Bir düşünün erkekler...

kendime bile yediremiyorum bu durumu.. sevdiğinz kız var diyelim ki 1 senedir sevglisinz herşey çok güzel deli gibi seviyorsunz kız arkadaşınz size hiç bir zaman geçmişini söylemedi niye söylemedi.. ;geçmişinde 8 9 10 kişiyle flört etmiş çünki öpüşmüş azda olsa birşeyler yaşanms cinsel ilişki kasıt değil siz bunları bilmiyorsunz ama şu anda sevgilinizin ne kadar iyi kalpli olduğunu ona güvendiğinizi hiç bir yanlışının olmadığını size sadık olduğunu biliyorsunuz böyle bir geçmişi olan kızı sindirirmydiniz..

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu hangi dünyada yaşıyoruz...

elbette insanların hayatlarına birileri girecek...

rahibe istiyorsan, rahip gibi yaşayacaksın...

Bizim hayatımıza birileri girip çıkıyorsa, pek tabi bir kızın da hayatına birileri girebilir...

bunları söylemesinde bir sakınca görmem... ama oturup da ballandıra ballandıra şunları yaptık, böyle öpüştük diye de anlatılmaz tabi ki...

Bir ilişkiye başlarken, karşımdakinin daha önce başka ilişkiler yaşamış olma ihtimalini kabullenerek başlarım zaten...

eski ilişkileri beni çok rahatsız etmez...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• videoya çekip, ahanda böyle öpüştük işte, sorun olmaz dimi demez umarım...hönk

0|1
    0|0
  • Benim bir kız arkadaşım vardı. Daha önce üniv.de erkek arkadaşı bunun kanına girip bununla birlikte olmuş. Bunu bana uzun bir süre söylemedi. Sonra anlattı. Onu suçlamadım, kınamadım. Cesaret ve dürüstlüğüne ciddi anlamda saygı duydum. Ama bu benim ilişkiyi bitirmeme engel olmadı. Yani kimse sütten çıkmış ak kaşık değil. Ama bazı kırmızı çizgiler var. Ve bence bu çizgilerin nerede, ne zaman, kimle çiğnendiğini iyi seçmek zorundayız...

0|0
    0|0
  • *** Kendi adıma hayır ***heleki bunu bana söylerse, onu gözümde küçültür sonrada kaybolur. bu kadar halt yiyorsa bir kız. geçmişine sünger çekip bunuda dillendirmemelidir. kalbur üstü genel olaral, geçmişte benimde flörtlerim olmuştur demesi yeterli soru yine gelirse. Demirelin sözü ile dün dünde kaldi. diyecek, eşeledikçe boku çıkar çünkü...

0|0
    0|0
  • Eğer gönülden tövbe etmiş ve bunları , gelecekte cıkacak olan çatışmada karşısındekini alt etmek için kullanmazza neden olmasın Eğer bir müslümansa Cennabı haktan örnek alıp affedici olurdum

0|0
    0|0
  • valla ben böyle bir kıza pek güvenmezdim baksana 8 9 10 :) ama eger güvenimi kazanırsa onunla ilişkiye başlayabilrm tabi . herşeyden önce güven önemli ve ona tüm herşeyi anlatmalısın sonradan duyması pek hoş olmaz güveni sıfır olur

0|0
    0|0
  • sen kendın yedıremıyorsun. bız neden yedırelım

0|1
    1|0
  • Gecmiste hangimiz hata yapmadik ki.tabi affederim ama bana herzaman dogruyu soylemesi sarti ile

0|0
    0|0
  • Ben 10 kişiyle çıkmadım yahu. Onu nasıl sindireyim.

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmiştir. İsterse kürtaj yaptırmış olsun, isterse tecavüze maruz kalmış olsun umrumda olmaz.

0|0
    1|1
  • hayır. iğrenç ne zaman gerisini söylmeyi planlıyorsun. aniden tekmeyi yersen şaşırma

0|0
    0|0
  • resmen sogurum bıter yanı basta solese ben bunları yasadım boyle soyle oldu dese o zamankı duruma gore degısır ama aradan 1 yıl gecıp de bana bunları anlatan kızı delı gıbı asık olsam defederım

0|1
    0|0
  • öpüşmek değil isterse yatsın 10 kişiyle beni seviyosa umrumda olmaz

1|0
    1|1
  • Kişiden kişiye göre değişebilecek bir durum bu. Ama ben sindiremezdim herhalde. Umarım başıma gelmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• erkekler ne yorum yapar bilmiyorum ama benim bildiğim, bi erkek onun bunun eli değmiş kız yerine daha usturuplu bi kız tercih eder. yani, ben biriyle ilişki kurmayı düşündüğümde genelde önce 'geçmiş' konusu açılır. çıkmadan açılır hemde :) ve genelde o değil ben vazgeçerim bu geçmiş konusu yüzünden.. bi söz var 'geçmişi kurcalamak hayal ettiğin geleceği s-kip atmaktan başka bi işe yaramaz' diye. bence eğer ciddi düşünüyorsa iki taraf da, geçmiş okadar önem taşımaz eğer geçmişe ait ciddi bi hata yoksa ortada :)

0|1
    0|1
  • Allah aşkına yaa bir kadın nasıl kendini bu kadar küçük düşürür..

Kendinizi onlara layık göremediğiniz kadar onlarda da temizlik arasanız ne siz mağdur olurdunuz, ne de onlar bu kadare her haltı yiyip temiz kız aralardı..

aklınızı başınıza toplayın artık kızlar..

0|1
    0|2
  • bak canım sen bunları yaşadığına göre erkek arkadaşın da senden önce muhtemelen 3 katıyla yaşamıştır. O yüzden kendini aşağılama lütfen. Erkeklere sorsan geneli dokunulmamış ister oysa hemen hepsi onlarcasının üstünden geçmiştir soru da yanlış sordukların da.

0|0
    0|2
  • duruma göre degisir. misal; sen vicdan azabı hissetmissin, söylemek istemissin ama bakalım o sana bu kadar dürüst mü? senden önce neler yaptı? sen bunlardan haberdar mısın peki? sana basta oldugu gibi anlattı mı?

0|0
    0|1
  • böyle bir mali sutlarim.

0|1
    1|1
  • öğütme makinasi değil geri dönüşüm kutusu bul

0|0
    0|0
  • sabahta sorulmadı mı bu soru

0|0
    0|0
  • ay çok fena sen bu kafayla devam et