Özellikler beyler gelin :D?

Beyaz Futbolu izliyo musunuz :D? İzliyosanız ne düşünüyorsunuz konuşulanlar orda dönen konular hakkında :D

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• aralarında yer almayı istediğim tek ekip rasimin haydalarına ahmet çakarın hakaret etmeden hakaretlerine hayranım

0|1
    0|0
    • izledin demek :D

• plan buysa bilemem hayırlı olur umarım

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır niye beyler onu anlamadım yani programı anlamak için futbol konusunda ihtisas yapmış olmak gerekmiyor ki zaten futbol konuşmuyorlar anca bağırıyorlar. Hele o fon müzikleri nedir kanım donuyor.

0|1
    0|0
    • pardon kusura bakma ya :D refleks olmuş :D ama itiraf et harika :D

• O salak herşeye konusuyor ciddiye almıyorum

• mal oğlu mal işte

• ben her hafta izlerim bazen çok sapıtıyolar ahmet çakar konuşurken alttan fon müziği falan veriyolar futbol yorumcusu değilde dedektifmiş gibi bir havaya bürünüyo ama güzel oluyo. transferlerden falan haberdar oluyo insansan doğruda bilgi veriyolar.

0|1
    0|0
  • Ne ararsan var programda dizi magazin uzay spor her bir şey konuşuluyor :) Nur Yerlitaş bile aramıştı Ahmet Çakar ı düşünün öyle bir program :D

0|1
    0|0
    • adamlar her hafta twitterda dünya gündemine oturuyolar daha ne olsun :D gecen hafta Fransa ve Belçika televizyonlarına çıktılar canlı yayında :D

• Şahane program :D Twitter da bende katılıyorum o goygoylara çok zevkli :D

• Çok saçmalıyorlar bazen ya:D

0|1
    0|0
    • Bazen mi :D Her defasında yapıyolar ama mizahları harika ya beyazı bile sollar

• Aynen ya:D reyting için yapmadıkları kalmıyor valla:D birde azcık bağırmadan konuşsalar iyi olcak:D

• o seslerin üst üste binmesi olmasa olayın tadı kalmaz ki o zaman :D

• Beni cagirmamissin ama cevapliyim bende. Hic izlemem:))

0|1
    0|0
  • O ne ya?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bjklilerin agirlikta oldugu ki zaten gs ve fb li olan kisilerin ne konustugunu cogu zaman bilmedigi program :)

0|1
    0|0
  • Küfür edesim geliyor futbol değil birbirleriyle tartışıyorlar

0|1
    0|0
  • adamlar futboldan başka her şeyi konuşuyolar aga moda var karı kız mevzuları var tuhaf bir şey bende anlamadım

0|1
    0|0
  • Reyting uğruna yapmadıkları kalmıo yakında canlı yayında birbirlerini düzerlerrr se hiç şaşmam :))

0|1
    0|0
  • Beyaz showu izliyom ben

0|1
    0|0
  • O programda bir gün futbol konuşulacak diye nasıl korkuyorum bilemezsin.

0|1
    0|0
    • sorma ya ciddi söylüyorum bak bazen reklamlardan sonra korkarak açıyorum kanalı :D

• seviyorum ama çok bağırıyorlar.

0|1
    0|0
  • Beyaz tv demi cikiyor

0|1
    0|0
  • ılk defa duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...