Bayanlar acaba onun içi yanmış mıdır bir yorum yapar mısınız

sen benim canımı çok yaktın ve her gece kalbimi için için ağlattın.herzaman kendimde aradım hatayı kıyamadım sana çünkü.benim değerimi elbet birgğun anlıcaksın ama özaman ben olmayacağım.bana yaptıklarının yarısını bir başkasına yapsan bakalım sana ne yapacak.ama elbet birgün gerçekleri göreceksin ve beni anlıcaksın..cafer olsa idi böyle yapmazdı diyeceksin.benim için oldun artık diye söyledim arkadaşlar sizce azda olsa vijdanı sızlamışmıdır?=

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• hayır.. benzerini bende yaptım son mesaj ağır oldu baya.. ama hiç tınlamamıştır bence..zaman geçtikçe anlar yokluğunu veya hayatına başkası girer senin verdiğin değeri sevgiyi vermezse o zamanda kafasına dank edebilir o zaman belki dönmek ister belkide dönmeye yüzü kalmaz.. bilmiyorum ya bende bekliyorum öyle sanırım tek ilacı zaman bekleyip göreceğiz :)

0|0
    0|0
    • ben emınım dank etcene ama o mesajıda ıyı oturmasını ısdedım sadece..kalbı azda olsa sızlasın ısdedım gerı gelsede zaten ısdemem.ama o verdı acıyı anlasın ısdedım

• bunu görebilmen için sanırım sana da zaman gerekli... hiç arama mesaj da atma ne bilim sosyal ağlardan birinde hesabı varsa onada bakma sessiz kal..

Kızlar Ne Diyor 9

• vicdan yapcak olsa zaten baştan bu kadar acıtmazdı canını bence. önemsememiştir. senin için zor şimdi ama sende zamanla atlatırsın.

0|0
    0|0
  • valla ben duygulandım ne yalan sölim.çok samimi geldi bana

0|0
    0|0
  • olmamış

0|0
    0|0
  • vicdanı sızlamamıstır ama sınırlenmıstır

0|0
    0|0
    • neden sınırlenmısdır kı

• işde ınsan sevınce yapamıyor ben karsımdakını mutlu etmeye calısdıkca o kendını bır sey sandı ve pısmanımı verdım deger ıcın

• Sen elınden geldıgını yaptıgına emınsen gerısı problem degıl ıster gelsın ıster gıtsın pişman olsun olmnasın bence takmamalısın cunku gerı donmeyecegın bırı ıcın bosuna kafanı agrıtıp durma.

• vicdanı falan sızlamamış hatta gülüp geçmiştir.tez zamanda toparlanmaya bak hacıt

0|0
    0|0
  • hiç şansın yok

0|0
    0|0
    • gorecez bakalım zaman gostercek

• sanmıyorum

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • sanmam.

0|0
    1|0
    • ama ben kaldımden gecenlerı soyledım neden sence

Erkekler Ne Diyor 1

• cafer bibez getir,caferbi bez getir, cafer bibez getir...gerek kalmadııı... olan bu dostum, dik dur yaa, nesi varmış onu vazgeçilmez kılan, başkası yok diyo böylesin, yüzde doksanıda alışkanlık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...