Squatçılar ve pilatesçiler burayaaa?

Arkadaşlar ben bel inceltmek için squat mı önerirsiniz pilates mi? Kalçam zaten dolgun daha fazla çıkmasını istemiyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Squat belini inceltmez fakat popo kaldirdigi icin bekin fazlasiyla ince gorunur.. benim onerim fitnessta biraz sirt ve bel beraber calisman bir takim hareketlerle.. sadece squat istedigin sonucu vermeyebilir malesef

0|0
    0|0
    • O zaman squat hiç düşünmeyeyim

• Rica ederim ne demek :) ben de tesekkur ederim.. yardima ihtiyacın olursa hep yazabilirsin

• Peki 😊

Erkekler Ne Diyor 3

• O zaman koşu bandı caren

0|0
    0|0
  • ben pilates yapıyorum ama

0|0
    0|0
  • Ikisini bir arada yap iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beli en iyi squat inceltir. Mekik aylar olur. Evet squat kala ve bacak sıkılaştırır ama bel için çok faydalı aynı zamanda.

0|0
    0|0
    • Eigdeki arkadaşın dediği gibi günde 25 tane yapmayı düşünüyorum

• Yağ oranım oldukça düşük ve sporcuyum. Her zaman belirtmişimdir bu spor kategorisindeki herkese, yağ oranlariniz yüksekse ilk önce cardio yapin yağlar ile birlikte ne incelirsiniz ne istediğiniz vücuda kavuşursunuz diye... fakat yağ oranı düşükse bu soruyu o zaman sorun demiştim.
      Ee buda soruyorsa o zaman düşük ki soruyor. @Intractable34

• tamam sen squatla belini inceltmeye devam et : )

• plates yap canım sadece beline etkisi olur en azından yoksa kalçan daha da dolgunlaşır.

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsun canım sağol

• İkisi de beli inceltiyor ancak squatin popoya belirgin katkisi olduğu için cikmasini istemiyorsan plates yapmalisin.

0|0
    0|0
    • Aynen zaten dikkat çektiği için çok rahatsızım istediğim gibi giyinemiyorum

• Plates yap squat ust bacaklari kalinlastiriyor ve kalca popoyu genisletiyor en iyi yontem plates

0|0
    0|0
    • Basenim hiç yok kilom da yok sadece belimi kalın buluyorum karar veremedim squat da sıkılaştırıyor ama

• O zaman her ikisini birden yap:)

• Valla bilemedim :))

Yükleniyor...