Sporla uğraşanlar bakabilir mi?

öncelikle ön yargısı olanlar bunu kendine saklasın ve yorum yapmasın rica ediyorum ilkokulda futbolla ilgilenmeye başlamıştım severekte oynuyordum ta ki lise 2nin sonuna kadar o sene ayağımdan ameliyat olmam gerekti ve bırakmak zorunda kaldım şimdi tekrar dönmek istiyorum o günlere artık iyiyim 1 senedir sorun yok ama aradan 5 sene geçti sizce yapabilirmiyim bunu?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapabilirsin sıkı bir idman ve doktor kontrolü eşliğinde imkansız birşey yoktur

0|0
    0|0
    • kendime güveniyorum ama karşı taraf 5 sene aradan sonra sıcak bakarmı düşündüren bu

• Denemeden bilemeyeceğin birşey belliki o zaman tek bir seçenek kalıyor geriye

• amelıyatan dolayı oynayamaya bılırsın sıkıntı cıkar sonra bu yuzden futbolu bırakan cok ınsan var saglıkmı onemlı yoksa futbolmu dıkkat et

0|0
    0|0
    • iyiyim şu an çok doktor açısındanda sorun yok tek sıkıntı kabul edilmek

• evet 1 senedir iyiyim

• ozaman bol antreman yapıp kendını cok ıyı gelıstırmen lazım tekrar eskıye donersın merak etme

• Yaprsın hatta eskisiden bile iyi olabilirsin sıkı bir antrenman ve egzersizden sonra yaparsın

0|0
    0|0
    • umarım

• 2 yıldan fazla olmuştu dizim dönmüştü mosmordu bana futbol bile oynuyamazsın dediler takımdan attılar ama hespini yanılttım

• ya tek sorun kabul edilmek

• Başta hamlaşmış olduğundan biraz zorlanirsin belki ama her türlü yaparsın gerçekten isteyen her şeyi yapabilir.

0|0
    0|0
    • kendi çapımda bırakmadım tamamen ama tabi o süreç başka ben toparlarım da karşı taraf sıcak bakarmı 5 seneden sonra bilemiyorum

• başta o şansı vermeleri gerekiyor ama toparladığımı görmek için

• Verirler çünkü vermemeleri için bir sebep yok

• Koşarken filan sorun yaşıyor musun?

Doktora git ve ayağının filmini çektir.

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş başla

0|0
    0|0
  • Yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 5 sene yeterli diye biliyorum ama her ameliyatın kalıcılığı olur yani seninki çok ağırsa halen spor yapamazsın...

0|0
    0|0
    • 1 senedir sorun yok ama karşı taraf ne düşünür bilemiyorum 5 sene aradan sonra

• ameliyatın ağır seviyede olduysa hıc bır zaman spora dönemezsin cunku bu sonucta ayak

• iyiyim şu an ya sorun yok

• Eğer şu an sağlığın yerinde ise ki yazdığına göre iyisin umarım bir daha böyle bir durum yasamazzsin. Ben olsam hayallerinin peşinden giderdim devam et derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...