Kapat

Kaç ayda 36 beden olurum ?

Merhaba, ben 164 boyundayim ve 55 kiloyum. Bir spor salonuna basladim bayanlara yonelik. Bununla birlikte diyette yaparsam kaç ay sonra 36 beden olabilirim ? :) tahminen kaç kilo olmam gerek ? Tesekkurler.

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• 164-48 olmalısın 36ya rahatça girmen rahat etmen için..

7 kilo 2 ayına bakar

2 ay sık dşini 34 bile giyersin

0|0
    0|0
    • Acayip motivasyon verdin şuanda çok tesekkur ederim <3

• rica ederim şeker her şekilde yardımcı olurum bende bi ara 4 kilo vermek için çabaladıydım çok iyi anlıyorum seni<3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• 8888

0|0
    0|0
  • Azimli olursan 6 ayda,olamazsan 36 ay+%0,02 faizle =)

1|0
    0|0
  • Kilo verirken aya bakılmaz yavaş yavaş verirsen tekrar kilolarını geri almazsın hızlı vrenlere bak bi süre sonra ne hikmetse aynı kilolarına kavuşuyor çoğu. Ayda iki kilo vermen yeterli.

0|0
    0|0
  • Aslında kilon iyi gibi ama 50-52 olman sanırım istediğinölçülere gelmeni sağlar ..

0|0
    0|0
  • şuan kaç bedensin?

0|0
    0|0
  • cok yillar kat etmen gerek bence bi 10 senen rahat var

0|0
    0|0
  • en az 6 ay sporu ve düzeni bırakmamalısın ondan sonra değişimi göreceksin

0|0
    0|0
    • 6 ay çok değil miii :(

• gözüne çok gelmesin zaten spora başladığında zor bırakırsın bırakmak istemiceksin. 6 ay çok değil tam idealdir 2.5-3 aydada verebilirsin tabi yağ yakıcı takviyelerle ama hiç gerek yok hızlı kilo veren verdiği kilonun 2 katını geri alır ve ben bunları gördüm kendim spor salonunda yardımcı antrnör olarak çalışıyorum o yüzden sabrede sabrede 6 ayda istedğin bendene ulaşırsın tekrar geri kilo almazsn hem

• 2 ay uğraş sporla.

0|0
    0|0
  • ah arkadaş bi bizim çevrede yok ki şöyle biraz kilo veriyim diyen

0|0
    0|0
  • yaklaçık bır 80 kılo olman gerekir

0|0
    0|0
  • 1 ayda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 1.60 boyunda 48 kiloyum ben bu halimle 36 bedenim sen 1.64 boy 55 kilo ile nasıl 36 olamıyorsun anlamıyorum.Boyunla kilonun arası gayet iyi.

0|0
    0|0
  • ben 1.67 ve 52 kg 36 bedenim sen 50 olsan,36 giyersin 5 kloyu 2-3 ayda sağlıklı bir şekilde vermeni öneririm.

0|0
    0|0
  • aslında hemen hemen idealsin çünkü boy kilo arasındaki oran 10 fark olması gerek. 55 kgnin sende duruşuda önemli tabi kimisini daha hantal gösterebiliyor, kaç bedensin ki sen ?

0|0
    0|0
    • 38 bedenim

• mesela benim boyum 1.72 kilom 54 ben 36 bedenim sanırım bu kiloyla alakalı değil, bu yüzden spor öneririm sana

• bir beden inmek için 4 kilo vermen lazım 38 sin sanırım iyi ve sağlıklı bir diyetle 1 ayda.

0|0
    0|0
  • kilon ideal boyuna gore neden zayıflıosun?

0|0
    0|0
  • Böyle iyisin işte.

1|0
    0|0
    • Hayir ya istedigim sortlara falan giremiyorum :( 36 olmam lazim

• şu anda kaç bedensin ki? 1 beden incelmek için 4 kilo vermen gerekir sıkı bir diyetle ve yoğun bi spor temposuyla 2 haftada verirsin zaten en fazla 38 beden olmalısın 4 kilo vermen yeterli o halde

0|0
    0|0
  • o kiloya zaten 36 giymen gerekiyordu. ya vucudun orantisiz falan mi?

1|0
    0|0
    • Evvet olabilir bizim genetik popolar dolgundur :D

• popoyu miniltecek hareketler yap. kilo vermene gerek yok. takir takir olacaksin sonra.o

• Boyum senden sadece 1 cm fazla, kilomuz aynı. 36 bedenim. Sen kaçsın ki ?

0|0
    0|0
    • Ust bedenim 36 ama alt beden 38 :((

• ya bende 1.64 boyundayım ve 52 kiloyum 55 olmak istiyorum kilonu beğenmiyo musun

0|0
    0|0
    • Hayir begenmiyorum yani istedigim kiyafetlere girmedikce anlami yok :(

• ya benim fiziğim iyide gögslerim küçük o yüzden almayı düşünüyorum :D

• Al ama proteinle al yağdan değil ha :)

• Turkiyedeki kizlarda zayiflik takintisi var sanki cok guzel kemik torbasi gibi dolasmak

2|0
    0|0
Yükleniyor...