Hala neden yaşıyorsunuz? sizi hayata bağlayan nedenleriniz var mı?

hayatı anlamsız bulduğunuz zamanlar ya da yaşamaktan bıktığınız olmuyor mu? hala merak ediyr musunuz ertesi günü, hala inanıyor musunuz iyi insanlarla birgün karşılsacağınıza gerçek aşkı bulacağınıza bi yuvanız olacağına, sahip olmadıklarınızı alacağınıza birgün gerçekten mutluyum diyebileceğiniz zamanın geleceğine? işin içine dini katmayın olaya sadece kendiniz ve su an yaşadığınız dünya açısından bakınız .

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• yeniden sevmek ve sevilmek istiyorum,beni sevecek benimle bu hayatı paylaşacak doğru insanı bulamassam hayat boş,bir zamanlar deli gibi aşk yaşadım deli gibi sevildim ve trkedildim o zamanlar bende çok kötü şeyler düşünmüştüm ama umudumu kaybetmedim ve toparladım inan aşk acısını herkes çekiyor doğru biriyle br evlilik yaparsan evlendikten sonra sevebilirsin,çok insan tanıyorum hepside böyle yapmış,şuna inan birçok insan var senin durumunda,düşün mesela ben c.tesi pazar tatillerinde şirket aracım olduğu halde ve bekar hayatı yaşadığım halde evden çıkmıyorum monotonluğa bak,sevgilim olsada sürekli onunla gezsem olmazmı,hayata küsme ben öyle yapmaya çalışıyorum,tabi bu yoruma gülüp geçmessen inan ben senden daha kötü şeyler yaşadım anlatsam roman olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• mecburen yaşıyorum diyebilirim

0|0
    0|0
  • Saydılarının hepsi bende var çok şükür. Ama işte nikaha bikaç ay daha var:)

0|0
    0|0
  • hayata bağlayan çok şeyler var hayata küsmek mi tövbeler olsun ben hayata hhiç küsmemişim küsmemde ne olursa olsun her şeyden zewk almaya bakarım.) şuanki yazımda bile herşeye gülümserim ve herkesede tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ben bunların olabileceğine inanmıyorum , teizme inanıyorum o yüzden intiharla git geller yaşıyorum .

0|0
    0|0
  • vardır birşey belkide yaşamam için bilmiyorum

0|0
    0|0
  • yüzlerce neden sıralayabilirim beni hayata bağlayan. yazarsam sıkılırsın okumaktan.

0|0
    0|0
  • Şu an ölmek üzereyim zaten.Bu nedenle yaşıyor sayılmam.

0|0
    0|0
  • 1 tane var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• insanın hayatta bir amacı olmalı amaçsız yaşayan insanlar boşa nefes alıyorlar bence ve umut öyle birşey ki asla kaybedilmemeli ve çabalamak en önemlisi . belki iyi insanlarla karşılaşamıcam belki mutlu bir aşk bulamıcam ama herzaman arkamdakilere birşeyler bırakmak ve öldüğümde insanların benden bahsetmesini istiyorum ve bunu yaparsam işte o zaman mutlu olcam :)

0|0
    0|0
  • burada olmam gerekmiyor, 26 senede çok canım sıkıldı, insanlar 80 yaşına değin neden yaşamak ister oturup etraflıca düşünüyorum tek kelimeyle şaşırtıcı. depresyonda filan da değilim, ergen bunalımı vs. bunları aşalı çok oldu. yalnızca bu evren hoşuma gitmedi. ötenazi hakkımı kullanabilirdim yalnız annem için biraz endişeliyim, çıldırabilir kardeşlerim buna üzülür. bu sebeple duruyorum.

0|0
    0|0
  • umut dünyası en kötü anımda bile umudumu yitirmedim ben..ya derim ki kendi kendime ben bunları yaşıosam bunun muhakkak bi karşılıgı vardır bende birgün mutlu olacagım inanıyorum derim.. ve hayal kurarım.. hayal kuranında kurmayanında...

0|0
    0|0
  • aslına bakarsan annem için yaşıyorum hayata bütün inancımı kaybettiğim anlarda bensiz yaşayan bi ölü olacağını bildğim için yaşıyorum kavga ettğimde evden çekip gitmek istediğimde gözümün içine bakıp içindeki hüznü gösterdiği için yaşıyorum...

0|0
    0|0
  • moralim dibe vurduğu zamanlarda bile umudumu hiç kaybetmem ve daha iyisi olmak için elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • Beni hayatta tutan tek şey küçük kardeşim. Sadece ona kıyamıyorum..

0|0
    0|0
  • gelecek .

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum :( Kendimi intihar edicem.

0|0
    0|0
  • sevgilim :) ama asıl sebep kendimim tabiki:) pes etmeyi sevmiyorum. yani hiçbi amacım olmasada inadına yaşarım ben:D birgün sevgilim yanımda olmazsa o zaman bana keyif veren ikinci şey yani başarı için yaşarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...