Hem sivilceleri ve diğer cilt sorunlarını gideren hem de kapatıcı olan bir ürün var mı?

Bir ara Oriflame'de görmüştüm, ama onların da satış temsilcileri var, mağaza olsa gider alırdım.Çevremde satış temsilcisi yok.Sizin bildiğiniz, dışarıda satılan böyle bir ürün var mı? Aktarlarda da bulunur mu?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• sayın taşprensen dediğiniz dışardan yada oriflame ürünlerinin hiç bir şekidle ddf yada sağlık yada atrım gibi bir bakanlıktan onayı olmayan ürünlerdir ayrıca aktardan alınan ürünler hangi koşulda ve hangi ortamda yetişmiştir bunu bilemezsiniz şu an dünya üzerinde dediğiniz ürün KOZMETİK grubundadır ancak sizin tedavi amacı istediğiniz ürün DERMOKOZMETİK bir ürün olması gerekir tedavi etmesi için ki bunuda dünya üstünde 2 güvenilir marka temsil eder 1.marka babe 2.marka bioderma alacaksınız yada soruşturacaksınız bu ürün gruplarını ve isimlerini araştırmalısınız saygılar

Yük.Ecz.Yasin ÖZDEMİR

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• fondoten

0|0
    1|0
  • sebamed sabun al önce yüzünü yıka her akşam yatmadan ve skınoren diye bır krem var al yıkamanın ardından sür bir haftada birşeyin kalmayacak her ne istersen vericem sana.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|0
    1|0
  • sivilcenin üzerine kapatıcı sürmemelisin mikrop kapabilir..

Lavanta sabunu - sebamed likit jel kullan sivilcelerin kurusun

sonra bence sivilce tedavisi görmelisin..

oriflameden de uzak dur sakınnn sakın

acayip çene yapıp adam kandırıyolar kanma..

0|0
    0|0
    • Neden Oriflame'den uzak durayım? Hangi ürünlerinden memnun kalmadın sen?

• oriflame kalitesiz geldi bana yinede sen bilirsin canım geçmiş olsun kolay gelsin

• kardesim nie doktora gitmeden her zikkimi suruyosun yuzune :))

1|0
    1|0
  • Imex.

1|0
    0|0
Yükleniyor...