Bir arkadaşın bu tutumla yaklaşması normal mı?

Bir erkek arkadaşım var. Geçen gün bana ''sen erkeklerle muhabbet etmeyi çok seviyorsun sanırım'' dedi. Ben de neden böyle düşündüğünü, sadece tahmin ettiğini söyledi. arkadaşlarım var, sen gibi. Hepsi bu dedim. Oda ''madem 'ben gibi' arkadaşların var bana gerek yok o zaman. dedi.. Şimdi benim merak ettiğim şu, bir erkek arkadaşınızın size bu tutumla yaklaşması normal midir? yoksa altında birşey aramalımıyım?

Güncellemeler:
Hoşlanıyor diyhen arkadaşlara bir de şunu sormak istiyorum. Bu konuşmadan hemen hemen 1-2 gün önce ben ona ondan hoşlandığımı söylemiştim, o ise bana benden bunu beklemediğini, benimle asla flört edemeyeceğini, bana ufacık dahi o gözle bakmadığını. ve ben bunu yazmamış oda okumamış oldugunu varsayalım dedi..
Benden hoşlandıgı falan yok. Bugün adaya gittik ve adayı beğenmediği için geri dönmek istedi, bir saat dahi durmadan geri döndük. Benimle vakit gerçirmedi bile.. Geçirmeyen biri hoşlanmaz değil mi?..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• seni birz sahiplenmiş ama adını koymamış..d gelir gelir devamıda gelir..d

1|0
    0|0
    • Gelir mi sence

• Bak bu da olabilir.

• gelrmiyi bilmem.. inş gelr derim sadece..erkek arkdslarınla muhabbetini gözlemiş olması senın aklında oldgnu gösterir.. bana gerek yok madem demiş bu sırada senı tartmış..

Erkekler Ne Diyor 11

• Sende hoşuna gitmeyen bir şey var demek ki. O da karşı cinsle fazla sosyal olman olabilir. Bence bu konuda onunla samimi bir oturum yapıp konuş. Baktın düşüncesi değişmiyor. Hiç kurcalama bırak. Bu tür şeyler mevcut arkadaşlığınıza da zarar verebilir.

0|0
    0|0
    • ne diye konuşacağım? bir daha hoşlandıgımın konusunu açmak istemiyorum.

• Öyleyse ben ona, geçen gün bu söylediği şeyin sonucunda beni nasıl gördüğünü sorarım. Ama neden hoşunuza gitmiyor? Onun da bir sürü kız arkadaşı var çevresinde.

• Potansiyel rakiplere her zaman bir davet çıkarabilir. Bu sebeple ben kendi ilişkilerimde karşı cinsle sosyal ilişkileri iyi olan kızlarla hep sorun yaşamışımdır. Çünkü; bir erkek olarak, erkeklerin bu tür arkadaş canlısı kızlara olan bakış açılarını, düşünce ve planlarını iyi biliriz. Hayatıma bir kadını sokarken emin ol bu benim için önemli bir anektotdur. Eğer erkeklerle sosyal bir aktivitesi varsa kafamda elerim o kızı. Bir çok erkek için bu böyledir. ;)

• Bence senin sözlerin onunkilerden daha düşündürücü...

Önce hoşlandığını söylemişsin, sonra ''arkadaşlarım var, senin gibi'' demişsin...

Bence ''bana gerek yok o zaman '' cevabını bu tutarsız sözlerin üzerine vermiş...

Hoşlanıyorsan diğerleri gibi olmamalı, eğer diğerleri gibiyse neden hoşlandığını söyledin...

0|0
    0|0
  • Muhtemelen "erkek arkadaşınız" sizden hoşlanıyor. Sizi hemcislerinden kıskanıyor. Eğer siz de ona karşı bir şeyler hissediyorsanız ya da hissedebilecekseniz bu konu hakkında açılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bu tür bir düşünceniz yoksa kesinlikle ümit vermeyin yoksa önünü alamayacağınız problemlere sebeb olabilir.

0|0
    0|0
  • Sana karşı birşeyler hissediyor. Bunu küçük bir kıskançlık belirtisiyle hissettirmeye çalışmış. Eğer sende ona karşı boş değilsen bence onu diğer sohbet ettiğin erkeklerden farklı olduğunu hissettirecek şeyler yapman gerekir.

0|0
    0|0
    • Hoşlanıyor diyhen arkadaşlara bir de şunu sormak istiyorum. Bu konuşmadan hemen hemen 1-2 gün önce ben ona ondan hoşlandığımı söylemiştim, o ise bana benden bunu beklemediğini, benimle asla flört edemeyeceğini, bana ufacık dahi o gözle bakmadığını. ve ben bunu yazmamış oda okumamış oldugunu varsayalım dedi

• daha önce gitmedigi bi ada degildir sahsen bilse zaten gitmezdi.

ki ben bi adaya kadar gitsem hmm kötü diyip dönmezdim. kendi görüsüm.

0|0
    0|0
  • ya aslında yaptıkları cok şahibeli (şahibe nedemek ya :S ama duruma uygun bisi dedim sanırım)

sen bence biraz altını kazı sunun hic bi zarar gelmez (sadece asırı ısrar ve soru sorma yeter acele etme)

0|0
    0|0
    • nasıl altını kazayım? Zaten diyor kı çok soru soruyorsun, hesap soruyorsun resmen vs :/

• yüz yüze sor cok ısrar etme biraz da sen trip at belki gelir

• ne diye trip atayım? :/ mesela?

• senden hoşlanıyor:)ve kıskanç

0|0
    0|0
  • E ozaman işler değişir.Otur bir konuş derim onunla. Herşeyi konuş.

0|0
    0|0
    • Neyi konusacagım? ne diyeceğim ki? Zaten bana o gözle bakmadıgını söyledi.

• Niye böyle tepki verdiğini sor. Ondan hoşlandığını bir kez daha söyle ona

• sevişirseniz bişeyi kalmaz

0|0
    0|0
  • Benim diyeceğim seni seviyor ve kıskanıyor. Biraz ilgi göster.

0|0
    0|0
  • seni s.kebileceğini düşünmüş pislik

0|0
    1|0
    • hadi ordan. salak

• bak ciddiyim sen insanca hoşlandığını söylemişin o da havaya girmiş, asla flört edemiyo ve özel olduğunu düşünüp sana trip yapıyo. bana ne dersen de ama senin temiz duyguların onun iştahını kabartmış diye düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• muhtemelen kıskanmış seni. başkalarıyla konuşuyor olman onu rahatsız etmiş. sen gibi diğer arkadaşlarda deyince kendinin bi özelliği olmadığını diğerlerinden bir farkı olmadığını düşünmüş ve tavır almış demektir. saçmalıktır doğru dürüst hislerini söylesin ne trip atıyor ki.

0|0
    0|0
  • huysuz menopoz teyze belirtisi.

geçmiş olsun.

0|0
    1|1
  • sana karşı ilgisi var :)) bu çok belli.

0|0
    0|0
  • Bu tutumu bence normal,seni kıskanmış olabilir.

0|0
    0|0
  • regl olmustur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...