Spor insana dikkat çektirir mi?

Spor insana özgüven saglarmı spor insana özgüven saglarmı bir ortama girdiginizde mesala dikkat çekermisiniz

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• "Spor salonu kapısından çıktıktan hemen sonra gelen özgüven" diye bir şey var. Hilkat garibesi de olsan o özgüven gelir. Erkekler kaslarina dokunur , güçlü hissederler. Kızlar fit hissederler yanaklar kizarir ego oksanir..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yani ister istemez dikkat çekiyorsun o fizikle.. özgüven sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Bence sağlar dikkat çeker vücudu ile de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çekici vücut sayesinde evet

0|0
    0|0
  • Her spor yapanda değil sporun hakkını verip güzel vücut yapanlarda baya bir özgüven artışı oluyor.

0|0
    0|0
    • 5 gün 1 er saat yüzme 1 er saat cardio ile yag yyakımı gerceklşirmi

• Yağ Yakmak için günlük ihtiyacın olan kalorinin altında kalan gerekiyor. Beslenmene dikkat ettiğin sürece Cardio yapmadan yağ yaparsın. Ben sadece ağırlık çalışırım beni koşu bandında hiç göremezsin senelerdir hiç Cardio yapmıyorum yağ oranım % 7 Cardio yapacağına ağırlık çalış

• Spor süreklilik gerektiren bir şeydir alışkanlık gibi 3-4 ay köhne bir spor salonuna yazılıp protein tozunu basıp şiştikten sonra kasılarak yürümek demek değildir sağlığın için yapacaksın.

0|0
    0|0
  • Saglam bir vucudun varsa her türlü dikat cekersin en önemlisi kendıne guvenmeyi ögretir sana

0|0
    0|0
  • Tabikide spora giderken öz güvenim vardı gözüm 2 kişiyide kesiyodu şimdi pek kesmiyo :)

0|0
    0|0
  • Sağlar tabi ben 15 yaşımdan beri yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...