Az yiyen kız mı çok yiyen kız mı? Kızın kilosu aynı ama

Arkadşlar diyelim sevgilinizle yemek yemeye cıktınız parasını falan da geçin sabıt ücret ödeyeceksiniz kız arkadasınız çok iştahlı olsa 2 kişilik falan yese rahatsız olur muydunuz kız dediğiniz 2 lokma yiynce doyucak mı falan buarada kız hersekilde zayıf cok yesede az yesede

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

• hahah bunu okuyunca aklıma şu geldi =D Ünideyken sevgilimle akşam yemek yemek için dürümcüye gittik daha yeni yeni tanıyoruz birbirimizi normalde o aşırı fazla yer tek dürüm yetmez ama birer dürüm söyledik garsona neyse geldi dürümler yedik kalktık falan aradan yarım saat geçti bu acıktım ben dedi bende dedim az önce yedik ya ne çabuk acıkıosun veee gelen cevap şu ne bilim ben senin koca dürümü tek başına bitireceğini yarısı bana kalır diye düşündüm o zaman doyardım kusura bakma ama hayvan gibi yiyiosun =D O günden beri hiç bir erkeğin yanında fazla yemem :D

2|2
    0|0
    • ayyy çok utanç vericii :D yüzünede hayvan gibi yiyosun denir mi ya :D

• :D

• senın adına uzuldum erkek arkadasında tam bır seymıs yanı ayıp be nasıl yuz varmıs :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben az yiyen birisiyim zayıfım :D Oda az yesin benim gibi zayıf olsun :D (çok yesede kilosu aynı kalsada yinede az yemesi iyi olur ben bitirince ona bakçammı öyle bön bön :D)

1|0
    0|0
  • bence bulusmalarda onemlı oolan yedıgı yemke degıldr.takıldıgınız konu coq sacma.yemek bı bahendır oorda onun ıcın stunde durmayın bukadar...

0|0
    2|0
  • Boğazına baksın, yesin, iştahlı kadınlar iyidir, malum konuda da iştahlı olurlar. :P

2 lokma alıp doydum tribi yapanlara kıl oluyorum hele bir de tabakta artık bırakmışsa.. :(((

0|0
    0|0
  • az yesin gerek yok.

0|0
    0|0
  • karsımdakinin lokmasını sayacak halim yok tabi araba degil az yaksın ama agobun kazı gibi tıkınanlardan pek hoşlanmam

0|0
    0|0
  • Az yesin. Birlikte geçirilecek kaliteli zamana yazık.

0|0
    0|0
  • az yiyen kız daha hesaplıdır

0|0
    0|0
  • çok yemesinden rahatsız olurum.çünkü şuandaki kilosu kadar gelecekte sahip olacağı kilosu da çok önemli.belki de daha önemli..

0|0
    0|0
  • doyacağı kadar yesin işte.

0|0
    0|0
  • Kızarın yemek ile ilgili sordu kaçıncı soru bu sayamadım.Gerçekten çok hominigırtlaksınız.Tek başına ortaboy pizza götüren var.

0|0
    0|0
  • Ben bir oturdum mu 3 porsiyon yiyorum. Malum yediğimiz saçlara gidiyor :) bana bir porsiyonu kalıyor o da benim gibi yesin

0|0
    0|0
  • En fazla rızkını yer bunu teraziye koyup tartmak bile çok büyük bir ayıp

0|0
    0|0
  • az yesin masrafsız olur :)

0|0
    0|0
  • Yesin, keyifle izlerim.

0|0
    0|0
    • İzler misin?

• Evet. Burada ki çok yiyen kız sen oluyorsun muhtemelen. Erkeğe göre davranmayı boşver. Şöyle yapsam olur mu, böyle yapsam olur mu düşüncelerinden sıyrıl. Doğal davran. Kaybetmekten korkma. Yemek yiyorsun diye sana abes gözüyle bakacaksa bir erkek eksik kalsın. Boşver.

• hıc alakadar etmez doyana kadar yesın

0|0
    0|0
  • Az yiyen tabi biz para sıçmıyoz

0|0
    0|0
  • hesabı ben odeyeceksem. kızın yemegı az olsun öz olsun derım:)

0|0
    0|0
  • az yesin ya ben zaten az yiyorum o yiyip ben baksam hoş olmaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• az olsun ama öz olsun kuzu pirzola karides salata filan.

2|0
    0|0
  • az yiyen olmaz gidice iştahlı iştahlı yicez ohh ne ala

0|0
    0|0
  • bende çok severim yemek yemeyi ama sonu yok :D

0|0
    0|0
  • az yesin kaliteli yesin

0|0
    0|0
  • ne yani masadan acmi kalksin ayip olur diye :)

veya o istemez diye

valla karsimdaki ne dusunurse dusunsun umrumda olmaz

ac isem yerim,fazla ac değilsem yemem fazla.

0|0
    0|0
  • o az ye dedi diye az yemem. doyana kadar yiii oooh :D

1|0
    0|0
  • bence abartılı degil ama karnını tıkabasa doldurmayacak ben utanırım şahsenn

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşımın yanında oldukça az yemeye çalışıyorum:D ee alıştıra alıştıra

0|0
    0|0
  • Yapım gereği az yiyorum.

0|0
    0|0
  • her şeyin fazlası zarar demişler

0|0
    0|0
  • : D Çok yiyorum sen de mi : D

0|0
    0|0
    • Ben az yiyorum da genelde kızlar falan çok yiyip zayıf olanı görünce süper çok iyi falan diye düşünürüz erkekler ne düşünüyor merak ettim :)

Yükleniyor...