Bilgisayarımın neyi var sizce?

merhaba arkadaşlar,

bilgisayarım sürekli hata raporu yolluyor. dün de kendi kendine 8 defa kapanıp durdu. günde 3-4 saat nete takılmanın dışında hiçbir şey yapmıyoruz. burda bi blgisayarcı var pcniz yakında ölür bana satın,bunu format kurrtarmaz demiş. sizce satayım mı, hoş satsamda yenisini alamam. ne yapayımrtda kurtulsun pcim

diz üstü casper kullanıyorm

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• sakın satma hata raporu işletim sistemi kaynaklıdır dosyalarında sorunlar nedeniyle mavi ekran verıyorsa donanım a bağlı hata verebılır sureklı mavı ekran verıyorsa şayet ramleri ve hard disk i bi daha kntrl etsız pc ciniz tabi pc den anlıyorsa

0|0
    0|0
    • hem hata raporu veriyor hemde arada mavi ekran oluyordu. ama dün hep mavi ekran geldi.

• bu söylediklerini yarın başka bi pcciye sorayım. pc aşırı toz topluyor. çok sağol ilgin için sorup sonucu yazarım

• ne demek :) pc ni iyi anlayan birine tamir ettir her sıradan insana elletme daha çok bozarlar para içinde parça bozuk yenısı takalım deyıp degıstırmek ısteyende cok cıkar

Erkekler Ne Diyor 11

• format kurtarmaz diyen şebege sormsk lazım bilğisaya programsal hata veriyor neden satmama gerekiyor diye

0|0
    0|0
  • format atsanız iyi olucak...birde driverleri kurarsanız sorun kalmaz...

0|0
    0|0
  • görmeden bişey diyemem hata sistem hatasıda olabilir donanım hatasıda olabilir

sakın bilgisayarcıların tongasına gelme kandırırlar valla çalışan pcyi çalışmaz deyip sattırırlar adama :)

0|0
    0|0
    • facebooka giriyorum hemen hata, bazı kadın sitelerine giriyorum hata veriyor. o kadar çok veriyor ki en son şimdi sonlandır diyor çıldırıyorum. bi de pcden anlamıyorum o da bunun farkında.

• büyük bi ihtimalle sistemle ilgili hata var

istersen yardımcı olmaya çalışırım

• çok isterim

• Başka bilgisayarcıya göster.Ayrıca büyük ihtimal işlemcisi ısındıgı için bu sorun oluyordur.Ayrıca format gerekır.

0|0
    0|0
  • Pc'de virus var bilgisayarcı uyanık

0|0
    0|0
  • Format düzeltir onu .

0|0
    0|0
  • yeni işletim sistemi kuırdun mu seni götürür.

0|0
    0|0
  • Bilgisayarının özelliklerini söylersen sana yardmcı olayım..

0|0
    0|0
    • diz üstü casper, 2 yıl önce almıştık

• Bu bilgilerin biraz daha alt tarafında başka bilgiler olacak. Intel(R) vs. yazar. Orası lazım daha çok. Bu senin söylediğim bilgisayarda kurulu olan işletim sisteminin versiyonu ve adı. Link göndereceğim tam söylemen gereken yeri tarif eden ama XPER puanım yetmediği için gönderemiyorum kusura bakma.

• Eğer mavi ekran geliyorsa, harddiskinde fizikler problem vardır demektir. Ufak tefek problemleri giderdiğin takdirde kullanmaya devam edersin. Hiç bilemezsin bilgisayarcı doğruda söylüyor olabilir. Sen özellikleri yazar gönderirsen yardımcı oluruz.

• Bilgisayarcı kurnazlık yapıyor olabilir kesinlikle satma.

0|0
    0|0
  • İşletim sistemine zarar vermişsin istemeyerek format düzeltir

0|0
    0|0
  • kötü sitelere girmeyinnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilgisayardan anlamıyorsunuz sanırım. Kural 1: Teknik servislere, bilgisayarcılara asla güvenmeyin :P

Fazla mı ısınıyor ? Isınmalar kapanmalara neden olabilir.

Bunun dışında bir virüste sebep olabilir aldığınız hatalara. Antivirüs programı var mı bilgisayarınızda ? Güzelce bir taratın diyeceğim ama ben olsam formatlardım.

0|0
    0|0
    • hiç anlamıyorum hemde. evet ısınıyor, antivirüs olarak esed kullanıyorum. yarın başka birine göstereyim bakayım o ne diyecek

• kir gitsin.

1|1
    0|0
  • Psikolojisi bozulmus yazik

1|0
    0|0
Yükleniyor...