bu olay. Yani oranın kızlarının bu konuları biraz aşmış olduğunu sanıyordum :)

• hiç fark etmiyor izmir diyarbakır yada trabzon ..

aşmak değil aslında .. birde düşündüğüm zaman bende birini begenip baksam yanıma gelse mhabbet etmem .. :D neyse belki birine benzetmiştir :D

• Yanına gidip öyle konuşmak istemediğini farkettiğimde arka tarafından bir masaya geçtik. Bu seferde dönüp dönüp bakmaya başladı :) Bende gitmedim tabi tekrar yanına. Burda öküz kim acaba merak ediyorum :D

• Belki bakar kördür yani sana o manada bakmamıştır =)) açıkcası ben bakar körüm ve böyle bir olay geldi başıma =)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• göz felci olmuşturla belki :) olmazmııı

0|0
    0|0
  • bu hala çözülmüş bi mevzu değil :)

0|0
    0|0
  • Gözünüzün içine dakikalarca bakıp konuşmayan kadın denir.

0|0
    0|0
  • Hiç konuşmamışsa türk kızı denir

0|0
    0|0
Yükleniyor...