Kapat

Kaslarım gelişmyor?

21 yaşındayım boy 190 80 kiloyum 6 aydır spor yapıyorum düzenli beslenıyorum spordan sonra ton balıgı yerim yatmadan önce süt ve meyve yerim protein tozu almıyorum düzenli beslenme yapıyorum diye hiç sonuç alamadım sadece kol kaslarım gelişti çok moralım bozuldu spor bırakmayı düşünüyorum hayalım sporcu olmaktı

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Proteinle Alakası Yok Yeteri Kadar Yapıyorsundur. Atıyorum 40 Şınav Çekiyorsan 50 ye Çıkarma Hedefin Kasların Yanana Kadar Olsun. Sağlıklı Yağlar Karbonhidrat Protein Ve Amino Asitleri Tam Alıyormusun Bu Önemli. Beslenme Düzenini Değiştir Spora 1 Hafta Ara Ver Tekrar Başla Bak Daha Hızlı Gelişimin Olmuyor Mu. Muhtemelen Senin Vucut Kitlenmiş Bir Bakıma Monotonluk. Ve Beslenmene Hindi Maden Suyu Bıldırcın Yumurtası Ekle Bunlar Doğal Amino Asitler Olduğu İçin Yağlarının Yakımını Ve Kas Gelişimini Hızlandırır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Genetik faktörlerden kaynaklandığını düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • Protein tozunu dene birde sabah kahvaltılarını bol proteinli yap. Yumurta muz gibi şeyler

0|0
    0|0
    • Yiyorum yumurta süt peynır pastırma başka ne yapıyım bu halımı rahatsızım

• Sabırlıyım yaparım da boşuna mı yapıyorum diye hata bende mı diye bilemiyorum hata varnı yok mu onu nasıl bileceğim? Kusursuz yapmak istiyorum

• Hocalara danışarak mı yapıyosun? Kendi kendine yapıyosan bir yerde eksiklik olabilir. Hocalarına danış bir yol çizsinler sana. Boşunada niye yapasın o kadar yapanlarinki kasta seninki tenekemi :)

• Millet bunun için yıllarca uğraşıyor sabretmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hareketleri doğru yapmadığından kaynaklıdır büyük ihtimal.. Tabi her vücut aynı düzeyde gelişmiyor.. Anatomik yapınında buna uygun olması lazım ama, bana göre hareketleri doğru yapmıyorsun kollar geliştiğine göre.. Profesyonel bir salonda hocadan yardım alarak çalış..

0|0
    0|1
  • Hemen bir arnold schwarzenegger gibi olmayı bekleme ancak 6 ayda görünür bir sonuç alırsın, spor salonunda bir hoca eşliğinde yapıyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • Hyr tabiki arnold schwarzenegger beklemiyorum doğal vucudu istiyorum.

• Spor salonunda yapıyorsun dimi? Yanlış programlarla çalışıyorsunuz. Fitness programlarınızı basit tutun. Bir program uyguluyorsunuz şiir gibi program sanarsın orhan veli yazmış programı.. Ağırlık kaldırıyorum gözlerim kapalı :) Yapmayın arkadaşlar basit tutun bir bölge için 4 hareket yapabildiğiniz en ağır kilolarla yapın. Bir bölge için 4 hareket derken büyük bölgeler için. Kollarınıza 1'er hareket bile yeter.

0|0
    0|0
  • şu an vücudun ısınma süresini tamamlamış ilk 6 ay vücuda ısınma süresidir ilk aydan sonra gelişim durur zaten gözle görülür bir sonuç için en az 12 ay sıkı çalışıp uyku ve beslenme düzenine dikkat etmen gerek

0|0
    0|0
  • 6 ay çok az bir süre. yıllar gerektirir kasların gelişmesi. bu işi 7 yasından bu yana yapan var 20 sinden sonra yapan var. aynı şey değil. kondüsyon daha oturmamıştır senin. 1-2 yıl içerisinde fark ediceksin değişikliği. ayrıca bu genetik bişey. genlerinin izin verdiği kadar büyürsün gelişirsin. ötesi olamaz.

0|0
    0|1
  • Ee abi millet boşuna mı supplement atlıyor? Protein Tozu Amino BCA Glutamin olmadan biraz zor yaparsın kusura bakma. Supplement olmadan sana gereken günlük protein ihtiyacını karşılayamazsın ki.

0|0
    0|0
    • Ee internettennki doğal beslenme yap diyor ama gelişemyorki protein tozu şart yani maddi sıkıntım yok ister doğal beslerim ama gelişimyor

• Tozu kullanmazsam o yerinde doğal beslenme ve amino asit kullansam olurmu?

• Protein tozu aminoasitten daha önemli, kardeşim body yapıyorsan olmaz o işler, bana inanmıyorsan git bir salona hocaya sor ya da bodyforumtr. com bir gir bak.

• Ektomorf kas grubunu bir incele istersen.

0|0
    0|1
Yükleniyor...